Skoči na vsebino

diode v luči???


speedy-man

Priporočene objave

a mi lahko en poda prbližno oceno kolk cajta nej bi svetil 8 običnh LEDic, zaporedno vezanh na 2 vzporedno vezani 9voltni bateriji? sej vem da boste rekl, kwa kompliciraš, na akumulator vež, sam bi še useen raj tko.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko en poda prbližno oceno kolk cajta nej bi svetil 8 običnh LEDic, zaporedno vezanh na 2 vzporedno vezani 9voltni bateriji? sej vem da boste rekl, kwa kompliciraš, na akumulator vež, sam bi še useen raj tko.. ;)

Kakšna slaba dva dni neprestanega svetenja. Tudi če boš vezal na akumulator se ne more čisto nič zgodit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko se sprazni.. ;) pa če tu kaj zaj**** lahko kšno elektronko fentam, v unmu pa največ 1 diodo in bateriji ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredi najprej na baterijo in ko se boš prepričal, da je vse OK, pa preveži na akumulator, če hočeš ostati 101 % ziheraš. ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa za 102% sigurnosti še eno varovalko ;) :P :rolleyes: sam nevem kaj bi dau.. neonko al LEDice? kaj mi priporočate, pa zakaj... pa če ma sploh kdo to narjen? zaenkrat samo za _Roba_ vem da ma.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas mam tudi ENO ledico! :D Drugače pa ma še _aerox_ (Matej) pa verjetno še kdo drug. Za neonko pa drugega ko Robija ni pomoje.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to me pa od vsega najbolj zanima.

Kaj boš imel od vgrajenih svetlobo oddajajočih diod? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ni več diod skupaj zaporedno vezanih približno isto kot pa neonka? te diode/neonka pripomorejo k lepšemu izgledu, pa mi tud mal čas med počitnicam krajšajo.. ;)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, ti bi mogo videt kak jih enih par skup blenda! :) Rabiš sončne špegle sredi noči, da jih gledaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonko ma tudi mare20. ze dolgo. prej kot robi mel:)

pa se drugemu mojemu sosolcu smo naredli kar 2 na nrgja:) ker se ni dalo na sredino naret, smo nardili kar 2 na vsako stran:). dela samo, ko kljuc obrnes, pa se alu folijo smo od zgoraj dali, da se lepse odbija svetloba na tla samo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neonko ma tudi mare20. ze dolgo. prej kot robi mel:)

pa se drugemu mojemu sosolcu smo naredli kar 2 na nrgja:) ker se ni dalo na sredino naret, smo nardili kar 2 na vsako stran:). dela samo, ko kljuc obrnes, pa se alu folijo smo od zgoraj dali, da se lepse odbija svetloba na tla samo:)

Ker kabl je pr NRG-ju k gre iz akumulatorja naprej??? Morm mal luči razbremenit B)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to me pa od vsega najbolj zanima.

Kaj boš imel od vgrajenih svetlobo oddajajočih diod? :unsure:

v glavnem se to dela sam da skuter malo lepše zgleda....tko kot je Tomozuki reko je ponoči ful hud skuter z mal "svetlobnimi efekti" B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[v glavnem se to dela sam da skuter malo lepše zgleda....tko kot je Tomozuki reko je ponoči ful hud skuter z mal "svetlobnimi efekti" B) B)

Pa se ludeki te bol gledajo ko se pelas skozi mesto al pa ki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[v glavnem se to dela sam da skuter malo lepše zgleda....tko kot je Tomozuki reko je ponoči ful hud skuter z mal "svetlobnimi efekti" B)  B)

Pa se ludeki te bol gledajo ko se pelas skozi mesto al pa ki :)

Še najrajš oni s plavim kapcam pa lizikam v rok... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najrajš oni s plavim kapcam pa lizikam v rok... ;)

Seveda ce so ti faus ker oni nimajo tega....oni pac majo na strehi :D samo se jim vedno nena dovol dobro zgleda.....zato pa te vstavijo pa te vprasajo kaj mas to pa ki si dobo :D Mene se niso ker nimajo srece :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najrajš oni s plavim kapcam pa lizikam v rok... ;)

Seveda ce so ti faus ker oni nimajo tega....oni pac majo na strehi :D samo se jim vedno nena dovol dobro zgleda.....zato pa te vstavijo pa te vprasajo kaj mas to pa ki si dobo :D Mene se niso ker nimajo srece :P

Mene so pa včeraj, ko sem šel tankat pa še 2 kolega. Se pripele pa reče, pejte za menoj, bomo mal papirje pregledal :D Pol si je pa zapisov podatke, sam nevem kaj on to nuca->ime, priimek, naslov, kam grem naprej v šolo??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si je pa zapisov podatke, sam nevem kaj on to nuca->ime, priimek, naslov, kam grem naprej v šolo??? :blink:

Finte majo....reko bi jim da nena hodis vec v solo... :D Vidis da si sproti nekaj zmislujejo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!