Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

Jaz bi rad izjavil, da se mi zdi skrajno neokusno to, da ste skrivali ouzo pred mano in andrejem. Dobro se namrec spomnim, da sem odprl flaso, ko je bila se polna in da je bila naenkrat prazna....

(ta post sem tipkal 15 min press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi rad izjavil, da se mi zdi skrajno neokusno to, da ste skrivali ouzo pred mano in andrejem. Dobro se namrec spomnim, da sem odprl flaso, ko je bila se polna in da je bila naenkrat prazna....

(ta post sem tipkal 15 min press)

ja to se zgodi če nisi skoz pri stvari - beri - flasi. če te ni ostanes brez.... :(

lepo praznujte pa ne preveč nalivat - glih prov...

:kva2:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res Ouzo je bil cool, ampak res le za nekaj casa. Izkapil ga je Stipe in se kremzil ob dejanju samem. Aljo, naslednjic bomo to delali v ilegali. No ja, teranov liker je bil tudi prisoten le minutko ali dve. Biljard me je ubogal, puncke pa tudi.

P.S. Tolk sem bil pijan da je mogla ena najstnica z mano u postlo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res Ouzo je bil cool, ampak res le za nekaj casa. Izkapil ga je Stipe in se kremzil ob dejanju samem. Aljo, naslednjic bomo to delali v ilegali. No ja, teranov liker je bil tudi prisoten le minutko ali dve. Biljard me je ubogal, puncke pa tudi.

P.S. Tolk sem bil pijan da je mogla ena najstnica z mano u postlo :OK:

Ourajt!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk, glede na to da se zjutraj odpravim v Sarajevo in ne bom mogel pisati 1.1 in 2.1., naj vam vsem ki se poznamo (okej no tud ostalim) voščim eno lepo novo leto z ogromno..................................................................................

pa sej veste kaj , pa ogromno ...................................................................

itd.

Lepo praznujte, kjerkoli že boste :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uahaaaaaaaa, A sm se jaz prvi zbudu??  :hmm:

Ne, ampak ostali nimamo nic za napisat... No ja sej tudi ti ne, pa vendar si nekaj napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ampak ostali nimamo nic za napisat... No ja sej tudi ti ne, pa vendar si nekaj napisal.

Ampak je res full nekaj tiho! Kaj a nas je Novo Leto čist uničilo, al kaj? :eek:

Jaz sem kot nova! :whistle: (če ne upoštevam bolečega grla,...) :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!