Skoči na vsebino

Kako varčujete?


  

63 članov je glasovalo

  1. 1.

    • -denar imam na banki (var?evanje)
      13
    • -denar imam na banki (devizna)
      1
    • -denar imam na skladih (vzajemna)
      6
    • -denar imam na zavarovalnici (police,...)
      7
    • -denar imam doma (v sefu, jogiju, nogavicah,...)
      5
    • -denarja ne ?param (?ivim iz dneva v dan)
      12
    • -ostalo (napi?ite pod odgovor)
      5


Priporočene objave

ja pa še deywalkerju

obstaja sam vstopna provizija izstopne ni, davka na dobiček ni ker je sedež v Luksemburgu kjer je davek=0

ostalo kar si napisal si nekej bluzil v vsakem primeru ti država povrne če banka propade do 4miljone 200tisoč,

Ej kuretino!!! Po čem ti sklepaš, da sem bluzil. Ja, se vidi da si mi ti en velik ekonomista. Vprašaj koga, ki se spozna, ko se prepričaš, pa daj odgovor. Še enkrat ti ne bom razlagal, povem pa ti da teh 15% letno v povprečju mi zelo smrdi, pa tud če je to nominalni donos - pod pogojem tako dobri razpšenosti portfelja, ki si ga navajal.

Tud enron je bil biser ameriškega gospodarstva, da ne bo še paribas postal evropski enron

I say: trust no one, be always ready to run.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem se zdej sploh še menmo (razn o od starosti skisanih možgan broja jedan ki vsake tolk rabi, da ge en, en mal usmeri, se razume star je pač ) :unsure:

v glavnem jst sm povedal kako varčujem, nikoli nism nikogar silil kaj šele da bi komu predlagal da naj kamorkoli vlaga, vi pa se ne vem zakaj počutite ogrožene ob stiku s človekom višje inteligence in njegovih idej.

Ti, ne moreš enega posta napisat, da ne bi omenil da je 1-ka star.

Ti boš moral mal sreče imet, pa da PARIBAS ne propade, da boš star, nekateri smo pa že. Stari seveda.

Še nekaj, če nisi vedel, nobeden se ni star rodu.

:D

ej 1 je prvi začel zajebavat na račun nicka zato bodi tako pošten in se obrni na njega ;)

noben se ni star rodil? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je sedaj stari hropci, se zopet okoli denarja prerekate? :huh: :o ;)

Mi mladci iz famiglie Rotschild y Rockefeller y Onasis točno vemo, kje denar raste ;) :) :D :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še deywalkerju

obstaja sam vstopna provizija izstopne ni, davka na dobiček ni ker je sedež v Luksemburgu kjer je davek=0

ostalo kar si napisal si nekej bluzil v vsakem primeru ti država povrne če banka propade do 4miljone 200tisoč,

Ej kuretino!!! Po čem ti sklepaš, da sem bluzil. Ja, se vidi da si mi ti en velik ekonomista. Vprašaj koga, ki se spozna, ko se prepričaš, pa daj odgovor. Še enkrat ti ne bom razlagal, povem pa ti da teh 15% letno v povprečju mi zelo smrdi, pa tud če je to nominalni donos - pod pogojem tako dobri razpšenosti portfelja, ki si ga navajal.

Tud enron je bil biser ameriškega gospodarstva, da ne bo še paribas postal evropski enron

I say: trust no one, be always ready to run.

lp

daywalker a spet bluziš ? :P

kaj naj vprašam nekoga ki se spozna? in spljoh gdo je tisti ki se po tvojem spozna?

pa folk js nevem kako vam lhk gre tolk na kurac da js v paribas vlagam

fantje mene čist boli kita kam vi vlagate kaj šele da bi se šel z vami zato kregat pa prepričvat kam vložte danar ki ste ga vi pridelal

če bi rad kdo kšn konstruktivn odgovor dal ni problema nej pol kšn link prpopa sm gor kjer se bo dal kej prebrat o tem kar vi zatrjujete, vam bom iz vsega srca hvaležen,

ne pa kr enih v tridni pisat tko k daywalker,

ane daywalker sva zmenena ;) :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mladci iz famiglie Rotschild y Rockefeller y Onasis točno vemo, kje denar raste ;) :) :D :lol: B)

V atijevi denarnici? :rolleyes:

Kdaj pa je čas za žetev? :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa še deywalkerju

obstaja sam vstopna provizija izstopne ni, davka na dobiček ni ker je sedež v Luksemburgu kjer je davek=0

ostalo kar si napisal si nekej bluzil v vsakem primeru ti država povrne če banka propade do 4miljone 200tisoč,

Ej kuretino!!! Po čem ti sklepaš, da sem bluzil. Ja, se vidi da si mi ti en velik ekonomista. Vprašaj koga, ki se spozna, ko se prepričaš, pa daj odgovor. Še enkrat ti ne bom razlagal, povem pa ti da teh 15% letno v povprečju mi zelo smrdi, pa tud če je to nominalni donos - pod pogojem tako dobri razpšenosti portfelja, ki si ga navajal.

Tud enron je bil biser ameriškega gospodarstva, da ne bo še paribas postal evropski enron

I say: trust no one, be always ready to run.

lp

daywalker a spet bluziš ? :P

kaj naj vprašam nekoga ki se spozna? in spljoh gdo je tisti ki se po tvojem spozna?

pa folk js nevem kako vam lhk gre tolk na kurac da js v paribas vlagam

fantje mene čist boli kita kam vi vlagate kaj šele da bi se šel z vami zato kregat pa prepričvat kam vložte danar ki ste ga vi pridelal

če bi rad kdo kšn konstruktivn odgovor dal ni problema nej pol kšn link prpopa sm gor kjer se bo dal kej prebrat o tem kar vi zatrjujete, vam bom iz vsega srca hvaležen,

ne pa kr enih v tridni pisat tko k daywalker,

ane daywalker sva zmenena ;) :P :D :D :D

Ej, ne napadam te in ne solim pamet kam vlagaj, sem samo dal svoje razmišljanje pri temi, ker je ravno ZELO v zvezi z mojim študijem, diplomo in trenutnim delom, ki ga opravljam.

verjetno nisi dobro prebral moj prvi post od včeraj in vse štiri točke. valjda ne boš moje trditve preveril pri kakem avtomehaniku, ampak pri ekonomistih, ki bi se strinjali z mano. Poglej malo indekse rasti gospodarstev na BISu, straneh OECDju, poleg tega imaš polno linkov na straneh EF, GZS .........

Utemelji ti svoje trditve o tistih 15% letno. Izriši si krivuljo rasti tečaja za vsaj leto nazaj ali jo najdi kje na internetu. včeraj ti je tečaj realno padel za slab %.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast pa varčujem tako, da limit povečujem samo še po

10.000 sit na leto. Verjemite mi, da se pozna. :rolleyes:

PEPE, moram te opozorit (glede na tvoje uvodno izlaganje u toj temi),

da pregovor: "Oče sina do praga, sin očeta čez prag"

verjetno velja tud za hčerke. :unsure:

Zato morva vseen mal pazt. Sva na istem. not B)

Popravljeno . Popravil AlterMann
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK TEME NISM ODPRU DA SE TLE NEKI NATEPAVATE; RESNO ME STVAR ZANIMA, MENI SE ZDI POKOJNINSKA REFORMA RESNA STVAR, VAM OČITNO NE!! ( NAJBRŽ ZATO KER VAS JE ŽE NEKAJ BLIZU PENZIJE),torej če nimate kaj pametnega za napisat pol ne pisat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOLK TEME NISM ODPRU DA SE TLE NEKI NATEPAVATE; RESNO ME STVAR ZANIMA, MENI SE ZDI POKOJNINSKA REFORMA RESNA STVAR, VAM OČITNO NE!! ( NAJBRŽ ZATO KER VAS JE ŽE NEKAJ BLIZU PENZIJE),torej če nimate kaj pametnega za napisat pol ne pisat!!

In kaj si mislil ?

Da boš tle dobil zaključni expoze z 100 in enim načinom kako priti do dobre penzije po sistemu "kako zaraditi a ništa ne raditi"

Nema ništa na popust.

TRPI bi rekel iCE in dogural boš do svoje penzije, kakšna bo boš pa takrat zvedel in občutil.

V tej državi bi se morala pokojninska reforma resna zdet še komu drugemu, ne sam tebi.

Eni so plačani zato.

Če boš uslužbenec boš deli usodo 90 % slovenskega folka in kakršna bo situacija takrat, tako bo v povprečju tudi tebi.

Če si podjetnik in imaš tako žilico, nagrabi si čim več, pa razprši čim bolj, tako da ti razni pretresi ne bodo mogli do živega. In to je vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi ti tudi na anketo resno odgovoril, pa ne morem, ker delam več stvari hrati in ne le ene, kot to dopušča anketa. B)

In če že na začetku ne moreš resno, potem tudi resno končati ne moreš. :lol:

RAN ti je pa itak napisal tisto z debelimi črkami.

Kljub hropenju bo še vedno potrebno 11 do 17 let delati (po današnjem stanju stvari) in v tem času se obrnejo štirje sklici parlamenta, potem pa si pomagaj, če moreš :blink: :( :o ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... RESNO ME STVAR ZANIMA.. [/color

pa sej sem ti napisu - pustmo kurjo zajebancijo, kjer pišcanc misl da več ut kure ve, pa še tak butl je, da sloh ne čita kaj pišm, sam svja gnila jaca okol tros

MAREM

once again:

NBEN

NBEN

NBEN

NE BO SKRBEL ZA TVOJO RENTO IN PREMOŽENJE BOLJE OD TEBE SAMEGA

USI TE BOJO UBRAL, KOKR TE BOJO MOGL da bodo za svojo rt poskrbel - izmišlal si bodo 1000 fint od starih firm, do izjemnih donosov.. v stilu use gre u k..c mi pa služmo 15%

TAPRU STERI U K...C TISTE KTI BLUZIJO O VEČ KOT 6% DOBIČKU NA BORZI, PA U STEBRIH PA KAJ TI JS VEM KJE, SPLOH ČE POBIRAJO PRISTOPNINO AL KEJ PODOBNGA V VREDNOSTI VEČ KOT 100€

KO DENAR NEKAM NALOŽIŠ, GA AKTIVNO NADZORUJ - ČE RECIMO ODDAŠ NEPREMIČNINO, NE MISLT DA LOHKA GREŠ NA DOPUST ZA 6 MESECEV, KER NAJEMNIK TAKOJ PO TVOJEM ODHODU NEHA PLAČEVATI NA BANKO.. KO SE VRNEŠ PA = PIZDARIJA K TIP NIMA TOLK DNARJA DA BI POPLAČAU ZA NAZAJ

TAKO JE TUDI DRUGJE

VEDNO V POZI ZA ŠTART - ČE SE ZAČNO SPREMEBE TAKOJ REAGIRATI, DA NI ŠKODE ALI DA JE KORIST ŠE VEČJA

RAZUMEŠ

TO JE RECEPT - VSE OSTALO JE BLUZ

pa borzni marketing

Kristusjebilsamedenpress

ps

zdej pa štartej google

borze

pa začni proučvt zadevo - če kej nauš vedu pa pm = ok?

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KURA

o tvojih pogledih na varčevanje smo

zvedl use = pojma nimaš & trma

to je zadost

nadaljna debata s tabo (sorry) bo sam še zajebancija

ns res nč ne mot, da s svojm dnarjm delaš kokr hočš

a=ok?kej pametnejžga kt je to da bo ceu svet bugt, če bo uložu

u Prib-o

razn dobrodelne ustanove Parib-e

pa tko ne znaš puvedat - pa citatov iz prospektov..

neki si pa zapomn:

stari. po navadi. mladim hočmo prhrant boleče izkušne - TUT TEB

sam 10% mladih posluša

drugim pa mora bič na hrbet past

da vedo da to RES boli

padobrsigamejpress

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo 1.

:D :D :D :D

:D :D :D :D

kako lepo, da svetuješ

mladim kam z gnarjem!

:lol: ;) :lol: ;)

btw, a se motim

al si nekje vmes

svetoval

daytrading?

samuprašamanepress :D

:D :D :D :D :D :D :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo 1.

:D :D :D :D

:D :D :D :D

kako lepo, da svetuješ

mladim kam z gnarjem!

:lol: ;) :lol: ;)

btw, a se motim

al si nekje vmes

svetoval

daytrading?

samuprašamanepress :D

:D :D :D :D :D :D :D ;)

:D :D :D

J

spljoh ne vem zakaj zgublam čas s temi oslarijami

ravno danes sem govoril z advokatom

ki je ustanavljal podjetje Priba-ju v SLO

in je enkrat vmes zadeva že crknila,

sedaj so jo pa prevzeli drugi

in šopajo dalje..

v glavnem študentarijo..

je pa dejstvo, da imajo močno

ozadje - v slo pa ne špila.. se ve zakaj ne

dobro spi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!