Skoči na vsebino

Yamaha Aerox GP-1


aerox

Priporočene objave

En probljem. Danes sn se pelo zvečer pa sn opazo, da mi luč nese nekam v vesolje, ko oni flaki med drugo svetovno. Pa sn jo hoto naštelat nakar ugotovim, da noter ni več onega šraufa na fedro :huh: :huh: :huh: Sej to samo ne more past ven! To mi je mogo en maznit. Zaj še študiram, kaj je za nardit. Če nebom najdo kake rešitve bom pač novega kupo. Šrauf pa matico bi že še najdo, samo fedro, ki bi pasala okol.....od kulice mogoče :)

ti pa maš sranje s temi lopovi: najprej skuter, pol fedro, kwa bo sledilo??????

btw:nisem vedo da je skuter že v sloveniji? sta mogoč vidla kolk stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw:nisem vedo da je skuter že v sloveniji? sta mogoč vidla kolk stane?

ne jas nisn vido in niti glejo nisn, ker sn bil puna očaran kak je lepi toti skuter :D

roba boba ti si glejo keko je cena? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba boba ti si glejo keko je cena? :D

Čuj zadnič smo jaz,golob,mali šerbinek pa teta od goloba printali vun ceno za totega aeroxa pa se nena spomnim kolk je pa sn polek stal pa jo v roki držo :D :D :D mislim da okol 500 al 513 je se mi zdi :D 513 je.Bom juter vprašo pa točno ceno na stotine povedo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba boba ti si glejo keko je cena?  :D

Čuj zadnič smo jaz,golob,mali šerbinek pa teta od goloba printali vun ceno za totega aeroxa pa se nena spomnim kolk je pa sn polek stal pa jo v roki držo :D :D :D mislim da okol 500 al 513 je se mi zdi :D 513 je.Bom juter vprašo pa točno ceno na stotine povedo :D :D :D

okej te pa se pozanimaj

samo meni se to tudi čudno zdi, ker sn mislo da bo ta skuter v sloveniji okrog leta 2004 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ma aerox blokade pa kako se jih znebiš ?

tega je bilo že na tem forume tolko zapisangega da se tak nobenemu več ne da pisat, samo jas še bom vseeno neke napiso :D

v aeroxu so tri blokade:

1. slepa cev na auspuhu ki jo morš seveda odrezat in potem zavarit lukno

2. en obroček je pri variomatu, ki ga enostavno vzameš vun

3. pa je sesalno koleno ki ma manjši premer, to pa se mora kupit novo, a splača samo če kupiš neki vlki fergazer 19+mm

za vse vkup maš dela 30min in 5min straha da bi kaj vničo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uporabi iskalnik...........................vpiši blokade pa obkljukaj na vse zadetke, pa boš dobo POLNO podatkov o blokadah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox GP-1 pride (reci in piši) 531.000sit  :rolleyes: Ga majo pri Stupitu, sej je lep, samo predrag!

ja jas sn danes tudi bil pr Stupide, cena je 531k isto kot stane aerox toyota racing, samo ta gp-1 je itaq lepši :)

najbolj svetovno mi je da je leva stran posvečena carlosu checi, desna pa marcu melandriju :D

svetovno :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa res fino! Pero, dajma si še midva nalepke delat, leva stran bo posvečena Perotu Oliveju, desna pa Tomasu Maradoni :) Zadi bi pa lahko bil Robi Cheplak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sn vprašo cena je 535k pri Šerbineku.Ko smo te že pri nalepkah.....Leva stran:Pero Oliveju,Desna stran:Tomas Maradoni,Sprednji kiler oz.šipica z številko:Robi Cheplak,Spednja felna:Linolada :D ,Zadnja felna Matejos tuning in kot zadnje Avspuh:Mr.ki vse pokvari in fehta za dele druge :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sn vprašo cena je 535k pri Šerbineku.Ko smo te že pri nalepkah.....Leva stran:Pero Oliveju,Desna stran:Tomas Maradoni,Sprednji kiler oz.šipica z številko:Robi Cheplak,Spednja felna:Linolada :D ,Zadnja felna Matejos tuning in kot zadnje Avspuh:Mr.ki vse pokvari in fehta za dele druge :D :D

hehehe, točno tak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnč sn biu v yamahi delta team v krško pa vido ta 2 skutra. un toyota je gnil, mislim izgled preveč bel za mene pa tut toyota mi ne leži medtem ko GP-1 je pa strupen, full mi je všeč kr meu bi ga. pa še tak črn, rdeč, siv uh tak mi je všeč samo ko je drag pa nov ( 45kh/h )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kere blokade ma aerox vem za slepo cev pa za obroček za vetrnico :D zdej če se pa prov spomnem je pa še neko sesalno koleno pa nism čis zihr a je tko :unsure:a pa da če to menaš morš še fergazer dat drug

A loh kdo pove kva je z tem prosm :unsure:

vem da je blo o tem ze nek napisan pa nič ne najdem :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

LP!

za nakup novega aeroxa sem moral varčevat kar nekaj časa! :wacko: ampak folk povem vam da bi ga kupil še enkrat! ker če mene vprašaš ga ni čez aeroxa! edina slabost je pena nad zicem! :doze: meni sicer gre bogih 70! ampak kolega ki ka je kupil skupaj z mano pa mu je že dal gor leoZX pa lažje valčke pa nima ene same samcate pripombe nad njim! če men vprašaš ma enega najlepših in najbolših skuterjev na ptuju! tak da aerox rules! :notworthy: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

za nakup novega aeroxa sem moral varčevat kar nekaj časa! :wacko: ampak folk povem vam da bi ga kupil še enkrat! ker če mene vprašaš ga ni čez aeroxa! edina slabost je pena nad zicem! :doze: meni sicer gre bogih 70! ampak kolega ki ka je kupil skupaj z mano pa mu je že dal gor leoZX pa lažje valčke pa nima ene same samcate pripombe nad njim! če men vprašaš ma enega najlepših in najbolših skuterjev na ptuju! tak da aerox rules! :notworthy: :yea2: :OK:

a ti si tudi iz ptuja :P

no mogoče maš res najlepšega, ampak najhitrejšega aeroxa? a-a :D :D :D :P

najhitrejši aerox je moj :P

prej je ta rekord držal dani murko (vzdevek buha) ki mu je njegov aerox šo ko svija, ampak potem so se pojavli problemi...

- razneslo blajerco, magnet,...

- razneslo variomat

- razneslo iglo na fergazerju

- razneslo auspuh

skuter je šel v dobrih cajtah 125-130 po števcu, pol pa je še zbrusil cilinder pa še nekaj več, pol pa vedno manj, te pa še je dal noter manjši fergazer te pa je tak bad šlo

trenutno ma gor navadni auspuh in mu nikam ne gre :D

zato je moj aerox zaj king na ptuje :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mogoče maš res najlepšega, ampak najhitrejšega aeroxa? a-a :D :D :D :P

najhitrejši aerox je moj :P

Kdo pa ma od turistov najitrejsega ko pridejo dol? :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasajmo se, kdo ma najlepsega speedfighta in najhitrejso 50ko :>>

ceprav zdaj ni vec tako lep, bo pa spomladi se lepsi:D

pa hitrejsi:>

Zej zažiga k ma uno belanco :OK:

Jes mam za na stalkrja ze narjeno, sm jo pa koj štrihat nesu ... bom pol popov slikce k bo poštrihana :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!