Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Mah to 100km/h je prbližno povsod 6 sekund, pol je pa sam od majstra ki vozi zadevo važno...

Če pa gledaš do 150km/h pol pa je druga pesem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to 100km/h je prbližno povsod 6 sekund, pol je pa sam od majstra ki vozi zadevo važno...

Če pa gledaš do 150km/h pol pa je druga pesem

no potem pa do 150km/h , ker bom kmalu kupil 125-tko pa so mi bol važni pospeški kot končna :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem pa do 150km/h , ker bom kmalu kupil 125-tko pa so mi bol važni pospeški kot končna :yes:

mito. al pa fajn predelana RSka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf like in the old times :) Na hitro razloženo MITO in RS sta najbolša v tej svoji klasi 125ccm športnih motociklov. Zdj Najhitrejša 125ka je MITO vendar letnikiki od 95-98. Zdj novejši letniki RS in MITO sta oba že dost blokirana tko da bi reku isto. Drugače pa odgovor na tvoj vprašanje, 125ccm ne "pospešuje" do 125km/h ampak počasi leze. Pospeški so pri teh motorjih večinoma enaki odvisno je sam od predelav. Med vsemi športniki v razredu 125ccm je razlika med prvim in zadnjim v pospeševanju 0,2s in sicer prid odprtih verzijah. Tko da svetujem odloči se za motor, ki ti po videzu najbolj ustreza, priporočam pa MITO ali RS za to se tud največ mladih motoristov odloča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aprilia pa mito sta približno isto(mogoče je kšn mito hitrejši od ne preveč predelane RS-ke) pa tud odvisn je od vsazga posameznega motorja kok je zjeban...

kup ali eno ali drugo...mal primerjej ceni pa ohranjenost pa se boš že pol odloču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf like in the old times :) Na hitro razloženo MITO in RS sta najbolša v tej svoji klasi 125ccm športnih motociklov. Zdj Najhitrejša 125ka je MITO vendar letnikiki od 95-98. Zdj novejši letniki RS in MITO sta oba že dost blokirana tko da bi reku isto. Drugače pa odgovor na tvoj vprašanje, 125ccm ne "pospešuje" do 125km/h ampak počasi leze. Pospeški so pri teh motorjih večinoma enaki odvisno je sam od predelav. Med vsemi športniki v razredu 125ccm je razlika med prvim in zadnjim v pospeševanju 0,2s in sicer prid odprtih verzijah. Tko da svetujem odloči se za motor, ki ti po videzu najbolj ustreza, priporočam pa MITO ali RS za to se tud največ mladih motoristov odloča.

jup, mito al pa rska. ce mas pa sanso pa obvezno tanovo RSko :>

drgac pa nimas kej falit pri 125ki...nobeni...so vse nekak iste, razn izgleda sevede. drgac pa jo bos itak prodal cez 3 leta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se pa težko odloču med mitotom pa rs-ko(oz sm se že---bo biu kr mito ker greeeeee fuuulllll)

drugač pa mitofreak od kje ti da ma folk 3 leta 125-ko...pomoje jo ma mal mn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi se pa težko odloču med mitotom pa rs-ko(oz sm se že---bo biu kr mito ker greeeeee fuuulllll)

drugač pa mitofreak od kje ti da ma folk 3 leta 125-ko...pomoje jo ma mal mn

odwisn od posameznika, lah jo ma tut 10 let al pa ko k js k še pol leta nism mel rs-ke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdu na www.cagiva.it: mito 525 SP pokalna različica, ki bo začela vozit letos - prodajajo paket celotni motor al pa paket 38 konjska mašina + tuning ciklistike, ki jo lahko daš na staro MITO.

Šola in mito pokal bi naj bla pod okriljem Lorisa Capirosija. nagrada za zmagovalca pokala. MV Agusta Brutale!!! (cca 3,7 mio SIT)

post-1616-1137698528_thumb.jpg

post-1616-1137698558_thumb.jpg

post-1616-1137698594_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je Mito cup že kar neki cajta v nemčiji, sam to je ta problem, ni pr nas :D

Da bodo pa s temi motorčki dirkal bo pa tud hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lohk rečete da so vse 125ke (RS,Mito in NSR) približno enake?

RS pa Mito je zlo podobn, NSR je pa čist druga pesem...

Ni tolk našpičen "dirkalnik", je počasnejša, MANJ SE KVARI, tuki gre pohvala predvsem batu ki zdrži celih 10.000km več kar pa ni malo... je tudi bolj udobna (mehkejši sedež, večji predvsem, nižje stopalke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr za koga... men je mito ful uredu... mi lih prou sede na mojo visino (~175), pa se zic ni tko trd k zgleda... sam roke bolijo k si skos naprej nagnen... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr za koga... men je mito ful uredu... mi lih prou sede na mojo visino (~175), pa se zic ni tko trd k zgleda... sam roke bolijo k si skos naprej nagnen... :BUA:

A si kdaj pelu alpa vsaj sedu na NSRki? No boš že vidu enkrat, menjava pa da vidmo kaj boš reku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zdej bo vsak svoj motor hvalu...poznamo že to :D

drugač je pa mito najhitrejši(če gledamo ta stare pa sploh) NSR je najbl varčna in najbl udobna saj drža ni tok nagnjena naprej in je dosti >>lažja<< za vožnjo...RS je pa kompromis med obema...

če se motim me prosm popravte sam pomoje da sm kr prou povedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst si pr seb mislm da so jajca sam nočm tega oment k se nočm zamert pa kregat z nobenim lastnikom RS-ke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma recimo da imaš prav, samo da si pozabu oment da so RS jajca.

:lol1: :lol1: čak da baha to vid boš pol slišu svoje :kva2: :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma recimo da imaš prav, samo da si pozabu oment da so RS jajca.

ma tih bod ... mama ti je jajce ...

a si mogoce v zivljenju sploh mel rsko ?? jo nis mel .. in kaj pizda lih tko se ti lahk zjebe cagiva honda aprilia biba mica .... itd. nea da se mi nastevat ... zaenkrat niam nobenih problemov in sm prow zadovoljen szi nakupom <_< in uglavnm ce bodo res nardil 500ccm rsko bo to moj nasledn motor skratka zame aprilia poowna ... in nehite mi neki blodit od drugih motorjev k splho nimaste za burek .....

LP, mama mia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kdaj pelu alpa vsaj sedu na NSRki? No boš že vidu enkrat, menjava pa da vidmo kaj boš reku :)

hehe... sedu sm ze ja... sam se use1 je pr grcarju zadi zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: baha raztor naredu. Vsak ma svoje poglede na svet. Ampak RS je pa vse prej k jajce, ANEEE :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor je posvoje lep....tudi stara cagiva je bla jebačka z tistim bladnikom :D

Na rs-ki me samo to moti da v stranskih plastikah nima zračnike npr. tak kot moja lepotica :P ali pa stara rs-ka, drugače pa je kar šikan motorček.

Lp. Jimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!