Skoči na vsebino

Kakšno 50ko kupit ???


hencek

Priporočene objave

jst sn vciri tanku. 6 cukov pa pou!!! :(

2600 je bil bencin, 3100 liter TTSa, pa 800 dvotaktol :lol: :D , pa sn TTSa pa Dvotaktol skupi zmesu, pa sn dobu vn Motula... ;) :rolleyes: B) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je take lepe fensi modre barve, pa se disi fajn - to je se bols ko motul!! B) :D :D

bi se lahk Texaco/petrol pa Castrol zdruzl, pa bi Motul dol zatolkl, tak ko je Motorex zarad nasih mixov propadu... ;) B) :rolleyes: :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ti tankas tts v af1 futuro??

Vse ko poznam ko majo malo bol starejse 125-ke vsi tankajo tts noter..Se ko sn jo jaz mel 125-ko sn tts noter vlivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok, a ti ni malo nazaj zaribala tvoja mashina? in ti tankas tts v af1 futuro??

a ti je ze kdo reko da si malcek neumen? :ph34r:

tist TTS je bil oksidiran, k je imel pocen pokrovcek, k je frendu tud ribnu k ga je tanku. zdej mam pa tanov TTS, v novi flasi, neposkodovan in po dvojni ceni. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse ko poznam ko majo malo bol starejse 125-ke vsi tankajo tts noter

pa tud pr novih jih vecina tanka TTS, moj sosed je mel NOVO RSko 125, odblokirano + giannelli, je tanku sam motula pa TTS, k vse ostalo mu je saje delal. je sou pa takrat bol ko vsaka 125ka dauc naokol. pa clovk ni bil star 18 let tak ko js, tak da se tud ni igral z motorjem (je mel dost kesa za kvalitetna olja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ravno zarad ribanja, simfajo ga zarad oblog in saj, ampak ce se dosti hitro peljes ti tud saj ne dela. ko sem kupil motor (od neke punce), je imel v auspuhu saj da je blo grozno. baje je skoz kuril TTS al pa nekiga Valvoline-a. to sn spucu, pol, po 8000 km pa je izpuh skor tak ko takrat, ko sem ga ocistil. jebiga, gas do daske, pa ni blemov... B) :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa zaribu mi je tud, ja. zdej mam od Japonca bat not (Honda CR 125 R). upam d je iz kvalitetnesejga materjala. vsekakor je lazji (Rotax 123 bat ma s sorniom 150 gramov, ta pa 125!!!). B)

res skoda, da so nehal delat RS 250, konc koncev je bil brez katalizatorja najmocnejsa serijska 250ka na svetu! :( :angry: no, pa cena milijon pa pol po komadu je bla tud med najmocnejsimi. :angry:

porabo si pozabu oment :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, 13 litrov... B) res pa da je mojmu ful padla zdej ko se je ulaufu! prej z novim batom je blo ob normalni voznji 7,2 litra, zdej ga pa toscim, pa ma 6,4 litra na 100 km!! :blink: :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ka obstaja sploh 7 prestav?? :blink:

25 konjev - PA JA!!! :D :D :D

130 JAAAAAA!!!!!!!! :D :D :D po stevcu mogoc!! :D :D

0-100 6 sekund - tule me je skor s stola fuknal!!! :D :D :D :D :D

brez praske - i wish... :wub:

digitalen - kwa?? a piciklsteuc?? a je originaln crknu, al laze tak da se ga je navelicu?? B)

pizda, Tomos je na svoji najhujsi 50 cc specialki mel 19,5 konjev, pa se ta zarad pravilnika ni smela tekmovat!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, stari!! ce ma to 6 sekund do 100, pol ma do 130 10,1!!! ves ka je to, tok vecina avtov do stotke nima, ka sele do koncne!!! :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja RSka ima 77 konjev, 0-100 v pičlih 2s, končna prek 270. Strah me je gas dat več kot četrtino :o

pije mi samo 3l na 5km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a res, lejga, js sn su pa se dlje, sn pa dal vseh 8 batov (ko ma V8 masino) pa kurblvelo od motorke, da dobi vecje obrate, zdej ma pa 240 konjev na zadnem kolesu, pa ma tud 2 sekunde do stotke, ko drugac te na hrbet vrze, ves, ne, das v 14. prestavi gas, pa si kr na zadnem, pol koncna pa ne vem, ko prek 380 se po naseljih ne upam furat... ...glede porabe ne vem, sam tank mi je kr skupi potegnal ko je bil zadihtan, tak da more bit kr ene 4 litre na sto... ...aja, se to, sn adu od BTja frgazar, da bol gre, pa 4 ventile na cilinder, pa sam Stihl 2T olje kurim da bolj gre... :P :D :D :D :D ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej je take lepe fensi modre barve, pa se disi fajn - to je se bols ko motul!! B) :D :D

bi se lahk Texaco/petrol pa Castrol zdruzl, pa bi Motul dol zatolkl, tak ko je Motorex zarad nasih mixov propadu... ;) B) :rolleyes: :D

kva, hočš, če pa so bli domači mixi bli bolši od motorexa-pa tud dost cenejši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!