Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Baje da ga je možno da ti ga nardijo po naročilu :) tud za 125cc motorje.

Sam cena pride tam okol 200k (loh da kak tisoč manj) :naughty:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede izpuhov za 125-ke, akrapovič ima načrte za skoraj vse izpuhe za 125-ke sam smo se s kolegi pozanimal če bi blo možno naročit izpuha za 125-ko, pa so nam rekli da naj se obrnemo na druge proizvajalce. Kao da oni nimajo časa pa da se s tem ne bodo obremenjevali ker se jim po njihovih besedah to ne splača. Da se pa narest da enostavno kupiš akrapovič izpuh oziroma samo zadnji lonec in ga pol sam prilagodiš za svoj motor. Tud to sem že vidu sam problem je v tem kt akrapovič v veliki večini dela izpuhe za 4-taktne motorje in ti izpuhi niso primerni za 2-takne mašine. Ker je sama sestava izpuha različna za dvo ali pa štiri taktno mašino. No izdeluje pa tudi izpuhe za 2-taktne motorje sam kolikor jest vem je izpuh za 2-taktno mašino skoraj še enkrat dražji tko da ne vem če se splača. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, če bo bog dal bom enkrat si naredu sam izpuh, oz. krivino, se dobi exhaust calculator, kjer sam napišeš vse potrebne podatke, in ti izračuna konuse in razdalje..., Itak je pod oklepom, sam material rabš, pa enga dobrega soseda da ti zašvasa skup.... Pol pa še en lonc probaš nekje dobit, alpa daš original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, če bo bog dal bom enkrat si naredu sam izpuh, oz. krivino, se dobi exhaust calculator, kjer sam napišeš vse potrebne podatke, in ti izračuna konuse in razdalje..., Itak je pod oklepom, sam material rabš, pa enga dobrega soseda da ti zašvasa skup.... Pol pa še en lonc probaš nekje dobit, alpa daš original...

in potem te ata policaj vlece za kurac k nimas homologacije <_< (pomaga ce nardis :blink: )

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, sej krivine itak ni vidt, lonc pa daš od originala, pa nalepko Akrapo gor pa si tzar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, sej krivine itak ni vidt, lonc pa daš od originala, pa nalepko Akrapo gor pa si tzar  :OK:

glas? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, če bo bog dal bom enkrat si naredu sam izpuh, oz. krivino, se dobi exhaust calculator, kjer sam napišeš vse potrebne podatke, in ti izračuna konuse in razdalje..., Itak je pod oklepom, sam material rabš, pa enga dobrega soseda da ti zašvasa skup.... Pol pa še en lonc probaš nekje dobit, alpa daš original...

Exhaust calculator 2 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hoj

mene pa zanima suzuki rg 125.Predvsem vzdržljivost ,lega itd.

če ga je gdo mel ... :doze: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki Rg je že zlo str motor, tko da lega in vzdržljivost nista kej preveč uredu. Mašina je močna kokr se za 2-taktarje tastare spodobi. Razmišli rajš o kakem novejšem motorju. Pa RG ne spada v to temo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Engine 1 cyl.

Max. power 33 Hp / 11250 Rpm

Bore x stroke 56 x 50.6 mm

Topspeed 170 Kph

Carburator Mikuni TM 30 mm

Transmission 6 speed

Nekoč je biu hitr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a lohk zamenjam filter pa olje sam doma?

Kr un, od kerga bom nabavu NSRko :OK: je reku da je zadnja 2 leta bolj kot ne stala, in nebi blo slabo zamenjat olja ppa filtra, al mislte da ni potrebna menjava filtra?

motor ma pa 9000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o kerem filtru ti to govoris? :blink: zracni filter je pomoje dovolj, ce ga vredu ocistis, pa namazes, oljnega filtra pa ne rabis nic menjat .) (ker ga ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je mislu filter za bencin, če ga ma nsr. Tega lahko sam zamenaš, sam kupet ga moraš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimniburek alo od koga misliš ti nsrko kupit?? kr js tut kupujem pa da mi nei ene ki spelal :D ma pa tut okrog 9500km tista pa je tut zadni 2 leti dosti stala :) s kot je tot ko prodaja to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimniburek alo od koga misliš ti nsrko kupit?? kr js tut kupujem pa da mi nei ene ki spelal :D ma pa tut okrog 9500km tista pa je tut zadni 2 leti dosti stala :) s kot je tot ko prodaja to?

stepta se

P.s.: Kjer se prepirata dva, tretji motor odpela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimniburek alo od koga misliš ti nsrko kupit?? kr js tut kupujem pa da mi nei ene ki spelal :D ma pa tut okrog 9500km tista pa je tut zadni 2 leti dosti stala :) s kot je tot ko prodaja to?

Too late, dons grem pogledat, ju3 pa jo prpelem domu-sm naredu brez popravca!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm :S ki pa je tot doma ko greš gledat ?? da vidim če istega mislima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker sm se vse zmenu, da danes pridem pogledat, ju3 jo 100% odpeljem domov, zarad tga ker sm dons popravu računalništvo in fiziko-brez popravcu torej in je nekako use skp (začasno) padlo u vodo...

Use sm se zmenu z njenim bratom, da mi jo bo pršparu do dons da pridem pogledat, pol ku sm pa njo klicu pa je blo kr neki, da nej pridem u torek, pa da bo izbirala ona komu bo prodala pa kr neki, in sm jezn, kr sem se ceu dan veseliu kako bom meu NSRko jutri doma, vse do tistega klica in bluzenja-nism vedu kaj nardit al kej razbit al se začet jokat....

No, zdej veš <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ku sm popravu oba predmeta sm skaku od veselja-pa ne zarad šole ampak zarad NSRke, ker mi starši niso dovolili dokler ne naredim šole, in prej sm se menu s fotrom in je vse zmenjeno da jo bomo prpelali domov, pol pa kr neki ej fuck

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!