Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Jst sm enkrat na avto.netu zasledu en 97 letnik. Višji pa ni šlo :BUA: Novih pa ne delajo ker je za 125 že preveč konkurence, vsaj tko zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo kar bom povedu weerus zakj ti ki sploh nimaš nobene 125ke govoriš da so RS-ke jajca? Stare rske (rotax 122) so šle lihk tok kokr mitoti, mito je nato ostou na istem principu mašine rsa je šla pa pol na rotax 123 in je dobila pač prenose ki ji ne omogoča več da bi šla več kokr 180 tud če maš kit, gianellija in use ostalo. Weerus pa prej k si reku da nimam kej iskt pr mitotu z kitom. Če tko gledaš nism meu nobene prednosti pred denjiom, ker on ma pa recimo fergazer mikuni 35 jst pa dellorto 28 kar je pa zlo važn. Dj mi fergazer Dellorto 34 pa take prenose mi dob k jih ma naprimer denik pa bo mito usak ustou zadi pa če ma raketn pogon. Pol recimo kar se tiče vožnje skoz ovinke, aprilia ma vzet gaštel od dirkalnih aprilij v razredu 125ccm, tko da je narejena prov za to. Pa pri RS-ah vsaj spreminjajo oblike in poslikave mito pa je že 10let isti pa tud kar je opreme gor na mitotu je že 10let star razvoj. Morm še jst mal brant aprilio k vidm da skos sam neki pluvate po njej. Weerus pa mal se zadrž izjav ker nimaš izkušenj z temi motorji tok kokr mi. Vozu sm se z nsro k jo je meu stric ki je sicer sam 2leti starejši od mene :) doma mamo pa RS-o ki je moja pa še mitota, ki je od bratranca pa sm se tud že z mitotom dost vozu pa je isto dobr motor nič ne rečem sam če si navejen svojga motorja se ti pol drug zdi čudn, tko da vem kako je glede tega. No dost sm napisu. Prosm sam zadržte se izjave RS-a je jajc ker to definitivno ni, pa če že tko pravte zakj je pa pol najbolj popularna 125ka?....

Popravljeno . Popravil RSmaniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O mater kwa si se razpisu :blink: Taprav pristaš aprilie :OK:

:hmm: Izgleda pa pr mitotih ne spreminjajo zato, ker folku ugaja. In zakaj spreminjat stvar k deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drugač da ne bo kdo mislu tud jst sm na začetku hotu met mitota k mi je še zmer zakon pa bi ga tud kupu če nebi pol rske po nasvetu fotra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gas je meu kr dost odprt...k se je čutl..pa sej motor se je dru..sam ni šou nikamor!!!jst sm se tok smejou k sm vidu pol da je to tzr-ka bla..loooool

si kdaj pomislu da ni meu u 6ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej u 6 ne morš u tist klanc rint, logika :alien1:

Da bi tole delu z mitotom

post-3961-1137849777_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo kar bom povedu weerus zakj ti ki sploh nimaš nobene 125ke govoriš da so RS-ke jajca? Stare rske (rotax 122) so šle lihk tok kokr mitoti, mito je nato ostou na istem principu mašine rsa je šla pa pol na rotax 123 in je dobila pač prenose ki ji ne omogoča več da bi šla več kokr 180 tud če maš kit, gianellija in use ostalo. Weerus pa prej k si reku da nimam kej iskt pr mitotu z kitom. Če tko gledaš nism meu nobene prednosti pred denjiom, ker on ma pa recimo fergazer mikuni 35 jst pa dellorto 28 kar je pa zlo važn. Dj mi fergazer Dellorto 34 pa take prenose mi dob k jih ma naprimer denik pa bo mito usak ustou zadi pa če ma raketn pogon. Pol recimo kar se tiče vožnje skoz ovinke, aprilia ma vzet gaštel od dirkalnih aprilij v razredu 125ccm, tko da je narejena prov za to. Pa pri RS-ah vsaj spreminjajo oblike in poslikave mito pa je že 10let isti pa tud kar je opreme gor na mitotu je že 10let star razvoj. Morm še jst mal brant aprilio k vidm da skos sam neki pluvate po njej. Weerus pa mal se zadrž izjav ker nimaš izkušenj z temi motorji tok kokr mi. Vozu sm se z nsro k jo je meu stric ki je sicer sam 2leti starejši od mene :) doma mamo pa RS-o ki je moja pa še mitota, ki je od bratranca pa sm se tud že z mitotom dost vozu pa je isto dobr motor nič ne rečem sam če si navejen svojga motorja se ti pol drug zdi čudn, tko da vem kako je glede tega. No dost sm napisu. Prosm sam zadržte se izjave RS-a je jajc ker to definitivno ni, pa če že tko pravte zakj je pa pol najbolj popularna 125ka?....

Ej Tadej, sej veš da se ne splača kregat o motorjih in oblikah... k pol se tko zgodi kt se je z nama z žigatom, k ga vidt na morm! To itak vemo, da bo vsak hvalu svoj motor al pa motor ki mu je najlepši, tko da v prepirih glede znamk motorjev pa hitrosti (večinoma 125k) se NE splača! K snega ne bo več, pa bo mal toplejš, lahko pridete do mene, pa bote dragal (po asvaltu nove avtoceste - 1,5km naravnost) Sam to bo možn kkšno nedeljo, k delavcov ne bo tle, pa bote takrt vidl kok gre komu...

Da bi tole delu z mitotom

Tole lahko jst z Daelimom narišm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am rsmaniac jst se ne mislm nč kregat s tabo sam ti se pa očitno hočš ampak bmk...ti mene ne poznaš tko k jst tebe ne tko da mi prosm ne govort kok jst poznam motorje pa ne vem kaj...

pa povej kje sm reku da mi je rs-a glupa??mal bolš preber...aja pa dej mi po pm-ju pošl tvoj msn da se bova kje drugje menila k ne mislm tuki po forumu smetit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AYde grcar, nared eno lepo obliko na kšnemu parking placu pa slikco pošl na the.stroj@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AYde grcar, nared eno lepo obliko na kšnemu parking placu pa slikco pošl na the.stroj@hotmail.com

pridm ti pred hišo 999 narisat :D sam počak da bo mal toplej, k zdej je preveč mrzlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo kar bom povedu weerus zakj ti ki sploh nimaš nobene 125ke govoriš da so RS-ke jajca? Stare rske (rotax 122) so šle lihk tok kokr mitoti, mito je nato ostou na istem principu mašine rsa je šla pa pol na rotax 123 in je dobila pač prenose ki ji ne omogoča več da bi šla več kokr 180 tud če maš kit, gianellija in use ostalo. Weerus pa prej k si reku da nimam kej iskt pr mitotu z kitom. Če tko gledaš nism meu nobene prednosti pred denjiom, ker on ma pa recimo fergazer mikuni 35 jst pa dellorto 28 kar je pa zlo važn. Dj mi fergazer Dellorto 34 pa take prenose mi dob k jih ma naprimer denik pa bo mito usak ustou zadi pa če ma raketn pogon. Pol recimo kar se tiče vožnje skoz ovinke, aprilia ma vzet gaštel od dirkalnih aprilij v razredu 125ccm, tko da je narejena prov za to. Pa pri RS-ah vsaj spreminjajo oblike in poslikave mito pa je že 10let isti pa tud kar je opreme gor na mitotu je že 10let star razvoj. Morm še jst mal brant aprilio k vidm da skos sam neki pluvate po njej. Weerus pa mal se zadrž izjav ker nimaš izkušenj z temi motorji tok kokr mi. Vozu sm se z nsro k jo je meu stric ki je sicer sam 2leti starejši od mene :) doma mamo pa RS-o ki je moja pa še mitota, ki je od bratranca pa sm se tud že z mitotom dost vozu pa je isto dobr motor nič ne rečem sam če si navejen svojga motorja se ti pol drug zdi čudn, tko da vem kako je glede tega. No dost sm napisu. Prosm sam zadržte se izjave RS-a je jajc ker to definitivno ni, pa če že tko pravte zakj je pa pol najbolj popularna 125ka?....

Najbolj popularna je zarad tega ker NSRk ne delajo več, Mitote se pa težko dobi, pa še dražji so, mal logike ane :lol:

No, kar se tiče RSa so jajca-Niso lih jajca ampak kokr sm jest to leto na forumu in kokr vsak dan spremljam tudi VSE teme od 125k, vidm da mate RSarji največ "problemov", ne lih nekih hudih, ampak tko po mal...

Enkrat ste se neki menili o termostatih, pa zajla za števc, pa nek kos pri menjalniku al kje že, pa to pa uno...

Te malenkosti so pač tko...

Mitotov je manj in se pol to ne čuti tko..., medtem ko je pr NSR daleč najmanj tega, OK nič ne rečem, gre 20km/h manj...

:unsure:

Nimam pa nč proti RSki, niti proti Mitu :OK:

Pa ni treba nč pizdit-tko jest mislm, kregu se pa nebom za brez vezne stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dimmni povedu si točn tist kar jst mislm...

še dobr da ti pišeš namest mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je pr motorju podobn princip k pr kolesu. Prid ti s 6 brzino na Rakitno baha, pa ti častim gajbo pera .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je pr motorju podobn princip k pr kolesu. Prid ti s 6 brzino na Rakitno baha, pa ti častim gajbo pera .)

mja doro cak mal ... ne mi zej kiri htakih da s sesto niti ni sans da bi dal ko je tok mal ravna pot .. :D drgac pa z minimumom itk da ne bos prsu s 6o .. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!