Skoči na vsebino

Klub Firestarter


Priporočene objave

Prva ponudba 1500 SIT - poštnino plača prodajalec!

jest dam 2000 SIT :OK:

Fire - prid čim prej dam drugače bo sla ERika h komu drugemu da jo bo polagu... :kva2: :kva2:

:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v zameno za eriko ponujam en krog (clubhouse-rakitna-clubhouse) z multistrado na zadnjem sedežu, gorivo in obrabo gum doplača prodajalec erike... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 gajbe  :beer1: pa striptizeto  :naughty:

A sm zmagu?  :ninja:

To sicer ne, ampak striptizeto lahko pa vseeno zrihtas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( I am back! :)

Fotke pa v torek :P

Welcome back!!!! :worship:

Si glih zadnji trenutek prišel, k tole z tvojim motorjem je šlo pa že čisto zares!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sicer ne, ampak striptizeto lahko pa vseeno zrihtas.

Ce ni ERika v igri se mi ne splaca .)

Mogoce za kak rojstni dan :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se premislil. Ze res , da je crna, pa da ima dva cilindra :worship: ampak za eriko ne dam nic :devil: (al dam nic :? )

@ Fire, fino, da si nazaj. Zdej jo pa vzem v roke pa jo koncno zrihti tko kot je treba :naughty:

@ Sym, ce isces Eriko, jest vem za eno. Za gume pa bencin ti bo pa ona dala, itaq ima vecjo placo kot jest. :) Je pa brez motorja, pa se mi zdi, da bi se rada peljala. Psa ima, macke tudi, pa velko bajto. Pa dve pomanjkljivosti; je moj letnik, pa enga pamza ima. Ampak tega bojo pa njeni starsi cuvali ;)

Mogoce bi ti pa sekira padla v med :OK: Meni je....iz rok :P

@ Mike_E_ Ti kar pripelji tisto striptizeto. Ali pa se raje dve. Bomo ze potem poiskali koga, ki ima rojstni dan :rolleyes:

:slap:

Striperja pa striptizeto, ce bo slucajno kaksna punca imela rojstni dan, pa da vseeno fantje ne bomo ob vso zabavo :grim

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V časopise pridejo plitiki, kurbe, morilci..... in IXS, ki pa ni nič od tega, je pa speljal akcijo. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!