Skoči na vsebino

Kateri rabljen skuter kupiti?


Kremšnitar

Priporočene objave

Pa še nekaj- firefox ima LCD števc. > pol to pomen, da mu dež in sonce kaj škodujeta??

jas mam tudi lcd na aerox-u pa še do zaj nič ni dež škodil pa sonce tudi ne :)

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden, če bo vse po sreči.

Sem ugotovil, da nima dolge luči. A pol praviš, da to ni problem? Se dobro vidi ponoči??

skuterji imajo itaq vsi boge luči, tko da ne pričakuj od luči preveč...sicer pa se mal poigraš z nastavitvami, pa bo svetil tko k boš hotel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem, tip mi je tako prodal pač. Je reku, da gre ta motor hitrejš od 45km/h, zato naj bi se smatral kot A kategorija, ampak je dovoljeno samo do 50 km/h (ker sem delal izpit samo za H kategorijo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj tu jih ma večina A izpit za do 50 km/h.. vozijo se pa vsi vsaj 70 ;) :rolleyes: pa vsi majo rumene tablce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kva čem zdej kar je je.

Je kej narobe slučajno??? Resno mislm?

Bom pač večji frajer k mam belo tablco aaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe ni nič.. samo več plačaš za registracijo :rolleyes:

frajer si pa res.. kar zavidam ti :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sn zdej na tehničnem pregledu in mi je tipson reku da jsttega motorja sploh vezit nebi smeu in da mi kapsi laahko full težijo zarad tega. motor je atx-a in je homologiran seveda 50km/h in se smatra kao motorno kolo in ga ne smeš vozit če nimaš kategorije A. ( ki je jst nimam ) ampak tipson mi je pusto rmeno tablco in zdej se furam dalje

ampak pojnt tega je biu da so sfukal zakone v ibr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak no :huh:

to greš že z beciklam skor 45km/h.

a poj če ti gre motor čez 45km/h morš met A-kat ispit? al sm kej narobe razumu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da je zdej tko:

-če si str 14 alipa 15 morš met A-kat. do 45 km/h

-16+ maš A-kat. do 50 km/h

Hkategorija sploh več ne obstaja..?

popravte me če se motm :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu sn zdej na tehničnem pregledu in mi je tipson reku da jsttega motorja sploh vezit nebi smeu in da mi kapsi laahko full težijo zarad tega. motor je atx-a in je homologiran seveda 50km/h in se smatra kao motorno kolo in ga ne smeš vozit če nimaš kategorije A. ( ki je jst nimam ) ampak tipson mi je pusto rmeno tablco in zdej se furam dalje

ampak pojnt tega je biu da so sfukal zakone v ibr

Če pa morejo pokrit stroške za vladno letalo in vas hočejo prisilit, da greste še enkrat delat izpit za stvar, za katero ste izipit že opravli ;)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc, če bi se hotu vozt 45km/h bi si nabavu poni ekspresa...

:angry:

prokleti zakoni trapasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurc, če bi se hotu vozt 45km/h bi si nabavu poni ekspresa...

:angry:

prokleti zakoni trapasti

Če bi si pa nabavu Pony Expressa pa oni nebi meli za vladno letalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da je zdej tko:

-če si str 14 alipa 15 morš met A-kat. do 45 km/h

-16+ maš A-kat. do 50 km/h

Hkategorija sploh več ne obstaja..?

popravte me če se motm :unsure:

Ne, ni tko. Sej v bistvu še jst ne vem dobr kuko je, sam bom probu neki skup spravt.

-če si str 14 oz. 15 maš lahko H kategorijo in lahko voziš 50 ccm mopede in skuterje k grejo do 45 km/h al pa A1 kategorijo in ti piše v voznški A do 50 km/h in lahko voziš 50 ccm mopede in skuterje k grejo do 50 km/h

-če si str 16 maš pa A kategorijo do 125 ccm k ma lahko samo 11kw in tako dalje

Jst mislim da je tako, če pa ni pa prosim za popravek B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da je zdej tko:

-če si str 14 alipa 15 morš met A-kat. do 45 km/h

-16+ maš A-kat. do 50 km/h

Hkategorija sploh več ne obstaja..?

popravte me če se motm :unsure:

Ne, ni tko. Sej v bistvu še jst ne vem dobr kuko je, sam bom probu neki skup spravt.

-če si str 14 oz. 15 maš lahko H kategorijo in lahko voziš 50 ccm mopede in skuterje k grejo do 45 km/h al pa A1 kategorijo in ti piše v voznški A do 50 km/h in lahko voziš 50 ccm mopede in skuterje k grejo do 50 km/h

-če si str 16 maš pa A kategorijo do 125 ccm k ma lahko samo 11kw in tako dalje

Jst mislim da je tako, če pa ni pa prosim za popravek B)

pa kaj so sploh čaral tu pr A1 kategoriji??? :blink: zakaj so dal omejitev na 50kmh za H kategorijo pa na 45kmh? :blink: a ni teh 5kmh vseen??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko nekak.

sam de tm v opombah ni nč omejitve kubikov ampak sm hitrosti.

Ja vem ja, sam hotu sm poudart da lahko voziš isto kubilažo ko pr H :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj so sploh čaral tu pr A1 kategoriji??? :blink: zakaj so dal omejitev na 50kmh za H kategorijo pa na 45kmh? :blink: a ni teh 5kmh vseen??? :blink:

Zato ker so dal vn nov zakon da grejo lahko mopedi in skuterji samo 45 km/h in konec koncov zarad zaslužka, ker majo vsi mopede k grejo vsaj 50 km/h in morjo pol dat delat drug izpit če se hočjo s tem vozit :angry:

Razlike med 50 in 45 km/h pa praktično ni oz. je, sam je zanemarljiva, vsaj men osebno je isti kurac če se pelem tolk, števc mi itak kaže hitrost na marsovski način :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: to je pa zej res čist kr neki :blink:

a se zmenmo pa gremo prd prlament protestirat :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: to je pa zej res čist kr neki :blink:

a se zmenmo pa gremo prd prlament protestirat :P :D

to smo se že enkrat neke menli da bi šli pred parlament, mislim pa da je blo tudi zaradi tehničnih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak nej si naredi doma leseno tablo pa nej kej lepga gor napiše :D po se gre pa pred prlament pa zaprkiramo vhod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej enkat se je že protestiral, sam ne vem kaj so kej dosegel. Mislem, da se navjo uni kej dost sekiral za 50 mulčkov. Da bi zaprl pipico, zdej ko najbl teče in so tut najbl žejni. Dream on. To se ne bo zgodil, pa tut če se bo, se ne bo tuk kmal, da bi pa zdej nm kej nucal :angry: Probat pa ni greh. Če bi res organiziral skuter zbor bi lahko šli tut mal pred parlament... B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej enkat se je že protestiral, sam ne vem kaj so kej dosegel. Mislem, da se navjo uni kej dost sekiral za 50 mulčkov. Da bi zaprl pipico, zdej ko najbl teče in so tut najbl žejni. Dream on. To se ne bo zgodil, pa tut če se bo, se ne bo tuk kmal, da bi pa zdej nm kej nucal :angry: Probat pa ni greh. Če bi res organiziral skuter zbor bi lahko šli tut mal pred parlament... B) :)

čist prau maš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!