Skoči na vsebino

Siddharta - rave


Priporočene objave

A ste vidl dons premierni spot za nov komad? no ce ga niste pejte na siddharta.net pa ga tam najdete, je ene 100mb dolg(je zlo dobra kvaliteta).

Drugac je men dobr, sploh ko ga ene parkart vids oz. slisis!

muska po mojem okusu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je ene 100mb dolg(je zlo dobra kvaliteta).

ma je ziher ekstremno kvalitetne kvalitete...ma 100mb pa ne grem vlečt dol...čakam 4 dni....bom počakal da ga zavrtijo po tv....itak pa mi fantje niso preveč všeč....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, večkrat je treba poslušat, pa rata zakon komad...

vsak komad ki ti ga na radiu ali tv-ju spuščajo večkrat ti ostane nekje v "malih možganih" in ti hočeš nočeš rata posljušljiv !

Pa saj je v tem fora forsiranja popularne muske !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak komad ki ti ga na radiu ali tv-ju spuščajo večkrat ti ostane nekje v "malih možganih" in ti hočeš nočeš rata posljušljiv !

Pa saj je v tem fora forsiranja popularne muske !

SKA BIKE

ja dobr, ze mozno. sam ne mors pa rect da ti cist vsak komad rata poslusljiv. Men recimo mal ksn, mi more bit res dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spot se meni ne dopade. :ph34r:

Komad pa je poslusljiv, ceprav imajo dosti boljsih. Samo "klasicni" del je bil pa sok ob prvem poslusanju, zdaj se je uho zgleda ze navadilo nanj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je v treh minutah, pa mam tud adsl :P B)

Treh minutah?!? S kakim ADSL? :blink: Jaz imam 4M/512k in niti slucajno ne vlece na polno .... vecinoma gre pod 100kB/s Obcasno 200kB/s, vec ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lucky: IE res nekaj cinca ... in caka z downloadom, kdo ve zakaj ... Mozilla pa tako ali tako njihove strani normalno ne pokaze, jaz sem wget uporabil, obstaja tudi za Win32 okolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si dons pogledu pol spota, tolk, k sem ga ujel, na TV.

Hmmm, zadeva je za poslušat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm si ga včeri dol potegnla, zdaj pa ga že skoz poslušam. Mega komad. Ne bi verjela, da lahko sami sebe in Nord presežejo. Res so face.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni ga je v treh minutah, pa mam tud adsl :P  B)

Treh minutah?!? S kakim ADSL? :blink: Jaz imam 4M/512k in niti slucajno ne vlece na polno .... vecinoma gre pod 100kB/s Obcasno 200kB/s, vec ne ...

460 Kb/sec ;) Zdej pa res ne vem, kaj mam za enga hudiča :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, pa mi je ratalo! :) Shrani kot... dela čudeže. :rolleyes:

Dobr video, heavy as hell. Tale nov Siddhartin album bo pa gotovo najboljši doslej. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima plata. Za moj okus mal preveč komadov (16 al 18?), najbrž so bolj kratki, upam, da ne bo vplival na kvaliteto... :unsure: Kumi čakam! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) Siddharta cedalje bolj spominja na Rammstein (ceprav so zelo prepoznavni) :D To z Rammstein je btw misljeno kot zelo pozitivno :) Komad je zakon ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) Siddharta cedalje bolj spominja na Rammstein (ceprav so zelo prepoznavni) :D To z Rammstein je btw misljeno kot zelo pozitivno :) Komad je zakon ...

Čak mal Cyc, pretiravat pa ni treba, no! :o Siddharta pa Rammstein :blink: Kje ti vidiš kaj industriala v njihovi glasbi? Pa ne mi hodit s silicon delta, ki nima veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

460 Kb/sec ;) Zdej pa res ne vem, kaj mam za enga hudiča :rolleyes:

ko sem jes dol snemal mi je vlekl sam 30kb/s??

pa mam adsl 1M

ne vem kako je pol teb ratal v 3 minutah ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam isto ko cyc 4M/512k...so nam šele par dni nazaj pipco odprli...zakaj je pa taka razlika pa ne vem...sej za ta dnar že more bit (šedobrdasmštudentpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!