Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

fantje dejte še kej o TDR 125 povedat.

izkušne, predelave, pospeški, končna.

Namreč moj kolega jo je kupu pa ga mal zanima.Drgač pa še ni čisti motorist k še dela izpit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jaz b še zraven te teme vklujočo :

KTM 125LC2 če lahk????

no v glavnem moj sosed si jo je kupo in res lepo ohranjen motorček letnik 98 ma pa 8800km!!

Pa mu kr solidno potegne baje mu gre v 2 80-90km!!??? ;) <_< <_< <_< Ampak je to zamene absolutno preveč!!!Zaj sn pa jaz mojga kx tut mal sprobal!!!(mam izpit) :D :D :D :D

1:30km/h

2:60km/h

3:90km/h

4:tam okol 115 ampak še nisn jo dal do konca morm še sprobat!!!

z enim tankom pa naredim 185km ampak ni kaj dost gonjenja!!!!noter pa gre 9,5l!! ;) ;)

tak da če ma kir kaj izkušenj z ktm 125lc2 naj mal pove!!Ker me mal zanima!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s polini kitom 165 + giannellijem + spusceno glavo + recimo 38 mm uplinjacem + spremenjen sekundarni prenos mogoce 210 na uro. recmo raj 200 realnih. upostevi to, da gre RS 250, ko ma 70 (SEDNSET!!!) konjev 210 realnih km/h, s katalizatorjem (56 konjev) pa pod 200, pa niti ni ne vem kok cudezno sirok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....kaj vse se da iztisnt iz tako "švoh" motorja...Mito je vedno veljal za hitr motor..kako je pa kaj s pospeškom??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki okol 6,5-7 do stotke z normalnim pilotom (~75 kg). to je verzija s 35 konji in 130 kilami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vam čez dva mesca povem kok ma Mito letnik 00 pospešek pa končno hitrost.

Zok en kolega je štopu pospešek od 0-100 na svojmu mitotu(letnik 98, 7 speed)pa se mu je štoparca ustavla mal pod 6 sekundami model ma pa ene 65kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne jst mam rumenga pa 24,34 kw (baje). Mi gre pa po števcu med 180 pa 185 km/h pa čist nč več. Tko da men števc laže sam za ene 5 km/h. Drgač pa tistih 200km/h je larifari, razn če maš zajlo od tomosa pa ti števc laže k prasica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemu laze preverjeno za 5km/h njegov stric mu je uzeu motor pa se je su z enim prjalom pelt mal okol in sta sla na avtocesto in ga je stric nazgov okol 190km/h pa je stevc lagov samo za 5km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s polini kitom 165 + giannellijem + spusceno glavo + recimo 38 mm uplinjacem + spremenjen sekundarni prenos mogoce 210 na uro. recmo raj 200 realnih. upostevi to, da gre RS 250, ko ma 70 (SEDNSET!!!) konjev 210 realnih km/h, s katalizatorjem (56 konjev) pa pod 200, pa niti ni ne vem kok cudezno sirok.

evo to je nekakšen izračun Zoka kaj bi mogu narest mitotu da bi letu 200km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba ce bos kupu MITOTA letnik 96-97 kso naviti k spi*de matrne bos mu ze dost stroškov z vzdrževanjem! vsi pravijo da mitoti crkujejo! crkujejo pa zato ker ljudje šparajo!ker kupujejo olje za 3k namesto za 5k in ne menjajo redno bat vsake 15.000km pa jim rikne pa te scene! moči je več kot preveč! samo dnarja nesmeš šparat pri takem motorju pa bo delu k švicarska ura! :) :OK: :OK: moči pa bo resnično čez glavo! :OK:

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s polini kitom 165 + giannellijem + spusceno glavo + recimo 38 mm uplinjacem + spremenjen sekundarni prenos mogoce 210 na uro. recmo raj 200 realnih. upostevi to, da gre RS 250, ko ma 70 (SEDNSET!!!) konjev 210 realnih km/h, s katalizatorjem (56 konjev) pa pod 200, pa niti ni ne vem kok cudezno sirok.

evo to je nekakšen izračun Zoka kaj bi mogu narest mitotu da bi letu 200km/h

pomoje mas to prov, cagiva mito, 32hp najvec 180km/h +-ksn km, pa ce kdo trd da gre 200, gremo lahko z autm zadej, pa bomo vidl, ce gre...svaka cast :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam jebiga to je še vedno 10km/h več kot aprilia, pa 20 km/h več kokr NSR.

Pa osebno mi je Mito tud najbolj oblikovana 125cc. Vsaj tuki ga niso posral v tovarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi mito su 230km/h bi se ze pojavlov na svetovnmu prvenstvu u 125ccm klasi. Kdor pa misl da so cestni motorji tko bliz dirkalnm motorjm ....

Beno sej je bil. Apak to je bla stara izvedba z njo je pa dirku Eddie Lawson zato je tud serija lawson replica. Vse to se je dogajal okol leta 90.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!