Skoči na vsebino

nalepke


speedy-man

Priporočene objave

Mene pa zanima kje se dobi tiste nalepke za cel bok avta (npr. ogenj)? pa če kdo ve kolk je prbližna cena?

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat to ni tista fora.

Tista fora se imenuje viper style, ker ima veliko viper-ov dve beli črti po sredini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ni to vpeljal Viper...

IMHO mislim, da je to se iz starejsih ameriskih dirk, kjer so na ta nacin oznacevali avte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z dvema črtama se mi zdi da je iz 60ih ko je bila večina dirkalnikov tko pobarvanih, da pa tudi določeno športnost določenim avtomobilom (Viper ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bljak, meni se zdi "greh" limati neke nalepke na avto! :blink: Najlepše je, če je avto brez vseh nalepk (tudi brez tistih grdih reklamnih nalepk zastopnika in prodajalca) in brez oznak na zadnjem koncu (masina in oprema).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dve črti: odvisno kako sta široki, kako daleč narazen, na katerem avtu....

http://www.viki-sp.si/private/Type-RCivic.jpg

tale je meni hudo dober!!!

samo te črte naj bi bile (tako je bilo v času, ko so se pojavile) na superšportnikih ala viper itd. Smešno pa je , ko jih človek danes vidi na raznih yugotih, puntotih, polotih, civicih, etc. Notri pa mašina 1.2 , 1.4 ali kaj podobnega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. mogoče kako cestno podjetje... ti nrdi dve polni črti (verjetno tut prekinjeni ali eno prekinjeno in eno neprekinjeno,.,... po želji, mogoče ti še kak znak narišejo). Pridejo cestarji in ti jih potegnejo po avtu ali kaki drugi zadevi... :D :D :P ;) Za ceno pa ne vem.. :P

uf, grde stvari... porisani avtomobili... (khm.. no jest mam eno rožico narisano na šipi... vzadej s tistimi barvicami, k narišeš zadevo na polivinil, pa počakaš, kak dan da se posuši, odlimaš dol in nalimaš na kako šipo... verjetn bi se dal tud kam drugam nalimat... :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!