Skoči na vsebino

predelava žmigovcov


k&4

Priporočene objave

Kje bi se dal dobt zatemnjene žmigovce (mislm na uno plastiko k je rumena pa mi ne zgleda dobr :angry: ) k se jo ful vid tud k ni žmigovc pržgan.

Al pa kako lah to sam zatemniš ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

jaz sem si to zatemnil z nekim šprejom, ki se dobi prav za to, to pa mislim da lahko kupiš tam ko majo rezervne dele,...

samo sn slišo da je baje to prepovedano, pa da ti škifi pol težijo,..... samo nevem če je to res ker meni še do zdaj niso. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da okoli 150 ml - odvisno kakega kupiš

kolk pa stane pa nevem točno ker mi ga je kolega posodo - tam okoli 1500 sit - nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ze to delas, barvaj iz NOTRANJE strani, k drugac se vse full grdo vidi, pa se spraska se, pa je grd full. sicer pa sem js proti temu, k se zmanjsa svetilnost, pa tud zgleda mi ne glih nevemkva. bolj sem za zmigavce BELE barve, take cist majhne, a vseen mocne, ti so mi pa strupeni!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj drgač nism mislu čist na črn pofarbat sam mal bl tmne narest :unsure:

Ja sj mene tud mot k ne svet pol tok :angry: ampak mi pa full bol zgleda :( Ampak uni taki ta svetli so tud full hudi mugoč bom pa raj take zrihtu :( A mogoč kj veš kok stanejo pa kje se jih da dobit v lj. :rolleyes:

Sam sm pa vidu tud take k so si prešprical žmigouce pa zadno luč z belo pa zgleda kr dobr (ne tok k če je taka plastika :D )sam se pa ni vidl da je mel pržgane luči :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupis akrilni crni sprej za 600,700 sit - 500ml v bilokiri trgovini z barvami al kaj apc majo, kemikalija naprimer:)

odsraufas zmigavec in od znotraj posprejas da je cisto crno. podnevi se slabse vidi, ponoci cisto kul:)

03-05-11(08).jpg

spodaj na vsaki strani se vidijo zmigavci lepo zatemnjeni. ko bi vi vedli kako grdo zgledajo oranzni na crnem skuterju!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je transparentni crni sprej ki je naret samo za zatemnjevanje zmigavcov.Ko zarnica nena sveti je crn blinker ko pa sveti pa se itaq vidi :D Mas pa ga v modri,zeleni,rdeci,crni,vijolcni pa oranzni barvi v OBI-ju in Baumax-u stane pa 1050

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kak je zdaj s tem je to prepovedano ali ne?

ker meni so eni rekli da mi bojo zaradi tega na tehničnem težili... :unsure: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KKS kolk se pa pr teb pozna če pržgeš žmiguc podnev :(

a mogoč veš ime tega proizvajalca sprejov :unsure:

A z modrim bi blo tut lepo na modrm aerox-u :rolleyes:

A polcaji kj težijo za to :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se na mojmu navelicov met barvno lestvico(skuter rumene barve mam), pa sm lepo popizdu in su v knigarno po rdec floki in pofarbov zmigovce, ce res dobr pogledas, opazs da ni cist lepo pofarban, sm pa kupu 2flumastra(eden velk, eden mali) da sm lepo vse pofarbov da ni oranznih lukn in zdj prov dobr zgleda..

Se pa smejem kolegom k farbajo svoje zmigovce na crn in pr kksnmu se sploh nc ne vid da mu gori, kksn ma pa tko slampast pofarban da se mu sam smejes se cau dan :)

Ja men so na tehnicnmu zatezil ampak boli te k.., drugac mas pa napisan da je prepovedan.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sigurno najcenejša možnost :D

sam a se res ne vid ker če z flumastram barvaš kakšni gladko površino se ponavad ful vid tko use lisast ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa smejem kolegom k farbajo svoje zmigovce na crn in pr kksnmu se sploh nc ne vid da mu gori, kksn ma pa tko slampast pofarban da se mu sam smejes se cau dan :)

Me zanima kak bi jih ti posprejo ce si ze taki majster za flumastre :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ste vsi cigani,!!!prej sem vido dva v avtu z vuc vuc vuc muzijko puna na glas!! sem ze mislo ven stopit, smoa sem bil sam, ki si roba jebote ko te ravim!!!

zmigavce crno pobarvat, nic komplikacij na servisu blo, vse kul:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem tudi mel žmigavce zatemnjene :P

prvo sn jih pač štrhno z ŠUH PASTO :D da sn sprobo kak se vidi, in potem kupo kar kenda kolor šprej in pofarbo z zadno luč inkluziv in se je vidlo svetovno kul :D

in to je foter seveda opazo in lepiga dneva on kar naekrat vzame v roko razrečilo in šmirgl papir in vse zbriše :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem tudi mel žmigavce zatemnjene :P

prvo sn jih pač štrhno z ŠUH PASTO :D da sn sprobo kak se vidi, in potem kupo kar kenda kolor šprej in pofarbo z zadno luč inkluziv in se je vidlo svetovno kul :D

in to je foter seveda opazo in lepiga dneva on kar naekrat vzame v roko razrečilo in šmirgl papir in vse zbriše :( :( :(

kupi si pregrinjalo za skuter pa ga pokrij, pa se nebo nič vidl skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!