Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

V bistvu je prišlo do tiskarskega škrata(čeprav ni bilo nobenega tiska posredi).predvideni čas prepevanja je bil 7:00:00 do 7:00:04 kar smo tudi izvedli v vsej božično novoletni harmoniji.

Mal vroče je bilo včeraj! Zunaj mraz, not vroče,....le kaj nam še ostane?!

Hmm no ja, mogoče da se neham(o) pritoževat:)

Ja včeraj je bilo res prov fajn toplo! Res pa da je bilo tam pri peččkah verjetn res kr mal vroče! :huh:

Ervina, hvala za vinčka, bil je super! Smo ga vsega uničli! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  :grrr

To pa ne. Jaz sem vino samo ''prinesla'' ker ga lastnik zaradi polnih rok ni mogel. Torej, zahvala gre DTW-ju.  :D

DTW je tko al tko car, pa se carsko zensko ima :)

dokaz: edina je bila, ki je imela svoj muf za roke gret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr  :grrr

To pa ne. Jaz sem vino samo ''prinesla'' ker ga lastnik zaradi polnih rok ni mogel. Torej, zahvala gre DTW-ju.  :D

Ja v tem primeru pa zahvala Dave the wave! Se priporočamo še kdaj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAh mene spet ne bo...:( prov prevec zaspana sm bla sm se zdele zbudla...zdej se mi pa ne da pa se mraz je :( treba zdej dobit izpit za avto pa se hitr kej hmal vidmo :D lp tejcy :004

Ti pa že kr nekaj časa samo obljubljaš in nato storniraš svoj prihod, in obljubljaš in storniraš, in ob..... :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAh mene spet ne bo...:( prov prevec zaspana sm bla sm se zdele zbudla...zdej se mi pa ne da pa se mraz je :( treba zdej dobit izpit za avto pa se hitr kej hmal vidmo :D lp tejcy :004

vsak izgovor prov pride... :BUA: tistih tapravih ne moti ne mraz ne to da se morajo včasih poslužiti javnega prevoznega sredstva.... :devil:

zdej je pa ze čas da se prikažes ker ti bo počasi zmanjkalo izgovorov

:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak izgovor prov pride... :BUA: tistih tapravih ne moti ne mraz ne to da se morajo včasih poslužiti javnega prevoznega sredstva.... :devil:

zdej je pa ze čas da se prikažes ker ti bo počasi zmanjkalo izgovorov

:010

Se čist strinjam, saj bomo imeli samo še nekaj torkov (v tem letu) odprtih! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa že kr nekaj časa samo obljubljaš in nato storniraš svoj prihod, in obljubljaš in storniraš, in ob..... :o

to pa zato ker mi gre nekdo ki na novo k vam prihaja na k...in ga ne morm vidt,zato me tud ni drgac bi itak bla tm vsak torek,sam dobim sms ce je tista oseba tm pa pol mene ni ker vecinoma je :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker mi gre nekdo ki na novo k vam prihaja na k...in ga ne morm vidt,zato me tud ni drgac bi itak bla tm vsak torek,sam dobim sms ce je tista oseba tm pa pol mene ni ker vecinoma je :(

How shall i say this - WHATEVER!!!!! :lol1: Ja no v clubhouse so dobrodošli vsi, če pa imaš ti problem z neko osebo ki zahaja k nam je pa to čist tvoj problem! Kar se pa sms-ov tiče pa lohka sem rečem samo tole :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker mi gre nekdo ki na novo k vam prihaja na k...in ga ne morm vidt,zato me tud ni drgac bi itak bla tm vsak torek,sam dobim sms ce je tista oseba tm pa pol mene ni ker vecinoma je :(

Uf dobr, jst em že inventar, tko da ziher ni zard mene :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

How shall i say this - WHATEVER!!!!! :lol1:  Ja no v clubhouse so dobrodošli vsi, če pa imaš ti problem z neko osebo ki zahaja k nam je pa to čist tvoj problem! Kar se pa sms-ov tiče pa lohka sem rečem samo tole :BUA:

117% podprem našo Pi(m)piko :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut ne....ker sem (uuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhh :huh:  :huh:  :huh: )....tazadna dva torka mankal!!!!!! :kva2:

A zato je bil tak mir :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teyci naslednjič lahko prideva skupaj ! me tudi že dolgo ni bilo, tako kot tebe !

:hmm: nema zime za eskime ! :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noppppp

To je blo zato.....ker tut Lidije ni blo :devil:  :devil:  :devil:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :beer2: (I hope she doesn't read this)

Popravljeno . Popravil uzzy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alahko zvemo kakšen komentar je padu doma  :lol1:

Ampak "frizerki" pa vsa čast ....  :OK:

Mene tud zanima kaksni so bli kometarji...

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!