Skoči na vsebino

Js sn psihic


Priporočene objave

Eh, ja... kje so ti cajti... k te bolj skrbi šola kt pa motor al pa fuk... sej to se ponavad pojavi samo okol izpitov...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa repenčite stari mački...raje priznajte da ste bili v njegovih letih čist isti...moody pa prepričani da vas nihče na celem svetu ne razume pa da vas una bejba iz sosednjega razreda tko rajca da vas bo razneslo ko jo vidite :lol: :lol: :lol:

Takrat ženske niso ble tolk zafnane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, ja, omejitev je 50, konc koncev je tud na Šentvidški ravnini omejitev 50, pa je moja soseda dobla slikco njene mazde, gor v kotu pa pise 164 km/h... :blink: :ph34r: B)

aja, ne, nisn nek horny k bi rad polozu vse kar leze in kar gre, tk d tule ste se pr men vrjetn mal zmotl. tak cist mal. :ph34r:

Ma kaj te boli soseda z mazdo.... Njen avto se pr isunkovitem zaviranju, ko mu kdo rpednost vzame, ne postavi na prednjo gumo in posledično prevrne....

okol horny - yeah, you wish :)

PS: velik sreče s tavelko Majo. Upamo, da ima tudi tavelke joške in še kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: velik sreče s tavelko Majo. Upamo, da ima tudi tavelke joške in še kaj :)

hehe, you'll never find out... B) :lol: :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WachyourbackPRESS :ph34r:

zakaj?? ker bom nosec?!? :unsure: :) :rolleyes:

nope...... BOHICA is allways out there. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se pa repenčite stari mački...raje priznajte da ste bili v njegovih letih čist isti...moody pa prepričani da vas nihče na celem svetu ne razume pa da vas una bejba iz sosednjega razreda tko rajca da vas bo razneslo ko jo vidite :lol: :lol: :lol:

wellll......... yes....... quite...... ahem..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecen je tale moj sosed Zok.. namesto, da bi ga skrbelo za veliko veliko bolj esencialne in neobhodne stvari (olje, servis, gume, registracija), pa se ubada z ženskami... nikoli ne bom tega razumel (upam, da moja ne bere tega B) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hecen je tale moj sosed Zok.. namesto, da bi ga skrbelo za veliko veliko bolj esencialne in neobhodne stvari (olje, servis, gume, registracija), pa se ubada z ženskami... nikoli ne bom tega razumel (upam, da moja ne bere tega B) )

ZKB iz on d vej. :P

BOHICA: bend over here it comes again (when somebody fucks you over ......or is at least trying). ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...olje, servis, gume, registracija...

olje staro dva tedna (neko ELFovo, k ga je fotko za twingeca kupu - nevem zkva, ce ga niti en tedn ne bomo mel vec pr bajti?!?), servis - nonstop (aprilia - glej podpis :D - velik sraufanja, pol pa se mim gredice tu pa tam kaj dodatno posraufas), gume sledijo takoj po placi, registracija do avgusta, najbolj me zdle (poleg tavelke Maje, k tamala mi je dobra sam tuk kuk dobr zgleda, k je niti poznam ne) skrbi BENCIN, maaaatrmilo, ga mam se pol litra, al pa se tist ne, stipendija pa sele cez dva tedna... :huh: :blink: aja, pa lucka za 2T olje mi ze tud gori... :rolleyes:

sicer pa dobim bencin itak cez en teden k se bom itak v Cele mogu vozit delat, hehe, to je se taboljsi del pocitniskega dela, d ti tastari bencin placujejo!! B) :rolleyes: ;) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa dobim bencin itak cez en teden k se bom itak v Cele mogu vozit delat, hehe, to je se taboljsi del pocitniskega dela, d ti tastari bencin placujejo!! B) :rolleyes: ;) :D :P

Male radosti velikih odraslih mož :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...olje, servis, gume, registracija...

olje staro dva tedna (neko ELFovo, k ga je fotko za twingeca kupu - nevem zkva, ce ga niti en tedn ne bomo mel vec pr bajti?!?), servis - nonstop (aprilia - glej podpis :D - velik sraufanja, pol pa se mim gredice tu pa tam kaj dodatno posraufas), gume sledijo takoj po placi, registracija do avgusta, najbolj me zdle (poleg tavelke Maje, k tamala mi je dobra sam tuk kuk dobr zgleda, k je niti poznam ne) skrbi BENCIN, maaaatrmilo, ga mam se pol litra, al pa se tist ne, stipendija pa sele cez dva tedna... :huh: :blink: aja, pa lucka za 2T olje mi ze tud gori... :rolleyes:

sicer pa dobim bencin itak cez en teden k se bom itak v Cele mogu vozit delat, hehe, to je se taboljsi del pocitniskega dela, d ti tastari bencin placujejo!! B) :rolleyes: ;) :D :P

...spet je zdrav :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pokvarel <_<

Tako pristne in lepe slovenske besede pa že DOUH nisem slišala. B)

:D

izhaja iz besede akvarel !! - veseli akvarel ??!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet je zdrav :D ...

najbolj me zdle (poleg tavelke Maje/.../) skrbi BENCIN

;) B)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..malce simptomov pa moraš met (za bolniško uveljavljat) ;) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tk k sn predlani naredu, ne, en mesec delal (pa ne pri Tusu, da ne bo pomote), od tega sn prvi teden delal, drugi sem sel na dopust, tretjega sem delal, cetrtega sn si bolnisko vzel, pol sn se en dan delu, pa sn dal odpoved... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi iz drugega planeta pa se ne hvalim  :P

Ja, na unem planetu so rekli, da si se tam vedno hvalila.

:rolleyes:

A ti si tut tam bil?!? A so še kaj rekli ... pa ne okol govort ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro je. ponedeljek. fak, dons mam slovo, ustni del. suha usta, zgornji del pižame neznano kje. ........

Zok, na tvojem mestu bi tole oddal za prosti esej pri slovenščini ... bi šel skozi brez ustnega ... :) ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat ženske niso ble tolk zafnane...

tud dons niso vse, da ne bo pomote. tiste k se neki nosjo d je ze brezveze me niti ne prvlacijo, pa ce so se take bejbe.

Hotschko, zka mislis d se ne sekiram ce sn naredu slovnco al ne?? :D :D :D

EsejJeVredn50%VsehTockNaMaturiPress ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EsejJeVredn50%VsehTockNaMaturiPress ;)

saj 50% je dost za nardit maturo ... a ne ? ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja odvisn. mislim d gre po kavsovi... ...eeeeem... ...gausovi krivulji. mam pa 50%+ od vsega skup ziher. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se današnji mladini dogaja............................

jojjjjjjjjjjjjjjjjjj bogi jest......k bo mulc v teh letih.........Ma kdo pištolo za posodt....pa da se ubijem!!!!!!! :huh: :huh: :huh: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vatafaaaaaaaaaaak, veste kua se mi je zgodil, zalaufam js Futuro, pa mi laufa na mestu kake pol minute, dam gas, pa k sreci sn pogledu nazaj, u PM, zka se mi iz auspuha ne kadi, k ponavad mrzel kadi, ce prvijes gas, zdej pa ni... ...ugasnem, odsraufam sedez, tankec za olje SUH, niti kaplce blo not!! dvignem tank, lajtnga za olje je ze mela mehurcke not!!! :o :blink: :unsure: :ph34r: nemebasat, se motor nej mi zariba zdej, ja, ko po dolgem cajtu spet vse dela tak ko mora (razn to d mors met luci ugasnjene ce noces da se ti matra pri zaganjanju)!!! :(

dobrdamamauspuhpress!! :D

so fuckin' depressed! :(

qrc, od zdej ga bom do julija sam se pucu, glancu, poliru... B) ...in se naprej mislu na Majo... ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!