Skoči na vsebino

Js sn psihic


Priporočene objave

jutro je. ponedeljek. fak, dons mam slovo, ustni del. suha usta, zgornji del pižame neznano kje. vstanem, se odkotalim v kopalnico. waaaa, kak rdece foke mam! spet mam vnete - preklet motor pa lece pa soncne spegle, vse skup nej gre nekam! hladna voda. to deli. preoblect se morm. cist sm zblojen, studiram, al bi vzel uno rapersko majco, al kr eno s kratkimi rokavi. vzamem taprvo, pridem dol v kuhinjo. mama se mi zacne smejat. ok, dobr, bom pa mel kratke rokave. veke so tezke, roke in noge se bolj, zelim si, da bi lahko po dolgem casu se mal spal tja do enajstih. prekleta sola. ne, ni sans, pes pa ne bom hodu do postaje, dons ziher ne. pogledam v tank motorina, lej vraga, suh ko poper. jebiga, bom reskiru. pelem se do postaje, v tisti minuti voznje se vsaj malo zbudim, lej prasce, pulcaji spodi. a spet mene cakajo? uff, dobr je, niso opazl da mam luci izklopljene k mam akumulator ze cist hin. pa se gume mam cist na konc. kmeti modri. neb rad spet placval za brezveze, sam zato k nimajo nc pametnejsga za delat ko mene pa se par lokalnih norcev po Ponikvi preganjat. spokam se na vlak. nobene pametne druzbe, nobene punce, le en zatezen clovk k je neki bluzu o motorjih kok si bo on tud kupu takga k mam js (ob tem mu ni kapnal, d je moj poleg enga srebrnega edini takega tipa dauc naokol), pa da ga bo friziru, da bo sou cez 220 zato da bo najhitrejsi 2T na ponikvi. ta pa ma smisu za humor, ja. pizda ne vem zka se nben noce pogovarjat nc druga ko o avtih, motorjih, racunalnikih pa puncah! enivej, pridem v Cele. kapo s siltom pa soncna ocala gor, pa ko te jebe, js te nam vec poslusu, k mi bo se slabo postal. pridem na solo. prvo, kva vidim je Maja iz 4.B, cute as hell, pa se ji grem prslinit, d mal popravim osebno pocutje zarad unga na vlaku, k mi je pokvaru vtis o vseh mulckih, k so dve leti mlajsi od mene (ka bi js to tepu). pol pa vidm letno porocilo. OPAAAAA, MISKO!!! nasa Maja iz 3.A (tud full lustakana) je dobla pohvalo, hehe:)!! hudo, pa jst tud - zkva ze?!? aja, eh, tist shit iz matematke, kos torte pa litr mleka. brezveze. skoda d niso nam tadruge slike not dal, bi blo bl freestylersko. hauevr, pogovarjam se z Majo, una cist zivcna, js ji govorim d matura ni noben bav bav, ona gre not, js se cakam, grem se js not (v drugo ucilnico), una pride cela vesela vn ok ji je fajn slo (mela je anglco), js pa cist zajebem vse na celi crti. ja fajn, no. ma se niti ne sekiram prevc, k naredu sn itak, omejitve pa itak nimam. pridem domov, mame se ni doma, sestra je, se grem pelat en krog okol Ponikve, grem tankat, pol pa, jasno, gas do daske, pa me en idiot v rikverc izpred trgovine tak izsili da je blo brezveze. prednje kolo pri dobrih 120 km/h zablokira. ce neb mel tuk filinga v desni roki pa dobrih refleksov bi sou po tleh ko Nejc oz. se bol, k on je mel 50 na uro. naenkrat sm mel dost ceste, in sn sou domov. doma pa to, ono, tretje, jada jada jada, se en filmcek, pa internet, mejli, forumi, pol pa grem spat. sanjal sem o obeh Majah - ze spet - WTF!?! vedno bl se mi zdi d sm psihic... :(

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje sem to že slišal ? Aahhaa ..... naš tamali tako bluzi ......

Zok! Zbudi se. Celo življenje je pred tabo, pa ne mislit da je življenje veselica ....... življenje je trpljenje ;)

Doker sanjaš o Majah je še vse O.K., ko boš začel o Marku, Janezu ..... bo kriza :P ;) :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haaa, :D

1.kupi si nove gume

2. bogi, si pa potreben. išči fuk

---ko boš to dvoje naredu????? boš sanjal kaj drugega in bo sigurno tvoje življenje popolno

2x maja??-hmmm-- eno pa bi lahko dobu, če si že tak tičko :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doker sanjaš o Majah je še vse O.K., ko boš začel o Marku, Janezu ..... bo kriza :P ;) :P :D

:blink: :blink: :blink:

Zakaj pa????? :o :huh: :unsure:

p.s.

Poznam enga Markota, pa Janeza tut. Pa oba sta prow fajn. B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn mel markota in janeza za sosolca v OS, in nikol si ju nisem zelel met ob sebi v takem smislu kot Maji... :rolleyes: B)

nisempederpress ;) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam dons je torek :D (aja, zdele sem pokapiru)

Ej, men je tud ena Maja fulll všeč :lol:

Sam teb se pa malo meša, Zoki. Mislim da boš mogu se znebit aprilie :P

Popravljeno . Popravil igralec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj?? ker je kvalitetna in ker zmaguje?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WachyourbackPRESS :ph34r:

zakaj?? ker bom nosec?!? :unsure: :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maje so kvalitetne in zmagujejo :D

...v depresijo me spravljas... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst poznam 3 Maje, pa mi nobena ni všeč :( Mi je bl ena druga... B) :)

Pa kaj se tolk iz Aprilie norca delate, čist mi bote vesele pokvarel <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se tolk iz Aprilie norca delate, čist mi bote vesele pokvarel <_<

Sam da je Maja, pa sem že skor njen :P

Hehe, ne joči manjak :D z RS125 pa 4T kompanijo ni nič narobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem tankat, pol pa, jasno, gas do daske, pa me en idiot v rikverc izpred trgovine tak izsili da je blo brezveze. prednje kolo pri dobrih 120 km/h zablokira. ce neb mel tuk filinga v desni roki pa dobrih refleksov bi sou po tleh ko Nejc oz. se bol, k on je mel 50 na uro. naenkrat sm mel dost ceste

Hm, trgovina verjetno stoji v naselju, omejitev hitrosti pa je tam verjetno 50 km/h?

Torej je bilo blokiranje prednje gume nepotrebno in tvoja prostovoljna izbira takorekoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIZDA Zok jest nevem kaj se ti prtožuješ, nobenuh problčemov nimaš razn hormonskih, te mamo pa itak vsi (pohotadelasvojepress), k sm brou tvoj prispev sm ti ratu kr mal fouš, kje so tisti cajti, mal si bl na izi uzem pa bo zalaufal,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler boš okoli razglašal "jaz sem psiho" in folk spraševal "kaj praute, a sem psiho" zagotovo ne boš pravi psiho.

Pa kup si akumulator in gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kokr berem Zoka, AREA in še koga, vidim, da je mularija dans res v pizdi - oz. je povsod, samo do pizde ne pride, kar bi takoo rada... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kokr berem Zoka, AREA in še koga, vidim, da je mularija dans res v pizdi - oz. je povsod, samo do pizde ne pride, kar bi takoo rada... :)

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa repenčite stari mački...raje priznajte da ste bili v njegovih letih čist isti...moody pa prepričani da vas nihče na celem svetu ne razume pa da vas una bejba iz sosednjega razreda tko rajca da vas bo razneslo ko jo vidite :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kokr berem Zoka, AREA in še koga, vidim, da je mularija dans res v pizdi - oz. je povsod, samo do pizde ne pride, kar bi takoo rada... :)

Zdaj sem končno zakapiral zakaj se reče :

pizditi

kdor pizdi ali pizdaka, izraža pomankanje,....

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomanjkanje bencina, trenutno... :rolleyes:

drugac pa "tavelko" Majo bom naslednc vidu sele v cetrtek - pa to je se taaaaaaak daaaaauc!!!!1 :( :rolleyes: :)

akku pa gume bom pa menju sele cez kaka 2 mesca, ko pride placa k grem na pocitnisko delo (kešenkeritušpress). sj prednja guma je se vredu... :rolleyes:

Sym, ja, omejitev je 50, konc koncev je tud na Šentvidški ravnini omejitev 50, pa je moja soseda dobla slikco njene mazde, gor v kotu pa pise 164 km/h... :blink: :ph34r: B)

aja, ne, nisn nek horny k bi rad polozu vse kar leze in kar gre, tk d tule ste se pr men vrjetn mal zmotl. tak cist mal. :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!