Skoči na vsebino

Yamaha Aerox GP-1


aerox

Priporočene objave

vprasajmo se, kdo ma najlepsega speedfighta in najhitrejso 50ko :>>

ceprav zdaj ni vec tako lep, bo pa spomladi se lepsi:D

pa hitrejsi:>

Zej zažiga k ma uno belanco :OK:

Jes mam za na stalkrja ze narjeno, sm jo pa koj štrihat nesu ... bom pol popov slikce k bo poštrihana :yea2:

Sam v pravo temo, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasajmo se, kdo ma najlepsega speedfighta in najhitrejso 50ko :>>

ceprav zdaj ni vec tako lep, bo pa spomladi se lepsi:D

pa hitrejsi:>

Zej zažiga k ma uno belanco :OK:

Jes mam za na stalkrja ze narjeno, sm jo pa koj štrihat nesu ... bom pol popov slikce k bo poštrihana :yea2:

Sam v pravo temo, prosim.

Se oproscam za mal off topik izjavo. Samo zej k je forum spremenen loh objavo samo popravs, pa se to ne zmerej (neki ene erore pise :? ), takt si jo pa loh se zbrisov.

Pol k sm seenkt prebrav sm vidu da je off topik.

Tko kukr tole...pa magar pol zbris k bos prebrav :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprav zdaj ni vec tako lep, bo pa spomladi se lepsi:D

pa hitrejsi:>

explain

drgač pa moj ditech naj bi spomlad tut bil hirejši, zahvaljujoč polinijevemu 70 in pa zobnikom ;)

več ne mislim menat, k ni denarja, pa ne splača se, vsaj glede na primerjavo $$$ pa kolk pridobiš z recimo variomatom, sklopko

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam jaz najlepšega! meni osebno mij ni ke preveč pri srcu! :BUA:

samo če poznaš mogoče mateja novaka? na center hoji! pa ma črnega aeroxa (2003)! ko pa se to spuca pa za mene ni lepšega! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam jaz najlepšega! meni osebno mij ni ke preveč pri srcu! :BUA:

samo če poznaš mogoče mateja novaka? na center hoji! pa ma črnega aeroxa (2003)! ko pa se to spuca pa za mene ni lepšega! :notworthy:

vido sn totiga aeroxa črniga ja :)

kake barve pa maš ti?

glej to pa je moj...

...na ptuju sem kar dosti, čeprav ne hodim na šolo na ptuj :)

post-18-1066593219.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa maš to zaeni dve nalepki na belanci gori? :hmm:

lepo bi zgledlo če bi si toto črno plastiko ko maš toti nalepki na belo al pa srebrno štrihno :) pomoje vsaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa maš to zaeni dve nalepki na belanci gori? :hmm:

lepo bi zgledlo če bi si toto črno plastiko ko maš toti nalepki na belo al pa srebrno štrihno :) pomoje vsaj

Na bilnaci ma Top Preformance pa Yamaha logo gor :) Sej cez zimo ga bo pobrvla je reko seveda ce bo bozicek pod smreko kaka evrote dal :) :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

ni kaj!!!!! lepo stvarco maš! jaz pa mam rdečo-belega! sicer je kar izvirn jaz sn do zdaj vijo na ptuju samo dva! amapk....... z črnim el pa modrim ni primerjave! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to te stene v photoshopu samo da opres photoshop odpres sliko na sliki kilknes desni klik, klikneš image size, tm natipkas 800 (odspodej ti sam spremeni tko da je resolucija 800x600) das shrani in to je to! 20 sek dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnja...

Jah, bonzy, eni mamo adsl. Zarad tega pa ne grem manjsat slik in jih potem se 1x uploadat.

Dejstvo pa je da s tem povzrocis zgolj to, da ti ti moderator zradira post, ker mnogi nimajo tako velikih resolucij na ekranu in se jim ne da scrollat topica levo-desno, da ga lahko preberejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P lenobe lene isti ste kpa uni knove teme odpirajo pa pravjo da se jim ni dal iskat, ampak novo temo odpret se jim je pa dal! mislm... KEKCI SVETOVNI!! :BUA: :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[offtopic]

ja eni pa NIMAMO adslja, pa niti kabla pa nic! navadn posran gprs, al pa dial-up. Tako da spostuj tudi druge!

sicer pa mislim, da bi trebalo nardit eno skripto za slike, ki da samo Thumbnail na zacetku noter, pol ko pa kliknes na njega, pa se odpre v polni velikosti.

Tako kot je na slo-tech

[/offtopic]

crni aerox pomoje rox:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[offtopic]

ja eni pa NIMAMO adslja, pa niti kabla pa nic! navadn posran gprs, al pa dial-up. Tako da spostuj tudi druge!

sicer pa mislim, da bi trebalo nardit eno skripto za slike, ki da samo Thumbnail na zacetku noter, pol ko pa kliknes na njega, pa se odpre v polni velikosti.

Tako kot je na slo-tech

[/offtopic]

crni aerox pomoje rox:)

Itak :-)

5.jpg

Sam ni več čist tak kot tlele. Se mi ga ne da it ponovn slikat...morm troft da bo enkrat lepo sončn uzun pa da bo spec spucan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EEEEEEEEEE..... vijite folk ob takih slikah kot jih je objavil jezus pa meni srce zapoje! :yea2: če bi meni to stalo v garaži pomoje spat nebi mogo! svaka vam čast vsem ki ste lastniki tega! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, meni je tudi takooo lep skuter :wub: :wub: :wub: ... Sam skoda k je slabo vreme zdj pa more v garazi bit :)

Drugace pa hvala za komentarje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!