Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Vale

Zadrge razne

Recommended Posts

Špilferderber

Kaj, kje in kdo je to?? :blink:

celjski usnje majster, dosegljiv na 041/506-616 (Jože Farič)

MK-R1

V Lj. dobiš zadrge v trovini za šivilije, ki pa je za Filozofskim faxom oz. nasproti gostilne Pod lipco.

Johenson

Če imaš kaj vez v firmi Indoplat, tam šivajo baldehine, boš dobil ustrezno zadrgo.

Lowrenc

Za Fakulteto za strojništvo (FS) na Rimski 19 nasproti gostilne Pod lipco je res ena trgovinica, kjer imajo čuda reči za šivilje. Tam sem dobil tudi zelo robustno zadrgo, ki je identična zadrgam, ki jih na kombinezone šiva Vanucci.

[attachmentid=73640][attachmentid=73641]

[attachmentid=73642]

Johenson-najlepša ti dala-in to čimprej!!

post-4329-1150975835_thumb.jpg

post-4329-1150975855_thumb.jpg

post-4329-1150975883_thumb.jpg

Edited by Lowrenc

SiR

Če boš odkril trgovino s "pravimi" zadrgami, javi,

da bom vedel za naslednjič, ko bo zopet kaj šlo k :devil:

V okolici Maribora je pravi naslov za takšna popravila gospod Borko.

Lowrenc

Ne Johenson... MK-R1!! Njemu naj da najlepša!! :grim

SymRu-vrejamem, da tegale gospoda Borkota čist vsi štajerci poznajo, ker točnejši opis, telefonska in lokacija delavnice pa res nista potrebna... :slap:

Edited by Lowrenc

SiR

SymRu-vrejamem, da tegale gospoda Borkota čist vsi štajerci poznajo, ker točnejši opis, telefonska in lokacija delavnice pa res nista potrebna... :slap:

uporabiš Čudežni Iskalnik, pa je :)

Brrrm

Lowrenc,

na srečo nisn štajerc,

zato Borkota gospoda ne poznam.

Zelo hvala za trgovino pri Podlipci

(tam bil vrsto let stalen in zaprisežen študentski gost).

:)

lesi

Oblačila za motorje zelo dobro in kvalitetno popravljajo v Inde Vransko kjer šivajo kombinezone iz usnja in cordure za italjanski Spyke.Ta ženska ki je vodja prodaje je zelo prijazna in ustrežljiva ter naredi vse za motoriste.Ko sem dal rihtat svojo jakno mi je razlagala da je nekdo kupil v italiji kombinezon v akciji,ker niso imeli njegove velikosti 46 je kupil kar 54 in so mu ga v Inde predelali na 46,vendar je bila njihova znamka. Stalo pa je okoli 35000sit tako da za tvojo zadrgo ne bo problem.To žensko dobiš na tel.:031/644-922 :worship:

Edited by lesi

krava

'gospoda' Borka :BUA: se pa le na daleč izogibajte, če nimate njegove 'robe'. Popravlja samo in izključno svojo.

Sicer pa, ne poznam živega bitja, ki bi bil tako aroganten, nesramen & s tolikšno mero bolanega ega!!!

Stric je... :BUA: :BUA: :BUA:

GT4turb0

Je možno kje naročiti original Dainese zadrgo? Kupil sem usnj. hlače Spyke (edine ok) in bi samo na njih zamenjal zadrgo, ker uporabljam še ene druge Dainese hlače s to Dainese jakno. Hvala!

sayo

Je možno kje naročiti original Dainese zadrgo? Kupil sem usnj. hlače Spyke (edine ok) in bi samo na njih zamenjal zadrgo, ker uporabljam še ene druge Dainese hlače s to Dainese jakno. Hvala!

Kupi dve kompletni zadrgi iste dolžine in daj prešiti pa ti bo pasalo na vse kombinacije

trebor

Mislim, da se da zadrgo kupiti tu: http://www.dainese.si/, če boš pa slučajno menjal komplet zadrge, se pa oglasi v Mengšu, kjer imajo vse mogoče zadrge in ostale stvari, ki pašejo zraven. Jaz sem tam nabavil novo zadrgo za moj Dainese kombinezon, stala je pa pest drobiža. Tu imaš pa še naslov: http://www.zadrge-bvd.si/.

LP Robert

brotherr6

Mislim, da se da zadrgo kupiti tu: http://www.dainese.si/, če boš pa slučajno menjal komplet zadrge, se pa oglasi v Mengšu, kjer imajo vse mogoče zadrge in ostale stvari, ki pašejo zraven. Jaz sem tam nabavil novo zadrgo za moj Dainese kombinezon, stala je pa pest drobiža. Tu imaš pa še naslov: http://www.zadrge-bvd.si/.

LP Robert

Mal je stara tema ali je Inde Vransko še v delu.......

Imam problem z menjavo zadrge na dvo delnem kombinezonu....

kakšna ideja kam se obrniti...

brotherr6

Za bilo kašen odgovor hvala :yea1: :yea1:

Sem se moral ,kar sam potrudit .

Ne morem verjet ,da pri takšni količini motoristov ni nihče našel časa za odgovor :l_01: j...š tak motosvet.

evo odgovor Vodnar sp Farič Jože v Celju v Novi vasi ,super izdelava in cena priporočam. :yea2:

Someone12

Pozdravljeni,

Se vnaprej opravičujem če bom zasmetil malo (pa me naj admin prestavi...)

Sprednji ključ na jakni bmw Stretguard 3 mi je šel, že bil v eni specialni trgovini pa niso imeli takšnega ki bi pasal. Zato me zanima če ima slučajno kdo kakšno staro Streetguard 3 jakno ki je že oddelala svoje pa da ima gor še ključ.

Vprašal tudi pri naših bmw dealerjih, pa nimajo... :(

Če se ne najde ključ ki bi pasal bom seveda menjal zadrgo, ki pa je še čisto ok...

Edited by Someone12

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Ma jaz sem do sedaj 2x kupil fulbat pri akumulator.si ini so se mi zdeli čisto dovolj vredu,če jih ne zanemariš, enega sem pustil 1 leto stat na podstrešju pa je šel v qrc, (je klasični s tekočo kislino), drugi AGM, ga 1x na 3 mesece priklopim na vzdrževalec in jr zdržal 2 leti čakanja Glede polnilca iz hoferja,  odvisno kateri model, moj stari brez ekrančka ne more it preko 14.5V, medtem ko ta novejši lahko grejo tudi čez 15V, in so me poučili tukaj na forumu da AGM akumulatorji baje ne marajo biti polnjeni z napetostjo preko 15V.
    • GizmoFighter
      Ja, ivje pa res 😂, druga ni bilo. Pa ena gozdna vlaka, 50m z razmočenim drekcom pekcom, to je edino kar je bilo treba pazit, druga pa zbit šuder.  Fotr Mamut, ne pretiravaj z drek špuro, nč ni blo hudga 😅 Pomisli na Hrvata z lepo modro X-o, pa pomisl kakšne gume so fantje imeli gor, pa ob tem še mal pomisl na Gizmota in njegove gumhi 😉 Drgač pa pr Mamutovanju je takole. Zadeva ti kot prvo mora bit všeč, sama ideja, mora te potegnit, da bi tudi sam poizkusil izziv ali ne-izziv, kakor vzameš. Letos in najverjetneje tudi v bodoče, če bo event še aktiven, je bilo in bo mogoče, gor se pripeljati s čemerkoli, brez strahu. Tu ni izgovora, žal. V redu, potem pač blato čistiš malo dlje z motorja, a jeb ga. Tisti, ki vas je strah umazat motor in ste njegov suženj, ne hodit gor s cotko, to ni za vas. Torej vsak motor je bil primeren. OK, gume, fino je bilo, da si bil na legalni strani s profilom, razmočeno blato v špuri zna biti hinavsko. Sam event je skupek druženja z zanimivimi ljudmi, starimi znanci, novimi obrazi, takšnimi in drugačnimi obiski. Vsak si vzame event po svoje, na easy ali malo manj na easy v katero smer. Vsak pač po svoje. Vedno je prisotno kraljevsko obedovanje, fotr Faker z kompanjoni obvlada, ničesar ne manjka, vsega je vedno preveč. Edino na kar pa moraš biti fizično in seveda tudi malo psihično pripravljen je, da boš spal zunaj na hladnem. Kljub temu, da so razmere kakršne trenutno so, beri, je neobičajno toplo čez dan za ta letni čas, ponoči se temperature spustijo kar krepko, pod ničlo vedno, vprašanje samo kako daleč pod njo. Pomaga in to zelo, dobra oprema, kvalitetna spalka, podmetač, astro folija - prav obrnjena 😫, volneni štumfi, heat pad-i, slama pod križ, termofor, dobra bejba zraven v spalki 😁, karkol. Noč si vzameš po svoje. Ali ob ognju ali v šotoru ali kjerkoli drugje pod smreko, po svoje, z svojo opremo, z svojo idejo. Osebno se vedno veselim jutra, hladne noči so nujno zlo. Čez dan je bilo tako vroče na soncu, da sem enostavno šel ležat za dve uri v senco v šotor. Ful mi je pasalo. Toliko o tem. Letos sem kar presenečen koliko novih in tudi starih obrazov je prišlo in ostalo gor čez noč. Lepo je, da je event podprt z obiskom kolegov iz drugih držav, torej zadeva seže ne samo lokalno, ampak tudi širše. Lepo je videt bilo kako so se imeli lepo gor. Stiski rok povedo vse. Trenutno je bilo mraza dovolj, čez teden dva, pa Jadranka in N.Marof...gasa 💚
    • GizmoFighter
      Qurčenje, snega ne bo, ne rabiš, dej rajš denar vloži v trip na kak island. To kar maš trenutno gor, je še preveč.
    • Loba
      ? A v Avtovalu? V Mariboru se kar izogibajo kakšnih resnih dogovorov, ker so negotovi pri terminu dobave. Mi pa je kolega iz Munchna, ki je v konekšnu s prodajnim salonom povedal, da se jim je povpraševanje po XR ful povečalo. Ampak to je prišlo iz ust prodajalca motorjev, ke je plačan po proviziji... Jaz ne poznam nikogar v SLO, ki je novo XR-ko rezerviral ali bi jo rad zamenjal za staro. 
    • maus
      RUkn še pir namest mene .. grem srat pa scat pa spAT
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!