Skoči na vsebino

Zgrešena identiteta!!!


Priporočene objave

peronepomišljaj :D :lol:

Bauca a ti spremenim ime???????????????? :D :) <_< :P :rolleyes: ;)

....................

.............

........

.....

....

..teb je ime.................

............

.........

............ :P :D

(Murčkica................sam ugibam B) )

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps:-pero- pa brez zamere !!

...no problem, greva na pivo :)

Kot brata valda!!!!! :P ;) :D :rolleyes: <_< :)

Od sedaj naprej sva nerazdružljiva............no mogoče naju ločijo le dve črtice, pomošlajčka, whatever :rolleyes: ;) :P :D :) :blink: :unsure:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, sedaj je pa res skrajni čas, da se preimenuješ v "Lumpi". ;) ;) :P :D :D :D

Ja res sijajen predlog!!!!! ;) :P :D :rolleyes: <_< :)

Čak da te dobim v roke ti lump ti!!!!!!!! :ph34r:

Od kod ti sploh tak butast nick na pamet pade!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ciao,by Pero

PS:Piksi dej ne klamfej takih neumnosti!!Al pa raj spiz.....................!!!!!!!!!!!!!!Ime izbereš sam!!! :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Pero. Za vse se najde rešitev.

Kadar bosta oba skupaj bomo -pero-ta z globinom namazal

in potem vaju bomo lahko ločil. Klical vaju bomo Beli in Črni Pero.

A zdej bi se pa vi norca delal al kuga, a????????????????????? ;) :P :D :rolleyes: <_< :)

Čak čak vse se vrača vse se plača!!!

Mogoče se pa že jutr pojav -AlterMann- !!!!!!!!!!! ;) :P :D Nikol se ne ve!!! :blink: :blink: :blink:

Ciao,by Pero

Popravljeno . Popravil pero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Murček????????????????????????????????????

Kje si pa tega staknila za boga!!!???? :P  :D  <_<  :)  :rolleyes:  :unsure:  :blink:

Maca hvala za nasvet vendar Murček :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  pa ne bom!!!!!!!!!!!!!!!!

Probej še s katerim bl butastim mogoče ti rata!!! :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Sej vem da si dobr mislila sam pol bi se slišal nekak tako, ..........Vtisi z dnevnih voženj, Jest Macica in Murček sva šla danes malo of road  in Murčku je spodrsnilo in je padel. Ni bilo hujšega sedaj okreva v KC, če želite ga pojdite pogledat (Murčka seveda)  v sobo 12 oddelek levo.............

Murčku želim čimprejšnje okrevanje ipd :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  <_<  :)  :rolleyes:  ;)

Ciao,by Pero

He he he, Pero. Zdaj pa sm se res od srca nasmejala :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Sori, ampak bolj trapastega se res nisem mogla spomnit. Sem pač brez domišljije.

Popravljeno . Popravil Mačica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, mislim, da je skrajni čas, da nehaš uporabljati ogrevane ročke in windstopper. :rolleyes: :P :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, mislim, da je skrajni čas, da nehaš uporabljati ogrevane ročke in windstopper. :rolleyes: :P :lol: .

razen,

če je to moja ročica

in

moj windstopper..... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, mislim, da je skrajni čas, da nehaš uporabljati ogrevane ročke in windstopper. :rolleyes: :P :lol: .

In kaj imajo windstopper pa ročke veze z dvojno identiteto?

Poleg tega že vsaj 3-4 mesece več ne uporabljam ne enega ne drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pero, da ne bo samo tebi hudo. Danes je pa tudi naša Ice Lady dobila svojega človeka. To je ICE_MAN. Vsaka podobnost z našim velecenjenim motoratorjem je zgolj naključna. :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IceLady svojega IceMana, velecenjeni Ice pa novaka, ki je kar takoj, odmah štartal z očitno podvojeno temo, kar je seveda Icetov priljubljeni desert ;) :lol: :lol: :lol: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IceLady svojega IceMana, velecenjeni Ice pa novaka, ki je kar takoj, odmah štartal z očitno podvojeno temo, kar je seveda Icetov priljubljeni desert ;)  :lol:  :lol:  :lol:  :rolleyes:

Pri tem je pa pel komad od Zappe: His name is Bobby and he looks like potatoe ...

Popravljeno . Popravil ceco
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest nisem edini motomanijak tuki.

Mamo člana z imenom MotoManiac, potem pa folk sprašuje al sem z "j" al brez :D

Bo že boljš. Sej ko nick izbiraš itak ne veš če že ma kdo ta nick, tko da jaz se ne sekiram.

En manijak več :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest nisem edini motomanijak tuki.

Mamo člana z imenom MotoManiac, potem pa folk sprašuje al sem z "j" al brez :D

jaz vprašam un s C al un s K ... ;) B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je ratal raznik manijakov, maniakov, clo motomanijaki in maniaci so... To se čist zgubiš <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je ratal raznik manijakov, maniakov, clo motomanijaki in maniaci so... To se čist zgubiš <_<

Kam sm jst to padu...in to po svoji volji :blink: <_< med same manijake :unsure: :huh: kaj sm že pol jst :P :lol: :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr je ratal raznik manijakov, maniakov, clo motomanijaki in maniaci so... To se čist zgubiš <_<

Kam sm jst to padu...in to po svoji volji :blink: <_< med same manijake :unsure: :huh: kaj sm že pol jst :P :lol: :lol: B)

Še dobr da sem se jst zatipku in sem zdej kr neki :lol: :P

Zate pa nebi vedu kaj si ;)

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!