Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

Ufffffffffffffffff

Sem se ustrašu,da ste se že preselili na drugo lokacijo.

.....pridem.....bi rekel moj zvesti prijatelj......jaz pa dodam....sihurno!!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, to je seveda v torek, se bo v klubhouse-u FS (kot je to že v navadi) spet dogajalo, beri sladkalo. Wifika  :wub:  je nekaj pripravila in tisti, ki prej pride ....

a bo odojek???:))))Pol bom tm še predno se odpre!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor vidim bo danes zanimivo!! Jst pa Gizmo verjetno prideva okrog desetih!

Priprave mrzle pire!! :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in kaj so bile te whiskey pomije?!!?

Tiramisu alikakorkolisetopisepress. Je pa se en koscek ostal .... :kva2:

Vilice so tudi pa še luč bomo ugasnili ... :devil:

Naj pa še pripomnim, da se je na veliko oblizovalo!!!

Popravljeno . Popravil Icy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo prelepo.......

Edina napaka , ki sem jo naredu je bila,da nisem s seboj vzel prepotrebne igle....in tako ostal brez dobrot,ki jih je pripravila IcY-jeva Wifika.

BTW.....a smo razrešl vprašanje kaj in kam damam paše........pitanjce za LUMPASTO.....ker na konc nekak nisem več memoriral :? :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW.....a smo razrešl vprašanje kaj in kam damam paše........pitanjce za LUMPASTO.....ker na konc nekak nisem več memoriral :?  :?  :?  :?  :?

Tiramisu je bil full dober (sem kr 2 kosa slistila) :blush: !!!!

Drgač pa klimbra tist verjetn ne bomo rešil, vsaj ne tko hit, pa se mi zdi da ta debata tudi ni preveč za na forum!!!! :wacko:

Da ne bo kdo čudn gledu! :blink:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...viski?!  :blink:

na tem mestu opozarjam, da je dedukcija odgovora na bazi pojma "pijani prasec" tukaj povsem neumestna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem mestu opozarjam, da je dedukcija odgovora na bazi pojma "pijani prasec" tukaj povsem neumestna :)

Morda pa bi se....z veliko fantazije in nizke stopnje tolerance.....dalo tozadevno konotacijo povezati z obiskovalci??????....pozno odhajalci???????......čvekalci??????

Sej se samo šalim :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda pa bi se....z veliko fantazije in nizke stopnje tolerance.....dalo tozadevno konotacijo povezati z obiskovalci??????....pozno odhajalci???????......čvekalci??????

Sej se samo šalim :D  :D  :D  :D

Sej vceraj pa res noben ni bil pijan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vceraj pa res noben ni bil pijan...

Čak mal....a je kdo o tem govoril...... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .)

Je pa res....da iz meni neznanih razlogov nekak zjutraj nisem avta našel......le ker hudič ga je parkiral tako daleč stran!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal....a je kdo o tem govoril...... :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  :hmm:  .)

Je pa res....da iz meni neznanih razlogov nekak zjutraj nisem avta našel......le ker hudič ga je parkiral tako daleč stran!!!!!!

oh ja midva mava pa podobne probleme,sam da sm jaz studirala zakj se drevesa premikajo k sm se ustavla na klancu :D (smo pozabil rocno zategnt) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pijanci so vsepovsod okoli nas!!!!!! Alkoholno zlo še širi!!!!!!

Juhej!!!!!!!

Fear of the dark :yea2: :D

Drugače pa kot vedno :OK:

Icy pohvali J., terameso je bilo njam, oblizovali smo se še doma , vsaj mislim da je bil to razlog :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snip, snip ...

Icy pohvali J., terameso je bilo njam, oblizovali smo se še doma  , vsaj mislim da je bil to razlog  :wub:

Ja seveda je bit TO razlog. A ... obstaja še kakšen drug razlog ??? :hmm: Že pozabu ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zopet vabljeni v clubhouse! Res da smo zdaj notr, ampak luštno je še vedno! Pečke nas grejejo, pijače je dosti, žur pa itak!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!