Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Na kolk km pa so, jest jih mam zdej 11700, prej so bli pa vsi tisti redni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolk km pa so, jest jih mam zdej 11700, prej so bli pa vsi tisti redni

na vsakih 6000km. Prvi je na 1000 potem na 6000, 12000, 18000.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJla!

Sem novinec tukaj gor...torej lep pozdrav!

Mam problem...kupujm cestaka 125(do zdj sem mel CTX-a ) je bil več pr mojstru k pa na cest..pa še nkamor ne gre..

Mam ponudbo za Yamaha TZR 125. Letnik 1995 in 27.000km za 290.000 sit.

Je ugodno??

Kaj mislite o tem motorju?K da bi šov kupovat recmo starejš recmo Mitota(92) se pa bojim da bo spet sam pr mehaniku??

Kaj predlagate?Kaj izkušenj s takimi motorji??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej najbolje da mal prebereš to temo v kateri smo zdaj, Yamaha TZR je kokr tolk dobr motor, ampak ga boš vseeno mel na servisu, če hočeš motor ki gre hitro si kupi CAgivo Mito (180-190km/h), ampak posledično več denarja v servise in tko naprej, Če hočeš motor ki zdrži si kupi Hondo NSR :wub: (160km/h), ne gre tko hitro ampak zdrži, če hočeš neki vmes si kupi Aprilio RS(160-170km/h) s tem da se kvari nekaj takega kot Mito... Za TZR pa nevem, vem da gre okol 160km/h, morda kej več... nej še kdo drug mal pove

To kvarjenje je pa ful odvisno od lastnika, kako ga vozi, kaj dela z njim, če mu daje pit dobro olje, servisi, bla bla bla

Ampak vsi vemo da 2T superšportnika noben ne špara, tko da mal premisli...

Jest sm bil čist zagret za Mitota-ker mi je bil ful lep, po neki cajta na forumu sm se absolutno odloču za NSR, in NSRje zdej moja. čeprou sm jo čaku dost cajta....

POvej mal kolk keša maš, 125ke pod 300k sit so bolj tako-tako, če maš dnar kupi kej novejšega, kak 98' ali 99'... Mal poglej tule:(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, rajs se odloc za mitota.. :OK:

kolk se ti bo kvaru je pa itak od tebe odvisn ... men se osebno nic ne kvari razn logarje pa bat sm mogu menat k ma ze vec kot 20k km. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, keša mam za nova Mitota al pa Aprilio al pa Hondo :OK: sm nočm usega zagont k čez čas mi bo ratu prešvoh pa bi kupu kej močnejšga :yea2:

Da bi iz CTX-a presedlav kar na 1000ccm se mi pa ne zdi najbolj zdravo :wacko:

Mislu sm dat tko....recmo 300.000-400.000 sit. A je mogoče kako ugodna računica da motor kupm pr sosedih Italijanih??Bolj pocen?sam pol pa štroški..pomoje is tam tam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u pa se odloč, tam za 500k dobiš že solidno stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš pa možnost, pol pa nikar 125ke.

Poglej za kakšnimi kawasakiji GPZ 500, ER-5, ali pa kaj podobnega v tem rangu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa star drgač? K če si že 18+ se ti nikakor ne splača 125 kupovat in raj počak na neomejeno pa pol kup kj močnejšga! Drgač če boš pa 125 kupoval ti pa priporočam hondo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star sem 17 in pol..sam ne vem kdaj se mi pol przna za neomejeno? Ker eni pravijo tako, drugi tako..mojega inštruktorja pa ne morm dobit k je na dopustu..

Izpit sm naredu lani polet..in letos septembra bo 1 leto. a se mi drugo leto przna sam do 350? al neomejeno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede izpita in starosti imaš isto kt pa jest, tko da boš mel neomejeno šele pr 21 letih, pri 18 boš pa dobu do 350 razen če boš imel veliko srečo in boš naletel na uno k ti da ispit k ne bo poznala zakonov! Tko da to je pa vsen če si kr 250ccm kupš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja?Ja sm mislem da ne bom mew te sreče :cry:

Ja sj pol je isti k. Kr recmo za 600.000 sit dobiš že močnejš motorčk. 250-ke so pa tud tam nekje..še dražje :blush: ..kr neki rabm se za vozit..k do 21 ne bom zdržow brez motorja....avtp pa itak od fotra(Peugeot 406) k itak sam u garaž leži bogi revček :P

Lej še sam ne vem kaj bi...me je potegnilo not in zdej pa ne vem kaj bi :angry2:

Kaj pa uvoz? Iz Nemčije?strpški pa to..maš ful komplikaciji da ga pol pr nas spravš na cesto??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki mal...vem :topic: je, sam tole morm prasat ....

DGUZELJ tis ispit naredu tkrt k jest pa se men zdle nic ni priznalo do 350 pa sm ze skor 19.... sm su po ispit za avto pa mi je rekla sam da mam pr 21 sele neomejeno... nic ni omenila 350... :topic:

strosli iz nemcije? nwem jest sm si to tako predtavljov... recimo: si ogledas motor... poklices gor, prasas se zmenis da prides pogledat ...si or, kupis odpeljes domov magar na prikolici. ce ma motor vse papirje je ql drgac mas pa u kopru za dobit homologacijo in ostale papirje.. tko da ce tko pogledas... ne niti ni tok stroskov ... razn ce nimas papirjev :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po dveh letih omejitve dobil izpit za neomejeno, sedaj ne vem kako je.

Stroški pri nas so homologacija(27k SIT), drugače pa za rabljen motor se mi zdi da nič več.

Sicer pa že za vse stvari obstajajo teme v katerih je bolj podrobno opisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal Grilzz :blink: kdaj si delal izpit?In kok si star? K js sm bral zakon pa piše da če delaš za A-do125 se ti po dveh letih prizna za neomejeno??Zdj pa res ne vem...čist zmeden :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff kako sm jezn :fight2: :fight2: sem šel odjavt sedajšnji motor(ctx) pa prašam glede omejitev..ali dobim drugo leto za neomejeno..pa mi rečejo da sam do 350ccm oz. 25KW.. :cry:

Sedaj pa razmišljam kaj in kako?Saj če kuzpim 125-ko in da je odblokirana(recmo 23KW) je skor isto k 250??No če je original 250 :grim

In zanima me kaj bi vi naredili?Gledena to, da grem novembra delat izpit za avto bi rajši kupu 125-ko, saj bom denar verjetno potreboval..in kar je naj naj slabše je to, da mi oče ne pusti kupiti svojega avta(češ kaj boš kupoval avto za malo denarja in manj varen..bla,bla,bla) in mi reče da bom ''našega''-''družinskega''

vozu.Saj je vredu(Peugeot 406) sam pol pa kaj primeš pa odrsaš pa :fight2: :fight2: poslušaš pridige ''za lahko noč''....

Ampak kaj morem če sm padu u motociklizem.... :yea2: saj res da motor nima strehe in se ne morš voziti pozimi....ampak filing je pa le filing :kva2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJa...in bojim se da bom kupu kako zjahana 125-ko..sak ktera pa ni :grrr ..usaj tko pravjo izkušeni motoristi..torej na kaj naj bom pozoren ko grem gledat motor?kolko km naj ima največ prevoženih?čim manj..saj vem ampak samo tko....je 27000 že preveč??

Sam pomoje bi blo bolš če bi kupu staro tko dve al pa tri leta???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

mene pa zanima keri motor ma boljše pospeške mito al rs-ka

pa oprostite če je že kje blo to vprašanje samo se mi ne da brat cele teme ;)

Popravljeno . Popravil maher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!