Skoči na vsebino

Js sn psihic


Priporočene objave

pi es: a je mozno, da mi je v 12ih dneh ceu liter olja pa se vec (okol 1,3 al pa 1,4 litra) spilo?!? k nej bi delal od 0,9 do 2%... :huh: :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok! po pisanju sodeč mislim, da nisi psihič! Pa malo off topic: A ni ze cajt, da malo odstraniš tisti rdeči trakec v podpisu glede na te zadnje problemčke? ;)

J.... Majo! bo ze boljše! Aja saj to bi rad! ah pol pa še enkrat "J.... Majo!" al pa kar obe ;) srečno Zok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta podpis je ironicno misljen. ;)

"jebes Majo"?!? ja bi jo, ja... B) :D :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sem uštekal!(nisem komplet sledil vašo Aprilia story!) Ni pa rečeno, da ne boš nekoč postal psihič, kar pa tudi ni nič slabega za krmarit na tem svetu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"jebes Majo"?!? ja bi jo, ja... B) :D :D :rolleyes:

:lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: :ph34r: :rolleyes:

jebigapress :)

tak sem, spremeniti me ne morete B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajaaaaaa!!!!!

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

:wub: JUTR JO BOM SPET VIDU!! :wub:

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

tomidelipress ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi es: a je mozno, da mi je v 12ih dneh ceu liter olja pa se vec (okol 1,3 al pa 1,4 litra) spilo?!? k nej bi delal od 0,9 do 2%... :huh: :blink: :ph34r:

nisem vedel, da Aprilie kurijo olje na dneve in ne na kilometre ... zberi se fant ... :D :o B) :blink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma dobr, no... :D

mal tezk se bo zbrat, sploh pa jutr, ko mam matematko - maturo, in to ob isti uri k ona... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak zakaj zdej premlevamo težave pohotnih najstnikov? :blink: :blink:

sam da se neki nabija :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da se neki nabija

in zdej sn JST horny al ka??? :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok,da te pomirimo,psihic nisi,.si samo prenapet najstnez,ki se ne ve kaj bi sam s seboj pocel ;) .hormoni pa te fore.ne misli,da bo v prihodnje kaj bolje - starejsi si,bolj pokvarjen ratas. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prizanesljivo z maturantom, prosim. :huh:

Zna biti, da se ravnokar poti pod pezo računstva. :blink:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizanesljivo z maturantom? ništa. kar te ne ubije, te naredi močnejšega.. pubec mora zadeve preživet in prebolet, potem pa bo pravi državljan, vreden vsake aprillie in maje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizanesljivo z maturantom? ništa. kar te ne ubije, te naredi močnejšega.. pubec mora zadeve preživet in prebolet, potem pa bo pravi državljan, vreden vsake aprillie in maje B)

Maye :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prizanesljivo z maturantom, prosim. :huh:

Zna biti, da se ravnokar poti pod pezo računstva.  :blink:

:)

kaj bi ze rekel ice........ torej moja malenkost.......

trpi.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro je. zbudim se. no, v bistvu me zbudi mama v stilu "vstan, mulc, pa se pjd ucit, dosn mas maturo, in to matematko, k si meu 2 suta na konc!! :angry: " am.. ..ka ze... ...mislim, HALOOO??? 4 2 4 2 5 2 5 1 1 3 sn mel ocene skoz celo leto + 2 pohvali za tekmovanji, pol mi pa znara da sn mel dva suta na konc :( ?? enivej, nekok se zvlecem dol, ji recem d bi rabu jurja k sn matematkarci sladoled douzn :) , in po dolgem prepricevanju se me uslisi. "zdej se pa, proooosim, spoki na siht, pa to po hitrem postopku!!", sm si mislu. ok, gre na siht, mal se motosvet obletam, pol pa hit v klet po slauf pa plastenko, pa 3 litre fjula iz twingeca stankat!! :rolleyes: pol letim se na pumpo po olje, pa poslem best frendu message "dj ce mas dons maturo ob pol enajstih pa ce ze bedis me poklic!", clovk me poklice, pa se zmenma d pride k men. pjeb pride, pa grema naprej v cele. jao, ne me basat, tuk ko sn dons slajdu ze dolg nism!! spelem, pa se mi prasica kr v prazno suce (na suhem, VROCEM!! asfaltu), saltam v drugo, me povprek obrne (hvala mami, fotru, sestri, pokojnem macku, Quake-u, ostalim video igram, pa se komu za dobre reflekse!), pa to se ni blo vse, pa sj to niti ni vazn. vglaaaavnem, pridem v solo, se cel zdivjan, sm mel enih 5 minut s sosolko debato, pa me ze teta Lucija (moja matematkarca, sicer full faca) ze poklice not. men se nc jasn, desna roka bi se kr gas nabijala, leva noga bi se kr saltala, foke so se kr iskale tahometer tam desno spodaj, ko ze dobim list z vprasanji. ma dobr, kos torte pa litr mleka, na izi da to res ni, pridem vn, cel happy, pa srecam - guess who - MAJO!!! :wub:

kr neki!!! :blink:

naprej raj nam prpovedval, mislte si kar hocte, vglavnem, cez 170 sm se pa dons le pelu! ;)

@Ice: za tabo... :D

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, ne me basat, tuk ko sn dons slajdu ze dolg nism!! spelem, pa se mi prasica kr v prazno suce (na suhem, VROCEM!! asfaltu), saltam v drugo, me povprek obrne (hvala mami, fotru, sestri, pokojnem macku, Quake-u, ostalim video igram, pa se komu za dobre reflekse!), pa to se ni blo vse, pa sj to niti

Upam, da prijatli mogoče ne bodo preveč žalostni, ko se boš enkrat razbil -

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo nalasc. :) je blo pa pred semaforjem. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa pizda ne vem zka se vsi tak sekirate ce 3x na dan clovk potegne mal bol ko je dovoljen, sj zarad tega ne bom se kr skripnu! :huh: sj ko bom vam bom itak povedu, ne se bat! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi takih, kot si ti, se policaji po obcestnih jarkih skrivajo in nas z laserjem streljajo :angry:

Ker tisto tvoje mal bol je verjetno 170 - 90 = 80 km/h preko, kar niti ni tako malo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaka Maja. Ko vidi, da ima motor poln kesl bencina in olja, pozabi na Majo, Maio in Mayo :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!