Skoči na vsebino

Peugeot 206


McLaren

Priporočene objave

Peugeot 206 S16 2.500.000 SIT

bencinski motor, rocni menjalnik, 136 KM / 100 kW, 2000 ccm

49952_922004184223_2.jpg

49952_922004184223_1.jpg

Peugeot 206 S16 3.000.000 SIT

30550_15122003191338_1.jpg

30550_15122003191338_2.jpg

evo to sm use najdu pod www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :) huda sta oba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo, sem mel podoben avto (1.4 XN Presence 5 vrat, klima...), pa sem ga podal, avto super, servis sux, na Olimpiji v Kopru so barabe prve klase in najhujši ignoranti, ki ne je..ejo nobenega, ki ni 1. primorc, 2. vsaj kak avtomehanik al pa kmet z zašmiranimi rokami. No pa sem ga potem peljal na Avto Vič (na sprednji havbi se mi je odkrušil lak) in so mi prijavil, da sem na 1 let staremu avtomobilu POLIL HAVBO Z ZAVORNIM OLJEM (ja, sem šel iz pisarne, pa kupil kanto olja in začel polivat, my ass, sam iz službe sem se domo vozil in nič drugega :wub: ) in da zato ne priznajo garancije. Aja, ključavnico za avto, ko so mi vlomili vanj so 45 dni vozil iz Francija. V glavnem, po letu in par dneh sem obupal in super avtomobilček v par minutak prodal za 200k SIT manj kot sem ga kupil, torej praktično nič izgubil.

Aja zmogljivosti:

poraba vsaj pri men mala 5,1-5.8 odvisno

klima in ostalo razen menjalnika zakon, menjalnik pa povprečen

NAUK: Dober avto, brez ene okvare (no razen laka, sam to se vsakmu naredi), sam uvoznik in serviserji so pa najhujši poden, kar se jih da v SLoveniji dobit (za tole izjavo s grem tu, skregat, me noben ne prepiča v nasprotno :wub: :wacko: :kva2: )

lp

Rudi

Popravljeno . Popravil rudib
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!