Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

:topic: samo she napajalnik kupm pa vam lahko dam ksn GB placa na serverju .... :topic: :topic:

am a Langus bi mi kvalitetno postimal moped ? lezaje mam za zamenjat. no ja upam da je samo to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede e-baya se mi zdi da je vse ceneeeeeejjjjjj kot pa če kupš v sloveniji...

tko da ne vem....k men je en frend reku da morš prek pay pala plačat v naprej(če si ti tisti k je postavu najvišjo ceno do konca ponudbe)pol pa pridš šele iskat...no in da ti daa lahko un k mu ti nakažeš denar en drug naslov in ti si plaču pa ne dobiš motorja...

a je to možno al je načina plačila drugačen(mislm če je možno o b prevzemu-da vidš kaj si kupu..al morš to na slepo...če dobiš dobiš če ne se pa jebi).Ubistvu mene je sam strah da dam enmu švabu 500k pa ne dobim nč...al pa stvar zjebano do amena...tko mi je frend reku..a je to sploh možn..

help javascript:emoticon(':unsure:')

smilie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer za to že obstaja tema, kjer maš vse razloženo, sam naj ti bo ;)

Lahko tko nadiš da ti denar nakažeš na banko, kjer ima prodajalec vpogled na denar, da si ga ti res nakazov, dvignit ga pa ne more. Ko dobiš ti stvar domov in si zadovoljen z njo(se prav da je to kar si naroču) lahko on dvigne denar. Tko nekako no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm kupila ze 3 stvari prek ebaya pa use sm dobila pa zlo uredu, tko da je use ql...poleg tega ce te un zajebe ti pises na ebay in ti vs kesh povrnejo se prav ga njemu z racuna dol uzamejo tko ali drugace,tko da ne more bit nic narobe denar vedno dobis ce pa kupis in dobis robo dobis pac robo na dom,zdej odvisno kako se zmenis za posiljko, ce pa kupujes motor je pa tud lohka ti un zrihta tovornjak lohka gres sam gor iskat ipd...

Lp tejcy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kaj pa kaka rajda? sej če bo filmček tko ene 320×240 bo kul, jest pa mislm enkrat posnet s cimrovo kamero-če mi jo bo posodu en filmček mal višje kvalitete divx zripan sevede, sam počakte da nabavim motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh žigc, pa dej si ti sposodi kamero od Žepuharja, pa prlimaš nekako na tank pa dejga miki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm da ne da noben nobenga filmčka, pa bom jest ju3 enga posnel, čeprou ni lih 125ka je pa 55ka :OK:, sam nevem kam nej digitalca prtrdim!?!? Rad bi pa da se vidi števec! Na čelado ne pride v poštec ker je prevelk pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidm da ne da noben nobenga filmčka, pa bom jest ju3 enga posnel, čeprou ni lih 125ka je pa 55ka :OK:, sam nevem kam nej digitalca prtrdim!?!? Rad bi pa da se vidi števec! Na čelado ne pride v poštec ker je prevelk pa to...

na tank pa pod kotom -> dobis se na aredinamiki :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm si naredu iz ene škatlce... pa oblazinu, sej posnetek je pršu ful dober, sam nekako noče uploadat na mobisux, bom zazipal morda bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, nevem, ta je en tak zame zelo dostopen in kul ker meni uploada s 300kb/s, na drugega-mobisux.com pa mi noče uploadat, no počakte dotorka pa bom dal v LJ, mamo 100Mbitno povezavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je dobr posneto a? Sm mislu da bo bolj treslo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, vredu je... samo malo bi sa lahko po ta zadnmu pelou... tc tc tc :> :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sm hitu za avti, sej sm burnout naredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Men tle skos en folk tupi iz šenčurja da se da na 125ccm motor gor akrapoviča naštimat , pa da ga je mu en tm na apriliji RS125! A je to možn pa če je kolk bi kšna takšna zadevca pršla? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič ne dela izpuhov za 125 ccm mašine. Edino kar je naredu je zdej za tomosa neki. Da se pa nalepko naštimat gor in vsazga druzga zajebeš da maš akrapota.

Crownless

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja da se gor lonc zasvasat sam je pa jeba ker zelo izgubi na moci..... zvok pa tudi ni tako dober glede na to da je 2t masina ... skratka NEEEEE::>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kokr vem ma tanvo tomos gor homologiran akrapovic izpuh..

Ampak bi blo pa fajn da bi se spravli delat izpuhe se za 125cc in kaksne predelane skuterje rore.. to predstavlja kar velik del v sloveniji (125cc in skuterji).. bi se dalo tud tle narest "revolucijo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!