Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

mene pa zanima, kako bi spolerov spredno šipo, ki je rahlo spraskana, tko da bi se svetila, če ma kdo kakšen predlog?

zato k prov ven skače ta spraskana šipca !

hvala za predloge!

lp, miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polir pasta za prozorno plastiko mogoce? nwem kje jo majo pri nas vem pa da sm jo vidu u Louisu. ce se ti da do tja samo zaradi paste :> mislim pa da bi jo mogl met u ksni specializirani trgovini :>> :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kul sam da vem kaj iščem, sam zato se mi pa ne da it do tja!

če kdo ve kje se v sloveniji najde kar na dan z besedo :OK: :OK: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so mejhne praske pol pasta, če so pa večje pa lahko kupiš polirno glavo. Pobrskaj malo po skuterskem delu foruma, majo oni to vse poštiman ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!!!!

Sem nov na tem forumu in me zanima glede mitota kok je ta motor res vzdržljiv pa hiter pa kakovosten itd.???

sej bi pogledu v temo od mitota pa skoz sam neki piše o tem kašne težave majo pa to...

mene pa zanima NASPLOŠNO o tem motorju...mal statistike pa kakovost pa to bi prosu...no hvala vam za odgovore...pa se še kej slišmo

LP weerus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za statistiko si poglej na motosvetov katalog motorjev. Zdej kar ti bom jst napisal je tko, ker pač mam ta motor je mogoče moje mnenje malo pristransko.

Kar se tiče hitrosti leti k sneta sekira, je med najhitrejšimi 125kami. Glede kakovosti, se mi zdi da je zelo kvaliteten motor, brembo bremze, stabilizator krmila... Sam pač njegova moč, pa tresljaji 2taktnika ima jo svojo ceno, menjava bata na 15k/km, pa občasno moraš kaki vijak privit ;). Vzdržliv motor bo pa tolk kokr boš ti z njim ravnal. Če ga misleš navijat mrzuga, pa neko čip olje tankat pol ne prčakuj preveč od njega, če pa boš lepo skrbel zanga bo delal ko urca(če boš kupu rablenga spet odvisen od prejšnega lastnika).

Slabe stvari mitota so cena, dražji kot ostale 125ke, pa dobavljivost delov. Ker ni uvoznika boš včasih dolgo čakov da ti mehanik dobi del. Se pa vse dele dobi v italiji, tko da če hodiš kej tja al pa imaš kakega znanca ki hodi to ni problem.

Drugače imaš pa kar obsežno temo o tem motorju pa si kej preberi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Dolenc najlepsa hvala za te odgovore...to kar me je zanimal sm zvedu tko da tn :rolleyes: x.

ej a mi lahko samo se pove nekdo kje nej dobim ksnga ohranjenega mitota(tako zunanjost kot masina)?pa na kaj nej najbolj pazm pr nakupu da me ne bo kdo naregnu...a ga kdo na temu forumu proda?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons bi se skor zaletu k prasc, pol bi mel pa motor na popravilu kot tejcy, sej me je isto en izsilu, sam da bi jst mal več prletu kot ona, tko da nevem če bi se dobr končal.

k sreč sm mel srečo :OK: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo nsr 125 r letnik 1999.

Rad bi dosegel povečanje hitrosti, saj z trenutno hitrostj 110 km nisem zadovoljen. Imam odstranjeno samo blokado v avspuhu, če ima gdo izkušnje oziroma je na motorju takšnega letnika(1999) uspel povečati hitrost (želja 15o km/h)naj mi prosim odgovori. Slišal sem za "elektroniko..." vendar nevem na katerega maehanika oziroma servisno delavnico se naj obrnem, vsake resnične informacije se resnično zahvaljujem.

Trenutno je moja obstoječa elektronika difektna če ima gdo kakšno staro naj se mi javi!!!!

Lepo prosim!!!!!

HVALA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo nsr 125 r letnik 1999.

Rad bi dosegel povečanje hitrosti, saj z trenutno hitrostj 110 km nisem zadovoljen. Imam odstranjeno samo blokado v avspuhu, če ima gdo izkušnje oziroma je na motorju takšnega letnika(1999) uspel povečati hitrost (želja 15o km/h)naj mi prosim odgovori. Slišal sem za "elektroniko..." vendar nevem na katerega maehanika oziroma servisno delavnico se naj obrnem, vsake resnične informacije se resnično zahvaljujem.

Trenutno je moja obstoječa elektronika difektna če ima gdo kakšno staro naj se mi javi!!!!

Lepo prosim!!!!!

HVALA.

Ja jest mam hondo NSR letnik 99 pa mi leti 160km/h sam jest nevem kaj use mam zamenjan,vem sam to da imam odprt avspuh. :OK: Kar se pa mehanika tiče ti bo pa to zamenjal skori vsak,tkod a glede tega ni panike! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam hondo nsr 125 r letnik 1999.

Rad bi dosegel povečanje hitrosti, saj z trenutno hitrostj 110 km nisem zadovoljen. Imam odstranjeno samo blokado v avspuhu, če ima gdo izkušnje oziroma je na motorju takšnega letnika(1999) uspel povečati hitrost (želja 15o km/h)naj mi prosim odgovori. Slišal sem za "elektroniko..." vendar nevem na katerega maehanika oziroma servisno delavnico se naj obrnem, vsake resnične informacije se resnično zahvaljujem.

Trenutno je moja obstoječa elektronika difektna če ima gdo kakšno staro naj se mi javi!!!!

Lepo prosim!!!!!

HVALA.

Pošlji mi mail na sandi8703@yahoo.co.uk s številko tvojga motorja, nevem točno ma so uglavnem črke in številke, ene 13-15znakov nevem, pa se zmenva pol naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko prosm poveste če je pametno(neumno) kupovanje prek e-baya??K sm slišou da te lahko nategnejo da jim ti daš denar oni pa tebi robe ne(v mojem primeru motorja)....no in me zanima a je res kupovanje prek e-baya dvomljivo ---sam je pa fulll cenej...dejjte mi prosm povedat vaše mnenje....

P.S.aja pa da boste vedl približn kaj kupujem je tale link.... http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...4543968877&rd=1

no hvala vam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo men se zdi tale cena mal pretirano nizka :? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pojdi motor pogledat in plačaj ko ga vidiš. Vsekakor bo to ceneje kot pa da jim pošlješ čuka € in ne dobiš nič.

Za filter je odvisno kje se voziš (makadam, asfalt,...) drugače pa obstajajo spreji za naoljit filtre, ki jih dobiš v skoraj vsaki trgovini z deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay spet ena stvar zase.

Ta cena še ni dokončna toliko je en tip ponudil lastniku tele cagive

tko da bo verjetno še zrasla malo (sklepam ker je kar nov letnik - najmanj99)

pa če se znaš zmenit po nemško, italjansko,... je tudi dobr

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek ebay-a sta dva frenda prejsn tedn kupla vsak svojga KMXa. za dani denar sta dobila zlo dobro robo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja. spravl so se 3je skup, najel prikolico, pa pelal cist gor na sever v neko vukojebino, nazaj so pa prpelal dva motorja pa dve celadi (replica rossi) - vse legalno, seveda. :) vse preko ebay.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so eni modeli :D :D iz SLO na sever Nemčije :D

:OK: :OK:

Samo se jim je splačalo? So dobli tolko ceneje, da se jim je cestnina+benz+najme prikolice itd splačalo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo posnetke od kakih voženj z motorčki?

A bi lohk kej uploadal, pa če se komu da nej posname zvok svojga motorja da vidmo mal primerjave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo posnetke od kakih voženj z motorčki?

A bi lohk kej uploadal, pa če se komu da nej posname zvok svojga motorja da vidmo mal primerjave...

mojga ni za snemat k ma glup zvok k hudič!

nimam še kkšnga športnga filtra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa vseeno da vidmo kak zvok ima, ker jest še nism vidu/slišu NSRke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!