Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Ja hvala za kostanj še enkrat! Je bil dober :notworthy: ! Kar se pa tiče bilijarda bova šla pa drugič še kako igro ko bo več časa! :kva2:

ja res so nekateri full prijazni in se potrudijo da so naši želodčki polni.... :notworthy:

jah kar se pa biljarda tiče bos pa zgleda mogla neki narest ker te znanje zadnja dva tedna sploh ne uboga več...... :kva2:

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res so nekateri full prijazni in se potrudijo da so naši želodčki polni....  :notworthy:

jah kar se pa biljarda tiče bos pa zgleda mogla neki narest ker te znanje zadnja dva tedna sploh ne uboga več...... :kva2:

:kva2:  :kva2:

Kaj pa ti veš? Sem veliko ljudi premagala včeraj! Res da dostikrat ko je nasprotnik sam sebe nategnil al kako že nekateri pravijo, ampak sej ni važno! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo spet mal prah pobrisal s pečke :OK:

A bomo drug teden tud kaj pekli  :rolleyes:

Ja tudi tebi hvala za kostanj ;) ! Če ga že jaz nisem našla! za drug torek se pa še ne ve! Verjetn spet kak kostanj, če ga bo kej! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti veš? Sem veliko ljudi premagala včeraj! Res da dostikrat ko je nasprotnik sam sebe nategnil al kako že nekateri pravijo, ampak sej ni važno!  :010

That would be me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ti veš? Sem veliko ljudi premagala včeraj! Res da dostikrat ko je nasprotnik sam sebe nategnil al kako že nekateri pravijo, ampak sej ni važno!  :010

ja sej ni vazno kdo koga nategne.....rezultat je vedno isti....ampak jest verjamem vate in tvoje znanje biljarda.....sej zdej sm glasna k se mi je parkrat usral.....drugač sm pa en luzer........

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yst sm se mel pa fino v marzu tem. B)

Pa Tinchi paše dolgospuščena frizura lasna. Pa nov plašč. Pa nove hlače. :OK:

Ja sej sem videla kolk ti je dogajal tam za šankom! Sej si 2-krat pivo polil! :beer1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja edino Hanzi in Metalbike sta resila naso cast vceraj. Edino njima je uspelo prinest nekaj kostanja :yea2: Prav lepo je zadisalo na dvoriscu .) No sezona kostanja se zgleda zacenja in upam da bo kostanj tudi v bodoce prisoten na nasih torkovih srecanjih :OK: ...into ne samo za pokusino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kle zdej cez tinchi neki pluvat...

Sej mi imamo Tinčko full radi :friend2: , sam pravimo da ko je bila ona za šankom je wowbert 2-krat pollil pivo! Take bejbe rabimo za šankom, ker potem tipi pol pijače polijejo in potem naročijo še eno, ane! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, na koncu je pa zmeraj Tinchi kriva :cry:

Sicer pa hvala za komplimente!!!

Pimpi, jaz mam tud tebe rada :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se pa nagledal biljarda :D

Ste kar dobri vsi skupej, sam se je videl,da je nekatere mal mraz zjebal :P

Se vidmo naslednjič .) :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, na koncu je pa zmeraj Tinchi kriva  :cry:

Sicer pa hvala za komplimente!!!

Pimpi, jaz mam tud tebe rada  :004

:yea1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem se pa nagledal biljarda :D

Ste kar dobri vsi skupej, sam se je videl,da je nekatere mal mraz zjebal :P

Se vidmo naslednjič .)  :)

lp cagiva

Ja mraz je res začel pritiskati dol, pa ni nič kaj prijetno! Ampak v kratkem bomo imeli tud kuhan vinček, pa veliko več kostanja, pa mogoče še kaj, da bi nas lahko ogrelo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je kostanj paše takle čas, ko ga je dost, no pa tud kak kuhan vinček bi se prilegel, da se človk mal pogreje  :)

... :hmm: ...sej punc vas je tud dost!

... :hmm: ...pa ne bo nic vincka kuhanga treba za pogret se!

Ampak kak kozarc potem, bi se pa vseeno prilegel! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ti Einherjar, sprasujem se, zakaj sta Tinchi in Pimpi limpi Neznanec, pa nimata nobene statusne kockice? Medtem, ko ti in Wobewt imata po tri, in sta Vseved? Jaz imam pa tudi tri, qrc, sem pa se vedno Firestarter... :hmm:

Jaz tud hocem bit vseved :xx:

:lol1: .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jah biljard...ej pimpi limpi dej bove sle mal mojga bivsiga usvajat v klub 300 pa bos mela zastojn ucenje biljarda pa tavelke mize :D pa se zastojn bos spilala :D hehe...sam povej kdaj pa greve :P no mislm osvajala ga bos ti jaz bom tm pac kao te predstavla :P hehe lol.... :kva2:

eh grem mal cajcka pit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Ti Einherjar, sprasujem se, zakaj sta Tinchi in Pimpi limpi Neznanec, pa nimata nobene statusne kockice? Medtem, ko ti in Wobewt imata po tri, in sta Vseved? Jaz imam pa tudi tri, qrc, sem pa se vedno Firestarter... :hmm:

Jaz tud hocem bit vseved :xx:

:lol1:            .)

Vse je povezano s tem, koliko postov si ze naklepal kle gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je povezano s tem, koliko postov si ze naklepal kle gor...

A potem to pomeni, da ko bom imel 3 kvadratke bom tudi jaz Firestarter, tako kot Shargo :rolleyes:

Evo, ze nabijam .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!