Skoči na vsebino

Nori avtomobilisti


TNT

Priporočene objave

V soboto zvečer je 43-letni domačin na Industrijski ulici v Slovenski Bistrici z osebnim avtomobilom znamke peugeot dohitel 17-letnega motorista in ga z vozilom zadel z zadnje strani, so sporočili z mariborske policijske uprave.

Voznik kolesa z motorjem je zaradi trčenja padel na pokrov motorja osebnega avtomobila in od tam na vozišče, kjer je obležal na tleh. 43-letnik je nato stopil iz vozila, pristopil do ležečega in ga s palico, ki jo je pobral ob cesti, začel udarjati po različnih delih telesa.

Pozneje je sam odšel na policijsko postajo v Slovenski Bistrici in povedal, kaj je storil. Policisti so ga pridržali in ga bodo zaradi poskusa umora s kazensko ovadbo privedli k preiskovalnemu sodniku.

Poškodovanega so z reševalnim vozilom odpeljali v mariborsko bolnišnico, kjer je zaradi poškodb ostal na zdravljenju.

VIR: www.24ur.com

Dodano: sem šele sedaj opazil, da bi tole bolj pasalo v temo http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...ic=5259&hl=

Moderatorja prosim za premik mojega sporočila ;)

Popravljeno . Popravil Virko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz tako poškodovan in zaradi nič hudega ležal v bolnišnici, bi mi se sigurno nabralo dovolj maščevanja, da bi ga poiskal in nalomu ko norca. Mater kakšna svinjarija se dela. Me pa zanima, kakšno ozadje ima cela zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....kakšno ozadje ima cela zgodba.

operativne besede. sicer bedarija kar je avtomobilist storil.

ali pa tudi ne, sodec po raznih odgovorih v temah "kaj bi mu naredil, ce (ukrade motor/poskoduje otroka itd.)"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz o kulturi voznikov...

BOLNO :SS :SS

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en dokaz o kulturi voznikov za volanom...

BOLNO :SS :SS

A nisi prebral icovega posta?

Kaj pa če je 17 letnik ukradel motorno kolo in ga je dotični lovil ter uporabil pač nasvete, ki jih je folk dajal v: Kaj bi ...

Kaj pa če je vse res?

Še en dokaz o kulturi voznikov...

BOLNO :SS :SS

A bi še kakšno rekli o kulturi uporabnikov tega foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj je že moralo biti vmes, da je pipizdil in ga s palico... Če pa ga je iz čistega mira in zlobe, potem pa bodo odvetniki povedali svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz tako poškodovan in zaradi nič hudega ležal v bolnišnici, bi mi se sigurno nabralo dovolj maščevanja, da bi ga poiskal in nalomu ko norca. Mater kakšna svinjarija se dela. Me pa zanima, kakšno ozadje ima cela zgodba.

niti ne...gremo se americane....stozis ga...za vse kar ima...sploh pa kje bos pa cloveka udaru..tam kjer ga boli ne ?

Če bi bil jaz tako poškodovan in zaradi nič hudega ležal v bolnišnici, bi mi se sigurno nabralo dovolj maščevanja, da bi ga poiskal in nalomu ko norca. Mater kakšna svinjarija se dela. Me pa zanima, kakšno ozadje ima cela zgodba.

no, to je res...

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko kaka mona začne dajat gas ko te vidi, ga lepo spusti naprej. naj se razfuka v kaki grapi. :whistle: če pa te draži z vožnjo za ritjo lepo spisti hitrost na komaj še prebavljivo...recimo 30 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm me zanima če si tudi avtomobilisti na kakšnem forumu dajejo takšne nasvete v temi Nori motoristi. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pomislil, da bi majčkeno zbremzal, pa ga spustil predse? :whistle:

Vzrok, da ga nisem spustil naprej je bil predvsem v tem, da se po tej krajši ravninici, kjer je edino možno legalno prehiteti, začnejo zelo lepi ovinki. Me pa gospodič že prej na Godoviški ravnini (za tiste ki poznajo to cesto) ni pustil da bi ga prehitel, ker je povečeval hitrost čez celo ravnino, pa sem skalkuliral, da bolje da ga prehitim malo nižje na tistem odseku, kjer je hitrost dosti nižja in se da v normalnih okoliščinah z motorjem zelo lepo prehitevati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabljaš da k ti pa jst prehitevava na polno je za njih to na izi ;)

jst ne vem kako ti prehitevaš... ampak vem da tud če ma avto 90 notr ... ko ga z tretjo zvrti do konca ni nč na izi :grrr kr ornk sm hitro mim njega... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja komentarji glede na nesrečo, ko je stari pretepu motorista

"Čisto razumem strica, to kar delajo po cestah kolesarji, motoristi in pešci, te brez težav privede do tega, da ko ga zbiješ, še premlatiš, sam na žalost je tu zakonodaja tolk bebasta, da ga vedno, tud če ni kriv, našpuka voznik avta." :angry: :angry: :angry:

"Katastrofa, da se mu je tako spipalo.

Vprašanje pa je, kaj je počel motorist.

Jaz sem imel pred kratkim dva mulca za sabo na motorjih, ki sta za mano delala osmice. Neko umetniško točko sta vadila in vsake toliko pripeljala tik za moje vozilo. Sta me kar znervirala, da sem pomislil, če bi ustavil in vsakega enkrat okrog ušes. Policistov seveda v takih primerih niti slučajno blizu."

čaki a kje v cpp predpisih piše, da se ne sme osmico na cesti delat :blink: :blink: :blink: pa tko al tko najbrž nista delala osmice ampak samo vijugala :slap:

no ja folk je bolan... to je dejstvo :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki a kje v cpp predpisih piše, da se ne sme osmico na cesti delat :blink: :blink: :blink: pa tko al tko najbrž nista delala osmice ampak samo vijugala :slap:

Jap piše :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi prebral icovega posta?

Kaj pa če je 17 letnik ukradel motorno kolo in ga je dotični lovil ter uporabil pač nasvete, ki jih je folk dajal v:

irelevantno....imamo zakone, nihče naj ne bi bil nad njimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denjas2007 | 04.06.2007 | 20:05

Sem iz Sliv.Bistrice. 43 letni moški, kateri je pretepel in povozil MOPEDISTA je bil njegov očim. Zgodilo se je na stranski ulici, očim je fanta lovil.

tole je en napisal kot komentar na 24ur.com :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je en napisal kot komentar na 24ur.com :?

no ja to je pa drugo... bogve kaj sta imela... prehitro smo usi sklepali kaki norci so med nami... nismo poznali ozadja dogodkov (če je to res seveda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kako ti prehitevaš... ampak vem da tud če ma avto 90 notr ... ko ga z tretjo zvrti do konca ni nč na izi :grrr kr ornk sm hitro mim njega... :grim

lej..hotu sm povedat da obema (men in teb) nikamor ne gre motor v primerjavi s tem kar ostali forumaši furajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je en napisal kot komentar na 24ur.com :?

sam ponavad maš tut kšne "nepreidiprave" k to kr tko mal pišejo.. da folk začne narobne informacije ukol pošilat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej..hotu sm povedat da obema (men in teb) nikamor ne gre motor v primerjavi s tem kar ostali forumaši furajo ;)

Jeba je, če hočeš u izi prehitet v 5. ali 6. pri 80kmh, da ne bi šoferjev strašil z rorom :rolleyes: in preden motor potegne ali pa prešaltaš je že ovink, sploh če je vse skupaj bolj na knap.

ekole ... vidš kaj je za njih na izi ;) to kar je za njih na izi jst lohka če ga stisnem na polno X2 hitrejš prehitim.... ker 80 je glih tretja na pravih obratih :P

sam ponavad maš tut kšne "nepreidiprave" k to kr tko mal pišejo.. da folk začne narobne informacije ukol pošilat :)

no ja sej pravm da ne vemo če so govorice prave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekole ... vidš kaj je za njih na izi ;) to kar je za njih na izi jst lohka če ga stisnem na polno X2 hitrejš prehitim.... ker 80 je glih tretja na pravih obratih :P

ne bom več komenteru...nisi zastopu kaj hočm povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom več komenteru...nisi zastopu kaj hočm povedat

ne nism... jst tebe nikol ne zastopm več, ker misliš nekaj napišeš pa nekaj drugega :winkiss:

če si opazu njim ni treba prehitevat na 6000ali več rpm+... in tak pospešek je primerljiv z mojimi 9000rpm

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism... jst tebe nikol ne zastopm več, ker misliš nekaj napišeš pa nekaj drugega :winkiss:

če si opazu njim ni treba prehitevat na 6000ali več rpm+... in tak pospešek je primerljiv z mojimi 9000rpm

R1 ma pr 150 večji pospešek k ti pr 30 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

R1 ma pr 150 večji pospešek k ti pr 30 ;)

ma ja a res :P sam teli ko so tlele pisali nimajo glih R1 nk

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je najbolj všeč, ko dohitim kakšnega norega avtomobilista in frajer začne gas tiščat ko me vidi. Tako potem lepo vozim za njim skozi naselja tut do 90 kmh in me malo ščiti pred policaji.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!