Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Če kdo mojo NSRko naščije pol jest unga poščijem....

Joj kok ste smešni, lohk ti gre miljon zarad mene, ma med tem ko boš ti skp motor spravlu, pa 2× že bat zamenju bom jest še zmer mimo delvnce pihnu, pa čeprav sam 160km/h

Men gre hitrej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsak bo govoru da je njegov najbolši tko da je brezveze o tem sploh razpravlat...

ma pa vsak motor svoje prednosti in slabosti...tko da .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tle vsi neki pametni. K uletim jst s frčkom od moje bakice vs vse dol udarm. Tko da boste vsi vidl kwa dela frčk s tisto mašino 50ccm

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frčak gre 75 po ravnini...dol gre pa še več...pa ni dela 5minut ampak sm naredu že tok kilometrov da se vm tud sanja ne...tko da ni preveč navit...sam pravilno je stunan...

pa drgač off topic...se opravičujem sam me je the stroj prisilu da to povem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, sej tud moja šterka(BT 40mm cilinder, nižana glava, lažji+odrezan bat, fergazer 18mm, lahek magnet...) je šla po ravnini 93km/h, dol po klancu pa 98km/h, merjeno s kolesarskim števcem(ni bil kr en lev) pa kaj, pa tud v drugi je vrglo na zadnjo pa kaj, pila je pa več kot NSRka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

sam še to povem pol pa nehimo bit off topic k se že tko zaklepajo use teme...men pa tale frčomatik pije tok mal da si sploh ne predstavlate...dost mn k ostali frčiji s tem da jih čist totalno dol butnem...

aja da pa ne bom totalno off topic...kok ma pa tzr-ka kej končno pa konji pa pospeški...skoz se primerjajo sam honda pa cagiva pa aprilia...a na yamaho ste pa usi pozabl..al jo je pa že čs povozu...hahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

sam še to povem pol pa nehimo bit off topic k se že tko zaklepajo use teme...men pa tale frčomatik pije tok mal da si sploh ne predstavlate...dost mn k ostali frčiji s tem da jih čist totalno dol butnem...

aja da pa ne bom totalno off topic...kok ma pa tzr-ka kej končno pa konji pa pospeški...skoz se primerjajo sam honda pa cagiva pa aprilia...a na yamaho ste pa usi pozabl..al jo je pa že čs povozu...hahahahaha

ajej .... ce bi tole Enzo prebral bi pa on raztur naredu ! :D tzrka tud nima slabih pospeskov in gre tud kar v redu ....

drgac pa glede motorjev ... vsak ma svoj okus pac kej in ni potrebno zalit okusa drugega motorista ! Vsak tocn ve kej je kupu in sploh pa mi gre na k*rac to, da folk k motorja splho nima si kar neki domislja ....

aja pa se neki sm pozabu ... kot so ze nekateri rekl da ste smesni s temi koncnimi hitrosti se tud jst pridruzim njim ! sej pac ok ... zej me pa zanima ka tok rabis koncno hitrost ?? men se zdi da ne bos furu skoz po avtocesti ???

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm slučajn ker motor užalu...ot motorista k voz tak motor...

je pa tud neki...lahko mam jst eno 125-ko(recmo mitota k ga lih hočm met) pa bo mene jebu k prasica pa je dobr ohranjen..lahko pa enga mitofreaka pogledaš k ga sploh ne jebe pa je tud njegov dobr ohranjen...

bistvo kar hočm povedat je da lahko ista znamka isti model isti letnik ista ohranjenost(uglavnm vse isto) enga jebe drugmu pa lepo dela...in zarad tega ne mormo kr neki govort...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sm slučajn ker motor užalu...ot motorista k voz tak motor...

je pa tud neki...lahko mam jst eno 125-ko(recmo mitota k ga lih hočm met) pa bo mene jebu k prasica pa je dobr ohranjen..lahko pa enga mitofreaka pogledaš k ga sploh ne jebe pa je tud njegov dobr ohranjen...

bistvo kar hočm povedat je da lahko ista znamka isti model isti letnik ista ohranjenost(uglavnm vse isto) enga jebe drugmu pa lepo dela...in zarad tega ne mormo kr neki govort...

ne ne uno ni letelo nate :) sm pac tko reku :)

drgac se pa strinjam s tabo .... lahko bo enmu rabljen motor delu bolse kokr pa enmu ko bo motor kupu nov ... :) tud to se zgodi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@baha..aja sm mislu da name to leti :D

ja no dejmo kej o tzr-ki povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam za novga rabš precej več fedra k za rablenga .) Drgač se pa strinjam :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@baha..aja sm mislu da name to leti :D

ja no dejmo kej o tzr-ki povedat...

meni se motorcek dopade ... res ful je lep od strani najbl ! edino kar ga jebe je sprednja maska :( drgac sm pa tud ze vidu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u ko je mozak prodajal tzrko szi masko od r1 ..... je pa zgledal ful hodu za videt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu polet u bohinju pa sm se furu z bajkom pa me en model prehiti z bt-jem..pa pol 1 km naprej vidm da se je ustavu pa je šou dol z motorja...in kaj je blo... ni biu BT ampak tzr-ka...men je mal prešvoh...pa tud tok glasu pa moči nima..k 1x oktobra sm šou pa s fotrom u italijo(v trst) pa sva se vozila nazaj v un hrib...sej pomoje veste kaj mislm..in je mimo naju šou en mito...ej šlo je tooooooook da ne morš verjet..pa k sm fotru reku da bom to kupu se je sam za glavo držu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm biu polet u bohinju pa sm se furu z bajkom pa me en model prehiti z bt-jem..pa pol 1 km naprej vidm da se je ustavu pa je šou dol z motorja...in kaj je blo... ni biu BT ampak tzr-ka...men je mal prešvoh...pa tud tok glasu pa moči nima..k 1x oktobra sm šou pa s fotrom u italijo(v trst) pa sva se vozila nazaj v un hrib...sej pomoje veste kaj mislm..in je mimo naju šou en mito...ej šlo je tooooooook da ne morš verjet..pa k sm fotru reku da bom to kupu se je sam za glavo držu :D

lol :D mja lahko da ni blo prw ustimano al pa mozak ni gonu do konca ..... kr lih tko pr tzrko odpre .... in kadar odpre tud gre .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gas je meu kr dost odprt...k se je čutl..pa sej motor se je dru..sam ni šou nikamor!!!jst sm se tok smejou k sm vidu pol da je to tzr-ka bla..loooool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gas je meu kr dost odprt...k se je čutl..pa sej motor se je dru..sam ni šou nikamor!!!jst sm se tok smejou k sm vidu pol da je to tzr-ka bla..loooool

hm ..... n wem no ... sam tzrka nej bi mela koncno tm 170-180 .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej možn...sam un je pol meu najbrž zablokirano pa na pou zaribano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej možn...sam un je pol meu najbrž zablokirano pa na pou zaribano :D

mhm .... zdost da ni mel pravilno nastavlenga karburatorja .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!