Skoči na vsebino

Printanje CD-coverjev za MP3 CD-je


sparonar

Priporočene objave

Hoj

A obstaja kak (non sado-mazo) program s katerim bi lahko sprintal imena mp3-fajlov, in pomožnosti še dolžine pesmi?

Sem probal že marsikir freeware in shareware, pa so me vsi razo?aral. Noben ni imel funkcije na ve? listkov (formata CD-coverjev) spravit celoten seznam mp3-jev (nekaj?ez 100 file-ov - recimo, da je to kompilacija in so vsi avtorji razli?ni).

Zahvaljen bodi tist, ki bi kaj vedu o tem, kajti njegova je flaša pira :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj si delaš probleme...jst napišem mp 3 in stvar je gotova...sej ne prodajaš cedejev!A ne?!?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In resitev je => Where is it?

Zelo zanimiv pristop k reševanju poblemov B)

Mah prijatelj, ne vem, ce si me pravilno razumel, ampak "Where is it" je en programcek, ki bi lahko bil resitev tvojega problema.

Stvar deluje tako, da ti poskenira in zapise vse fajle na doloceni destinaciji (direktorijih, poddirektorijih, diskih, CD-jih) in potem lahko poljubno oblikujes print listo. Zelo enostavno si tudi ustvaris bazo, po kateri lahko isces po poljubnih kriterijih. Skratka ko imas Where is it?, se nikoli vec ne vprasas: Kje imam pa to shranjeno?

Evo ti se original lokacijo programcka: Where is it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delna resitev je tudi ce uporabljas Winamp...

pol lahko das Generate html file list ( CTRL+ALT+G ) in dobis listo v Explorerju. Je pa tako, da ti naredi listo samo tiste file, ki jih imas v playlisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj si delaš probleme...jst napišem mp 3 in stvar je gotova...sej ne prodajaš cedejev!A ne?!?! :lol:

Js sn iskal predvsem ne-mazohisticno in hitrejšo metodo.

CD-jev ne prodajam, rad bi pa imel seznam muzike na posameznih plošckih, ker na avtoradiu žal ne obstaja windows explorer. :angry:

Mah prijatelj, ne vem, ce si me pravilno razumel, ampak "Where is it" je en programcek, ki bi lahko bil resitev tvojega problema.

Tole je pa res bil ..khm.. :rolleyes:, majhen nesporazumcek, ce je stavr res tak dobra, pol dobiš juter pir na 3M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!