Skoči na vsebino

Aprilia MILLE ali Yamaha


AntiC

Priporočene objave

Ja... mam problem. Odločam se ker motor bom kupu nasledn. Mal sm gledu Aprilio MILLE pa R6 pa R1. Velka razlika je da ma aprilia 2 valja yamaha pa 4. Pol aprilia ma še ene par stvari k so bolš kt pri yamahi....pa še izgled je dobr.

Če ma kdo kšne izkušnje z temi motorji k sm jih omenu zgori, bi ga prosu da nej mal napiše..... Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velka razlika je da ma aprilia 2 valja yamaha pa 4.

Dost velik razlog za Yamo. Pa definitivno lepši look.

Peljal samo Mille, imam pa R6, tko, da sm yst definitivno na strani štirivaljnika, lepše teče...

Ye velka razlika v ceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da nisi pozabil v to tvojo mešanico dat še Citroen C3, Roces terminator in rikšo? R1-"the One" in to plavo! Še najboljše pa ta link kliknit-tuki gor! ;)

..hej, kr brište, ni problem..Lp.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia mille ma hud zvok z duble akrapovič!! TRGA :D :D

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia mille ma hud zvok z duble akrapovič!! TRGA :D :D

Eno žensko vprašanje: A nima RSV samo enega izpuha? :unsure: (mogoče se motim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno žensko vprašanje: A nima RSV samo enega izpuha? :unsure:  (mogoče se motim )

Ja origal ma že sam en avzpuh, Akrapoviča sta lahk pa tud dvabikeback.jpg B)

al pa tudi sam edenbikeback.jpg

Popravljeno . Popravil viking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno žensko vprašanje: A nima RSV samo enega izpuha? :unsure:  (mogoče se motim )

Ja origal ma že sam en avzpuh, Akrapoviča sta lahk pa tud dvaal pa tudi sam eden.

Hvala za razsvetljitev obzorij. Ko bom kupovala RSV bom imela to v mislih. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za razsvetljitev obzorij. Ko bom kupovala RSV bom imela to v mislih.  :P

A bi rada da te Obelix v avzpuh gledu ;)

Popravljeno . Popravil viking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha ha....težka izbira te čaka ;) , nazadnje sem bil sam v taki dilemi, ko sem se odločal med seksi blondinko razigranih oblin ter strogo črnolaso intelektualko, visokega stasa in še višjih zahtev :P . (ker sem imel premalo rit, da bi sedel na dveh stolih, sem seveda "grdo padel skozi" B - ampak to je že druga zgodba).

Povem ti samo to; Aprilia je na prvi vtis, v primerjavi s štirivaljniki, pravi traktor, ampak....ko na Route 69 letim iz enega ovinka v drugega, ej stari....z vsakim ovinkom je moj nasmeh večji :D !

Torej, če te motijo boleča levica (sklopka je morilsko trda), vibracijsko premešana jajca, cukanje in udarjanje verige, fizično delo pri vstopu v ovinek, fovšija...., pol glej Aprilio samo na posterju v garaži!

Še ena slikica z enojnim Akrapovičem iz boksov na Grobniku!

Davor-Aprilia3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha mi je res lepa, pr Aprilliji mi je pa vsec sam to da ma 2 valja pa Öhlins amortizerje. Ne bi se odlocil za nobenga od teh dveh. Nova cbr 900rr je se najboljsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne razumem al zbiraš med Mile (1000) al R6( 600) al med Mile(1000) in R6(600) al med R6 in R1 al med mile in R1!

Tle imaš veliko razliko...al boš kupu 1000 kubični dvovaljnik al 1000 kubični štirivaljnik al 600 kubični štirivaljnik...misl...fajn premisli kaj čš :ph34r: !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ne razumem al zbiraš med Mile (1000) al R6( 600) al med Mile(1000) in R6(600)

Zakaj pa dvakrat, a je v dilemi, al trilemi? :D ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je dosti dražja in ima malce boljšo opremo, samo je tudi servis dražji, prav tako pa so servisni intervali pri aprili na 6.000 km pri yamahi (če je novejša od 2001) na 10.000, tudi to je en izmed razlogov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je dosti dražja in ima malce boljšo opremo, samo je tudi servis dražji, prav tako pa so servisni intervali pri aprili na 6.000 km pri yamahi (če je novejša od 2001) na 10.000, tudi to je en izmed razlogov!

Za aprilijine 1000 velja interval za servis 7.500 km (kot je napisano v navodilih za uporabo). Je pa res, da pa je v servisni knjigi napisano 6.000 km kot interval za servis (mogoče varčujejo pri tisku :P). Vendar vsakega opozorijo na daljši interval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja guma je že kar fajn skurjena....

Predvsem po sredini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja guma je že kar fajn skurjena....

Predvsem po sredini ;)

....ah, daj no... dva-trije burnout-i bi še šli :D

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[. Je pa res, da pa je v servisni knjigi napisano 6.000 km kot interval za servis (mogoče varčujejo pri tisku :P).

No že tu je razlog da se ne odločiš za aprilijo...kajti če varčujejo na tisku kje vse potem varčujejo pri motorju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No že tu je razlog da se ne odločiš za aprilijo...kajti če varčujejo na tisku kje vse potem varčujejo pri motorju!

A dej nehi že nakladat s temi intervali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

neki cajta me ni blo tle na forumu pa vidm da ste pridno pisali....

servisi pr aprilii so na 8000km (mille) na 6000km so pa 2 taktni motorji

ja servis je pr apriliah se kr drag...posebi delo.... sam jst raj pelm direkt serviserju od aprilie ne pa na uradn servis..

(za zdej mam Rs125 )

Ce mal razmislam med R6 in R1 mi gre mejčkn na živce ker pr R6 morš skoz šaltat(oz več kt pr R1) k ma bistveno manj navora kt R1. Sam R1 je pa tud kr brutalno močna :)) Ene par mi folka mi je rekl da je Mille zelo dobr v ovinkih in da ni glih za končno hitrost sprobavat :P

tko da.....še vedno ne vem kaj bi :P

pište naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!