Skoči na vsebino

Samomor


Priporočene objave

Ja seveda Symo, ampak pri klinični depresiji se "po mojem" nebi noben spravil karkoli napisat sem, še manj v "Ti ti, kam pa kam v 2003?" Pred nedavnim sem gledal neko oddajo (ne spomnim kje!) o eutanaziji! Najbolj mi je ostalo v spominu podatek, da bojo ali ze uvrščajo Klinično Depresijo v kategorijo stanj pri katerih odobrijo ali bojo odobravali eutanizijo! Menda je ze bil en udejanjen slučaj, samo ne me za besedo prijet!

Drugače pa: "Life sucks and then you die, so cheer up mate!" ;)

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Life sucks and then you die, so cheer up mate!" ;)

Ena druga resnična gre pa takole:

"Shit happens.

..Wrong! It takes an effort to make shit happen!"

By...eeerr....By All Means! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Shit happens.

..Wrong! It takes an effort to make shit happen!"

Ma kaj pa vem ?

Ena od definicij, pa po mojih skromnih življenskih izkušnjah, bi tudi kar držala je sledeče :

Samo od sebe gredo stvari iz slabega na slabše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mi vsake toliko pride....

Lepo, da poveš. B)

Jaz se trudim, da mi čimvečkrat. :rolleyes:

In povem ti, da je to odlično zdravilo proti depresiji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps - a lahko kdo tole pošlje v redakcijo 24ur, da bodo nardili prispevek o samomorilski svetovalnici na www.motosvet.com?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jaz tle prav zastopim, nekaterim kuker prihaja, drugi bi hoteli, da jim odhaja. Po zakonu o ohranitvi ravnotežja, je stvar kar O.K. in ni, da bi se Cyc, ne kdo drug sekiral.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

don´t forget the all-famous mr.murphy! ....... just when you think you´re home free he comes around and kicks you in the butt. ;)

BOHICA all over (BTW: Bend Over Here It Comes Again :D )

too gruesome to contemplate. :lol:

ze monty python so peli "......life´s a piece of shit when you look at it...." in tudi "....cheer up old bugger..."

nasvet: "nic se ne poje tako vroce kot se skuha".......

LIVE asshole.... otherwise you´re just another wimp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da smo vsi že kdaj pomislili na samomor, meni osebno se zdi kot izi vej aut. Ne bom reku da ga je lahko narest, sam je pa definitivno težje živet, kot pa umret TO ZNA VSAK !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da smo vsi že kdaj pomislili na samomor, meni osebno se zdi kot izi vej aut. Ne bom reku da ga je lahko narest, sam je pa definitivno težje živet, kot pa umret TO ZNA VSAK !!!!

Kak te prime tak te mine!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje so torej pogrntal, da bo sebi za normalno funkcioniranje potrebujejo eno simpatično in pohotno deklino, ki se rada dol daje ...:D :D

a ni neki tazga že ata Rugelj reku? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje so torej pogrntal, da bo sebi za normalno funkcioniranje potrebujejo eno simpatično in pohotno deklino, ki se rada dol daje ...:D :D

a ni neki tazga že ata Rugelj reku? :rolleyes:

eh.........ce je pa res,no. <_<

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) ne, za malco je burek. ;)

a nis ti neki o neki mayi sajnow?! :P ....pol pride vn z burekom...... svasta. :blink:

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se nehaj smilit sam sebi. Potem premisli kako nastale probleme rešit, in nato se poberi in vstani. Vsako jadikovanje, tuhtanje v nedogled in obupavanje nad samim sabo in svojo nesrečno usodo, je nesmiselno. Nihče ti ne bo pomagal, če si sam ne boš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!