Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Einherjar

Priporočene objave

Pa sej vama nč nočmo  :friend1:

samo položil bi jo ...  :P

Icy.....to ni zdrav....predvsem pa ne za take,kot sva midva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Icy.....to ni zdrav....predvsem pa ne za take,kot sva midva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Zakaj pa ne.Včasih smo rekl "Ni udarca brez starca"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjemita mu, danes je 1. april :OK:

ITAQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Sploh ne ve česa vse smo taki letniki sposobni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem ko ugotovita, cesa taki letniki niso sposobni, se bosta pa tolazila s tisto "ne treba da ti je cvrst, dok na ruci imas prst"

:P

Hihihihiiiii.....amater........jezik dela čudeže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihihihihihihih....... ze mogoce, da sem amater....... Ampak jaszt sem se mlad pa se lahko se kaj naucim :P .....vidva pa.....khm.....se bosta pocas samo se v jamo zvrnla. Sama. ;)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se en nasvet, ata. Preden se naslednjic prevec z jezikom hvalis..... To se te je tvoja usmilila, pa malo pretvarjala, da ne bi prehitro volje do zivljenja izgubil. Imas sreco, da si vsaj za nekaj uporaben.

Ker:

1. Jezik ima vsak pes. Je pes boljsi kot plastika, pa pred nesposobnim descom ima cel kup prednost. Nizji stroski vzdrzevanja + ne hodi s kolegi na pivo+ ne smrci, ko se pijan zvrne v posteljo+ ..... (a ti moram se vec razlogov nastet?) In to so pametne punce ze pogruntale.

2. Z jezikom zna opletat vsak bedak. Tudi z mehkim. In ponavadi vedno tam, kjer ni treba. Tako da si hitro zamenljivo blago.

3. Da citiram kolega "Amaterskega" mesarja:

bolj tesno zazihrajo.... ker drugace ... pogosteje spizdi iz zagrade s ... in potem ... šprica ....

Tega pa vi stari kozli z opletajocim ne morete. To je posel za mlade zrebce. Lahko se bos pa z njim v bifeju "Pri mehkih curah" hvalil o cudeznem jeziku...Mogoce ti bo po ene 10 pirih celo kdo verjel....

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Sej ne vem, ce gre to sem, ampak vam moram povedat,

da sem srecen in ponosen lastnik mojega prvega motorja.

Masinci bom kar ERika rekel. No ja, Kawo pa sake bomo pa kasneje :)

:yea2: Čestitke

No bom pa pa še jaz napisal nekaj kar ne paše sem.

Moja Kravica je šla v Postojno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Čestitke

No bom pa pa še jaz napisal nekaj kar ne paše sem.

Moja Kravica je šla v Postojno :kva2:

A zato se nikoli nic ne pojavis???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja to pa ja ni razlog, saj sem ga prodal v nedeljo .)

Se bom pa vsekakor potrudil, da danes pridem, že zaradi Reina, da se mal zmenim

Se vidimo:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, spet se oglašam malo na motosvet po dolgem času! :oops:

Ja včeraj je bilo prov fajn v clubhousu, pa moram rečt, da je bilo full dobro videti motorje parkirane na našem dovozu! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, spet se oglašam malo na motosvet po dolgem času!  :oops:

Ja včeraj je bilo prov fajn v clubhousu, pa moram rečt, da je bilo full dobro videti motorje parkirane na našem dovozu!  :OK:

Saj bo tudi še kakšna fotka padla, samo danes malo kasneje ker popoldne po službi verjetno motor na servis peljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, spet se oglašam malo na motosvet po dolgem času!  :oops:

Ja včeraj je bilo prov fajn v clubhousu, pa moram rečt, da je bilo full dobro videti motorje parkirane na našem dovozu!  :OK:

Pimpi Limpi, oprost za prekrstitev v Simono, sm bil že mal zamegljen, heh... :grim

Blo zlo fajn, ene par lušnih motivov sm najdu, ampak....useen rajš sam izvedem obliko & dizajn, bolj intimissimi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA je blo kr fino. Par novih fac, dosti zabave...

Bomo pa še večkrat poskusili vzeti projektor na izposojo in kdaj predvajati fotke dogajanj vseh teh let iz Clubhousea Firestarter....

Je bilo včeraj silno zabavno gledat na koncu še stare fotke in utrinke iz raznih moto dogodkov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: Yeah! Fotke so ble pa zakon! No zur pa sploh!!! :OK: :OK: :OK:

Drugace pa, DOBRO JUTRO!SELEZDEJLESEMZIVJEDVA! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pimpi Limpi, oprost za prekrstitev v Simono, sm bil že mal zamegljen, heh... :grim

Blo zlo fajn, ene par lušnih motivov sm najdu, ampak....useen rajš sam izvedem obliko & dizajn, bolj intimissimi B)

JA sej, SIMONA!!!!!!!!! :fight2:

SONJA SONJA!!!!

No ja, sej ni tko hudo!!!! :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Prjatli!!!! Pa to je moja ERica. :(

Sej sem vedu, sam da si novo najdem

je polno frajerjev okol.  :blink:

Matr, zdej pa ze kak teden hodta, kak bajker pa si, da jo se nis polozil :hmm: sicer pa , sej ves...lahk tud na kakga dobrga prjatla mal racunas, da ji junfer skine :naughty:

A se kdo javi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!