Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

@DimmniBurek:  pust folk vidš da te "jebejo"  :P

ti kupi kar ti je pač všeč,...nekih hudih razlik med temi 2T 125 ccm ni,...eden malo bolje gre,...spet drugi malo manj pokuri,...tretji je cenejš za vzdrževanje,..sam te razlike so zlo majhne tko da je bl stvar tega kaj ti je všeč in kaj hočeš imet.

Dobr nakup ti želim .)

lp cagiva

se popolnoma strinjam .... sam sem mel probleme izbirat med temi tremi motorji. nakonc sm skor znoru k se nism mogu odloct. sam potem sm se odlocu sicer za Mito. men se zdi super izbira, mogoce tebi ne bi bile vsec, mas npr. drugacen stil voznje karkol... nwem izberi sam.... odloci se za tisto ki pac teb ustreza. ce ne druzga si naredi list Za / Proti :>

vso sreco :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne vem kaj tolk komplicirate glede tega ker motor,ker sploh ni takšne razlike(razen če se misleš skos okol furat 200,za kar pa mislm d maš za po navadnih cestah 160 čist dovolj) . Razlike v porabi pa denarju pa skori ni. Tko d jest ti priporočam d izber pač tist model k boš res dobr dobu-ohranjen pa tazga k ti je pač najbolša oblika.

:afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo (alpa je mel) na svojem motorju Arrow bolt-on - sam dušilec??

Kako se to obnese, se full pozna na zvoku?? :hmm:

Kolk pa pride cena sam dušilca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislte:

Aprilia RS125, letnik 2001, odprt avspuh, 12000km, redno servisirana, mal podrsana po eni strani(pri nizki hitrosti), vse dela..

za 400k?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem NSR isti letnik z več kilometri lani prodal za 630kSIT.

Izberi ti, saj jo boš ti vozil naslednjih nekaj let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislte:

Aprilia RS125, letnik 2001, odprt avspuh, 12000km, redno servisirana, mal podrsana po eni strani(pri nizki hitrosti), vse dela..

za 400k?!?

Če je sam mal podrsana, vzem, drgač pa roke stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zlo nizka, za ta letnik, kar se mi zdi precej sumljivo.... Sicer pa računej na to da ma 12.000km in po čez par 1000km treba bat zamenjat alpa kar generalko nardit .) cca 120.000+ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo, prosim ne zezat folka pa s tem smetit. no, vsaj smetit ne.

kot drugo, stroski, vzdrzljivost in zmogljivostih so pri vseh tu nekje, razlike so majhne.

kot tretje, najvecji poudarek daj na izgled in ceno, do konca nekga motorja tak ne bos nikol izkoristu, k nisi dirkac, in nisi na pisti, ampak na slovenskih cestah, k se dolg ne bojo spominjale na druga k na svicarski sir (al pa makadam).

'till next time, folk, miss u, love u, fu... ...ok. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nevem, NSRka je ful lepa, ta tip je to RSko prej prodaju za 500k, zdej pa za 400k ker rabi sam še tolk za avto....

podrsana je pa tko da je na ful gladkem asfaltu menda u prvi padu-je sedež rastrgan in plastike podrsane

Sam nevem, Honda je honda-je đapanc, aprilja pa taljanc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jesen kupu NSR-ko za 570k l.2001 z cca 17.000km, pa se mi zdi da je nism preplačal, tko da če ni nč druzga kot plastike se mi zdi da je RS vredna tega denarja.

samo moje mnenje

aja jst bi prašal pri kerih kilometrih se delajo kaj generalke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi na tvojem mestu vzel saj je pravilo da se podrsane motorje najbolj splaca kupit cena pade motor je ceu sam mors bir pa previdn pri nakupu le teh !!! da nebi bilo se kaj druzga zlamanga!

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vidš kolk je bila položena al razbita po prvih 50 metrih (testne vožnje, ne pol ko si jo že kupil).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lohk bi jo kupu, popravu(sosed je klepar) in prodal za 500+k

Še neki, a se dost pozna recimo če ma motor 35k km, pa je bla generalna pri 30k km, na drugih stvareh? na gruštu, feltnah, vilcah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zlo nizka, za ta letnik, kar se mi zdi precej sumljivo.... Sicer pa računej na to da ma 12.000km in po čez par 1000km treba bat zamenjat alpa kar generalko nardit  .)    cca 120.000+  :naughty:

ce dimni burek misli na mojo aprili, je bla generalna narjena pred okol 1800km(menjan bat, cilinder in celo blajerca)tako da sedaj aprilia dela BP in bo se nekaj casa... pa letnik je 2000, prodajam jo pa zato tako nizko ker rabim denar za avto in se mi neda čakat na kasno bolšo ceno..ker mehanik mi je reku da bi jo lahko komot prodal za 450+..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk cajta drži baterija na teh motorjih, kolk ampreurske so, pa kolk stanejo nove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a ma še kdo težave s temu d mu u križišču motor kr kdaj crkne, čist brez moči ostane k hočš spelat in če ne naviješ gasa do konca crkne?

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.

A ko priviješ gas ti crkne, al ko spuščaš sklopko?

2T je treba speljevat z malo višjimi obrati.

Sicer pa lahko da imaš frgazer kej čudn naštelan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a ma še kdo težave s temu d mu u križišču motor kr kdaj crkne, čist brez moči ostane k hočš spelat in če ne naviješ gasa do konca crkne?

:(

A nisi reku da ti motor laufa k urca. Pa zdej to, pa baje ti ne vzika (tarnu si nad akomulatorjem). Jst bi naredu cim prej generačno, ker drugac bo motor za stran. Mel sm hondo nsr-v dveh sezonah 250k servisa (70k so mi vrnil na AC-ju k so zafukal neki). Cim prej na servis, to je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: jao aj treba jebat u glavo ... :topic: se nardi pac da motor rad zajebe .... shit happens ... ja drgac pa servis :> aja guzi a se ti furas po kranju z neregistrirano nsrko :>>>> :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :topic:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede gasa, men tut na začetku k prviješ gas mal zmanka moči sam da bi mi crknla pa še ne!

samo to dela če je neogreta ponavad!

probi počas gas navijat, k drgač kaj pa vem mogoče preveč zraka zajame pa jo zaduši!

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jest sm drgač iz Cerklj, po kranju sm pa tud že enga vidu z neregistrirano NSr-ko. Glede akumulatorja sm pa sam zajebov k sm motor zazavgov pa sm ga pol spraznu. A je možn d mi zdele kj nagaja k nimam dost olja notr, k mi tko že ene 30km lučka za ole svet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem kako nizek nivo olja maš, ej to lahko tm ob desni strani pogledaš, drugač se pa ne zajebavi brez olja k ti bo ribnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnin se mi zdi da imaš v rezervoarčku še več kot 2 dcl olja ko ti zasveti lučka. se pravi še za dobrih 200km.

Samo vseeno pa raj natoč, da ne bom pol jaz kej kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!