Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Danes se obeta sveži kostanj by Wibro Katka!!!!

Že dva meseca se spravljam k vam na drink, enkrat vas ni, drugič ma Majran nočno, tretjič jo mam jaz, kaj naj naredim, da vas končno vidim???? :cry: :cry:

Saj vem, da je vsak izgovor dober, ampak vseeno...bo treba najdit malo volje, pa bo....

lepo se mejte danes na kostanju, pa ne preveč mošta, ker bo potem kakšna zanimiva noč pred vami, namesto v postelji kar na Wc-ju.. :yes: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dva meseca se spravljam k vam na drink, enkrat vas ni, drugič ma Majran nočno, tretjič jo mam jaz, kaj naj naredim, da vas končno vidim???? :cry:  :cry:

Kaj pa ce bi sama prisla? nobenga nismo se ugriznili... No ja razen, ce si je res zelel-a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzdrževalna dela so opravljena, pir bo kmalu v fazi nabave in žar bom zihr pozabil v garaži ... Skratka dons bo!! :kva2: :naughty: :whistle:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri posebne deklice so poskrbele da je bil včeraj pravi Gurmanski party. Hvala!

Orto kostanj, slovenski normalni kostanj, palačinike, pizza,......mljask!

Hvala za futr in dobro družbo, pivo sem si pa postregel sam:) Je bil odličen lčetnik!

FFFF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip, snip ... Orto kostanj, slovenski normalni kostanj, palačinike, pizza,......mljask! Snip, snip ...

FFFF

Pozabil si omeniti Whiskey :wacko:

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa skrbel celo noč, da ne boste v temi. Se vidmo drug torek.

Kwa :o a pol moram še sončne špegle B) prinest oz. bo naslednji torek obvezna oprema sončni špegli ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi skupaj vabljeni na Halloween party v clubhouse v Krskem. Mozno je tudi prespati, vendar priporocam da prinesete s seboj blazine, turbomaximuse, spalke (tople? ) ali kaj podobnega.

post-41-1128679580_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clubhouse Krško!!!!

Za tiste, ki še niste bili - zemljevid imate na naših spletnih straneh na naslovu www.firestartersmc.com - pod Clubhouse

Obeta se dobra zabava ob pijači in jedači.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vas najljubsi prospect MC Firestarters :) sporoca, da bo clubhouse Firestarter do nadaljnjega, zaradi tropskih vrocin v katerih tudi tropske rastline ne uspevajo, zaprt.

Bodite pa pozorni na ne-redne sobotne partyje. Prvi planiran je prednovoletni zur, ki se bo zgodil v sredini decembra - s tematskim naslovom "Tudi bozicek bi pil pivo v clubhouse-u Firestarter"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Skladno s pooblastili :) , ki so mi dana, vam bi zaželel v imenu :) Firestarters Prospect MC :OK: varno in srečno sezono 2006, ter mnogo osvežilnih in hladnih piv :beer2: :beer1: v idiličnem ambientu naših klubskih prostorov.

ave Motosvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!