Skoči na vsebino

Rock Otočec 4.7. do 6.7. 2003


Priporočene objave

Iščem, iščem, pa ne najdem teme o Rock Otočcu. Sem zato kar novo odprl.

A ma kdo namen kaj tja zaviti? Jest grem absolutno v petek, ki je bolj metalsko obarvan, pa najbrž v nedeljo. V petek Primal fear, Paul di Anno, Prospect, Metal Steel. Sej ne morm verjet, da je to pri nas.

Jest sem za to, da si naredimo eno fino blatno kopel. ;)

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bom tam ... morda celo vse tri dni ... gotovo pa v Nedeljo zvečer kakšno urco na odru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa taki festivali niso všeč....je preveč različnih skupin da bi med njimi našel vsaj dve katere bi rad slišal....zaradi ene pa ne grem tja....uživajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa taki festivali niso všeč....je preveč različnih skupin da bi med njimi našel vsaj dve katere bi rad slišal....zaradi ene pa ne grem tja....uživajte!

Čar takih festivalov ni samo v bendih,pač pa tudi v druženju,blatni kopeli,pivu,klobasah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z demons_eye. Na festival ga greš prosto žurat. Tudi če ti muzika ni ves čas všeč, prej ali slej dobiš svojo dozo. Medtem pa počneš kaj drugega ;) Sem se že zalotil, da mi je zaradi dobre družbe dogajalo tudi ko so špilali nekaj, kar ne bi običajno niti pomislil poslušati. rememberjanceSSSRpress

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole s parkiranjem motorja zunaj pa tudi mene zanima. Kako je letos s tem? Kdo kaj ve?

Živio, a greš z motorjem tja?

Jaz sem bom prav gotovo prikazal kaj tam, sam še ne vem točno kateri dan, morn videt kako je kaj s službo. Se bomo zmenili.

Lp Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov rad bi vedu kaj si misli mama pa ata ki gledasta po televiziji kako se njun sin po blatu meče....

najbrš:"Srček ma kaj nisva odlično vzgojila najinega sinčka!!""Tako je pameten, pa po blatu se tud meče!!" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm misnla it... pol so me pa čist razočarali ko sm slišala da Guano Apes ne špilajo.... pa tak žur bi nardili... <_< tko da mogoče, če bo dnar pa klapa, gremo pa na reggae na sočo... :) a tja gre kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho, ker vidim, da boste tam igrali, me zanima, če bo Rock Otočec res od 4.7 do 6.7, ker sem dobil informacijo, da so ga kao na avgust prestavili. Ne vem ali je ta informacija iz riti povlečena ali je res.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho, ker vidim, da boste tam igrali, me zanima, če bo Rock Otočec res od 4.7 do 6.7, ker sem dobil informacijo, da so ga kao na avgust prestavili. Ne vem ali je ta informacija iz riti povlečena ali je res.

Pozdrav od Roberta

ja res je bolj iz riti kot ne ... :) :D :D ... no kolikor jaz vem smo mi 6.7. na Rock Otočcu ... tako da ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho, ker vidim, da boste tam igrali, me zanima, če bo Rock Otočec res od 4.7 do 6.7, ker sem dobil informacijo, da so ga kao na avgust prestavili. Ne vem ali je ta informacija iz riti povlečena ali je res.

Pozdrav od Roberta

ja res je bolj iz riti kot ne ... :) :D :D ... no kolikor jaz vem smo mi 6.7. na Rock Otočcu ... tako da ... B)

Dilema rešena! :D

Moram se le odločit ali na Rock Otočec ali na zbor MK Rihenberk. Bolj me vleče na Otočec, ker tam še nisem bil.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov rad bi vedu kaj si misli mama pa ata ki gledasta po televiziji kako se njun sin po blatu meče....

najbrš:"Srček ma kaj nisva odlično vzgojila najinega sinčka!!""Tako je pameten, pa po blatu se tud meče!!" :D

Uporabljam domišljijo in si poskušam predstavljat, kako si hodil z uniformico in polizano frizuro v šolo, kjer si sedel v prvi klopi in bog ne daj, kdaj šprical pouk.....kaj bi si pol mamica mislila.

.......pa kriminalci hellsi, pa "prašiči" na Otočcu, pa pijanci v Lendavi........groza :ph34r:

P***a........rad bi te spoznal, da bi videl kdo je tisti, ki še nikoli ni naredil nič, kar bi bilo v nasprotju z starševskimi moralnimi vrednotami in predstavami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram se le odločit ali na Rock Otočec ali na zbor MK Rihenberk. Bolj me vleče na Otočec, ker tam še nisem bil.

Rihemberk je en teden kasneje ... dileme ni več spljoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov rad bi vedu kaj si misli mama pa ata ki gledasta po televiziji kako se njun sin po blatu meče....

najbrš:"Srček ma kaj nisva odlično vzgojila najinega sinčka!!""Tako je pameten, pa po blatu se tud meče!!" :D

Uporabljam domišljijo in si poskušam predstavljat, kako si hodil z uniformico in polizano frizuro v šolo, kjer si sedel v prvi klopi in bog ne daj, kdaj šprical pouk.....kaj bi si pol mamica mislila.

.......pa kriminalci hellsi, pa "prašiči" na Otočcu, pa pijanci v Lendavi........groza :ph34r:

P***a........rad bi te spoznal, da bi videl kdo je tisti, ki še nikoli ni naredil nič, kar bi bilo v nasprotju z starševskimi moralnimi vrednotami in predstavami

hm....moralne vrednote in predstave...no moram rečt da stremim k temu da morale nikoli ne kršim....če jo ti kršiš te tud nočem spoznat....drgač pa delim tvojo željo po spoznanju....morala(starševska) pa blato...tle ne vidm povezave....

Glede na to da sem bil na naši šoli(srednja šola-Gimnazija) edini v vojaški(JLA..leto izdelave 1982) jakni, bularjih, rdeče vezalke, dolga čupa, mislm da sem bil tudi na tej strani tako imenovane "morale" ko so name gledali z začudenjem-tudi marsikateri problem sem imel z učitelji ampak to je druga tema, čeprav je čez 2 meseca na šoli ratal kup takih. In se mi je dopalo...spoštujem ljudi ki imajo drugačno prepričanje, ki so drugačni, skeptičen pa sem do ljudi ki se nažgani valjajo po blatu kot ******* in si mislijo kaki cari so....

V upanju na snidenje s tabo ĐorĐ lep pozdrav! ;)

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!