Skoči na vsebino

Kakšno 50ko kupit ???


hencek

Priporočene objave

Mene pa zelo zanima če bi mi lahko kdo malo svetoval glede nakupa? Kakšen ki je imel že kaj izkušenj z mopedi. :unsure: Pa me zanima če mi kdo lohk mau puve če se splača kupt Aprilio RS 50 Tuono, SR 50 di tech al pa ksno MX50, pa mogoče Yamaho AeroxGP1??? Prosim če mi lahko svetujete zato k mislm novo nabavt pa mi je škoda dat dnarja za motor k se ne bo dobr pelu!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si henček :D Naštel si cestaša, skutera pa supermoto. A nimaš nobene ideje, na čem bi se vozu? Bejbe bl na cestaše padajo če na to cikaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia pa te bo razvajala z presenečenji (streta ključavnica, zajebavanje elektronike, zaribavanje.....................)

tist napis (kvaliteta ki zmaguje) bi lohk zamenjal s tem:

aprilia, polna presenečenj

Popravljeno . Popravil den2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zelo zanima če bi mi lahko kdo malo svetoval glede nakupa? Kakšen ki je imel že kaj izkušenj z mopedi. :unsure: Pa me zanima če mi kdo lohk mau puve če se splača kupt Aprilio RS 50 Tuono, SR 50 di tech al pa ksno MX50, pa mogoče Yamaho AeroxGP1??? Prosim če mi lahko svetujete zato k mislm novo nabavt pa mi je škoda dat dnarja za motor k se ne bo dobr pelu!!! B)

Stari, kupi raje kakega 125ccm skuterja, ker ti bo drugače škoda dnara ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn mogu komplet vzigalno elektroniko menjat (vzigalno tuljavo, stator/alternator, pol mi je pa se magnet razcefukal, pa se enih 5 sveck zravn - vsaka je jurja pa pol!), vse v roku 3/4 leta.

a 250k ne bojo vec delal?!?!? cepci!! :angry: :angry: :angry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa zaribu mi je tud, ja. zdej mam od Japonca bat not (Honda CR 125 R). upam d je iz kvalitetnesejga materjala. vsekakor je lazji (Rotax 123 bat ma s sorniom 150 gramov, ta pa 125!!!). B)

res skoda, da so nehal delat RS 250, konc koncev je bil brez katalizatorja najmocnejsa serijska 250ka na svetu! :( :angry: no, pa cena milijon pa pol po komadu je bla tud med najmocnejsimi. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dnar, tuono v vsakem primeru. Se da lepo zrihtat neda bi preveč pil in da se boš dolgo vozil in bo šel ene 100kmh realnih, kar je čist zadost.

Drgač je pa kr draga (600k)..

S skuterji je pa tako. So na izi za vozit, pocen tuning (proti RS recimo) lahko pa grejo tudi 120kmh+ ...

tko da..lohk kupiš skuterja in v njega vložiš neki dnarja...tisti 100k k ti ostane in bo motor šol komot 100kmh realnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da je Aprilia...

Aprilia, kvaliteta ki zmaguje :lol: (ko bi Uknown to prebral :P )

zakaj mas pol R1 v avantarju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tanova R6, ki si jo bo Igralec nabavu kokr hitr bo mogoce. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

au, kruuutoooo!!! :D :huh: ;) :o :unsure: :blink: :ph34r: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam R6 ne bo tko kvalitetna kot RS50 :(

Najbrž se je sploh ne bom mogu dotikat z orodji :lol:

r6 se sploh neboš rabo dotikat z orodji......ker je pač japonec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, najboljš da pol orodje kr prodaš al pa še boljše, daš ga zraven rske kot dodatno opremo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti je bencin v vino smo vablen na kozarc, prov? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!