Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

irelevantno....imamo zakone, nihče naj ne bi bil nad njimi....

(irnoijapress) :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pametno se je ustavit, si prižgat cigaret ali it odtočit v primeru da ne kadite, kretena spustit dovolj daleč, da lahko v nadaljevanju uživate v vožnji.

:D :D :D sm ugotovu ja, sam sm lovil odprte ure v tcju hehe treba blo it pa 2t olje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... cesta ni dirkališče ...

... pustite bedake naj uživajo v svoji "premoči" ...

... vsi najhitrejši so ... saj veste kje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D sm ugotovu ja, sam sm lovil odprte ure v tcju hehe treba blo it pa 2t olje....

Greš 5 minut prej, pa ni treba divjati. Tako potrošno robo, kot je olje za 2taktnika, moraš pa imeti doma na zalogo, ne čakat do zadnje kaplje, če si zato pod mus moral ponj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš 5 minut prej, pa ni treba divjati. Tako potrošno robo, kot je olje za 2taktnika, moraš pa imeti doma na zalogo, ne čakat do zadnje kaplje, če si zato pod mus moral ponj...

ja oči...hehe , ne sej blo je tko da swa šla s frendom v mario reko pa potem nazaj grede swa se ustavla še na motozboru v preboldu, ko swa šla pa proti domu se mi je pa v tohinjški pokazala lučka..... 2t olja pa ni blo doma k ga je šlo zju3 v mašino zadnih neki deci pa itq se lučka pržge 150km prej.... pol ga pa še mel niso.... pa še frend se je šou pozanimat za novo šipco za varadero 125 spredi in pride lepih 150E....pa ne od honde original ampak od givija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!