Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Pa bat stane 15k, nekje sm vidu v enmu .pdf-ju, edin če je staro?!?

Tisti stroboskopi so bl afnarija ja se strinjam

A bat nebi zdržal še ene 4-5k km? Kolk piše v knjižici da je treba menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bata in batne obročke, ki jih moraš zamenjat zraven ne boš dobil pod 25.000SIT :grim . Bat moraš pa takoj zamenjat če kupiš motor, ker nikoli ne veš. Bolje je prej zamenjat kot pa potem, ko ti bo obstal :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem zdej, tipa sm uprašu če je zamenju bat, pa je reku da ja sam mi pa ni povedu pr kolk km! Sm ga zdej še tu uprašou, tku da čakam odgovor.

Kaj se vam pol zdi dobra naložba?

-Letnik 1998

-Nova ketna, zobniki in zadnja guma

-odprta mašina s športnim filtrom

-aftermarket žmigavci

-16000km

-NEregistriran

-baje zamenjan bat pri 15000km

-redno servisiran

-uporabljano olje za mešanco motul mx

-končna 170-180km/h

CENA 410000sit

Men se zdi kr uredu no, seveda je treba tam vidt kako zgleda stroj, da ni vse razškatlano :hmm:

Če ne mu bom reku da je :fredy: in bo umrl :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je nekarambolirana. Če je res zamenjo bat ti naj pokaže račun, ker drgač ga ni zamnjal. Kolk pa piše v prometni? Če piše 21KW ga nesmeš furat tolk da veš, ker je kazen takšna kot da ne bi imel izpita. Drgač je pa cena kr solidna, čeprav probaj zglihat, ker če se mu mudi bo še malo spustil.

Če ga boš šel kupvat vzem zraven enga, ki se spozna na motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naj bi bla nekaramborilana, za račun sm mu pa že reku da mu ne verjamem kr tako, da nej mi pokaže račun...

Hja v prometnem mu piše 18 KW, sam se menda da spremenit nazaj na 11kw, sam nevem kako, kaj če maš veze na policiji se da kej zment?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja naj bi bla nekaramborilana, za račun sm mu pa že reku da mu ne verjamem kr tako, da nej mi pokaže račun...

Hja v prometnem mu piše 18 KW, sam se  menda da spremenit nazaj na 11kw, sam nevem kako, kaj če maš veze na policiji se da kej zment?

Vpraši na Apriliji če bi lahk dobu potrdilo da ima kao 11KW, drgač pa ne bo nič razen če raskiraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bat stane 15k

kupim 3. :)

32.500 pri AvtoTriglavu, eno leto nazaj. pred letom in pol je stal 28.500 sit.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to z batom je res, 17k je pisal nazadnje na Linde ceniku za mitota, ko sem jst gledov. Sam pol ko sem ga pa hotu naročit ga pa ni blo za dobit ;), baje da ga polini več ne dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS Ne ga srat no! To je še huj k tist prejšnji ta ima rit rit večjo k psihologinja na moji OŠ, pa že una je šla komi skoz vrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je usak motor lep tak k je biu narjen... in se nima smisla iz tle zdej ene frankeinstaine =)

dolenc a lahk posles photoshop? kok je velik... (dejva raj pm)

Let's turn FRANKENSTIEN into FRANKENFINE .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sej to nisem jst naredu, na enmu forumu o 125kah je blo :P . Photoshop lahko pa dobiš skor na vsakem demo cdju, tko da mal poglej če jih maš kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko dobiš moj falus. :angry2:

Photoshop stane ogromno. Če maš gnar si ga kup, drugače ga pa stakn z neta :angry2:

Popravljeno . Popravil Kontraband
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko dobiš moj falus. :angry2:

Photoshop stane ogromno. Če maš gnar si ga kup, drugače ga pa stakn z neta  :angry2:

Trial lahko dobiš skor kjerkoli.. najbolje kar na uradni strani, naprej se bo ša ze sam znajdu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je usak motor lep tak k je biu narjen... in se nima smisla iz tle zdej ene frankeinstaine =)

premalo motorjev si vidu...ne bo držalo to.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je usak motor lep tak k je biu narjen...

Ce smo ze pr 125-kah..

jul28_4.jpg

jul28_5.jpg

Si se preprican v svojo izjavo? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!