Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

No, da ne bo še kdo po krivem obdolžen, jaz sem napisal da so RS jajca. O:-)

Zakaj?

Ker mi je zanimivo, kako vsem z RS-kami takoj zavre kri in se lahko potem vsaj kake 3 strani malo nasmejim. :OK:

No tole je itak spet vse offtopic in se mi zdi, da bi bilo še najbolj pametno, da bi se vse teme, ki se tičejo cestnih 125 zaklenile ker je bilo napisano že skoraj vse in je vse naprej le še nabijanje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da ne bo še kdo po krivem obdolžen, jaz sem napisal da so RS jajca. O:-)

Zakaj?

Ker mi je zanimivo, kako vsem z RS-kami takoj zavre kri in se lahko potem vsaj kake 3 strani malo nasmejim. :OK:

No tole je itak spet vse offtopic in se mi zdi, da bi bilo še najbolj pametno, da bi se vse teme, ki se tičejo cestnih 125 zaklenile ker je bilo napisano že skoraj vse in je vse naprej le še nabijanje.

LP

lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je pr motorju podobn princip k pr kolesu. Prid ti s 6 brzino na Rakitno baha, pa ti častim gajbo pera .)

A samo Baho častiš, ali vsakega, ki pride na rakitno v najvišji prestavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če prideš s 125-ko dobiš en per. Baha pa dobi celo gajbo k mi je ne parkrat že mal pomagu na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene zanima ka izbrat od teh treh motorjev:

-Aprilia rs 125 futura(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1992

-Yamaha tzr 125(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1995

-Gilera 125 sp crono(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1993

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ka izbrat od teh treh motorjev:

-Aprilia rs 125 futura(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1992

-Yamaha tzr 125(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1995

-Gilera 125 sp crono(+ - ,deli se se dobijo,koncna) Letnik: 1993

jst bi na tvojem mestu kupil novejši motor .)

če pa že enega od teh bi kupil yamaho tzr 125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denar je problem :BUA:

fajn bi blo tud ce bi dobu kaksnega mogoc mal mlasjga sam da ma plastiko bol slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaho ali aprilio. Gilera bi morala letet, samo ko pa pride do rezervnih delov se lahko zgodi da ti bo motor stal v garaži kako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam morš vedt da te motorji se kvarjo ko nevem kaj. Se bolš splača mal počakat pa kupt kej novejšga ker boš več denarja zmetu za popravila kokr pa bi te pršu en konkretn motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokvari se lahko tudi 2 leti star motor, tako da je vse loterija.

Če pa že gledaš na to da se ti bo zihr kdaj kaj pokvarilo je pa boljše kupit za malo manj in imeti na strani še za kako malo generalko, kot pa vse do zadnjega tolarja dat za motor, ki bo potem nevozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokvari se ti lahko nov motor to drži ja. Je pa riziko pri 12let starem motorju v tem primeru veliko večji kokr pri kakšnem 2000 letniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2000 letnik je še vedno 5,6 let star motor in po tem času je lahko ista drvarnica kot 12 let star motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2000 letnik je še vedno 5,6 let star motor in po tem času je lahko ista drvarnica kot 12 let star motor.

vse je odvisno od ravnanja lastnikov .)

treba je pa vedt da starejši k je motor bl je sfukan...sploh pa te gilere k so kr močne pa una aprilia je tud kr navita...tko da nwm...šparej al oa kup novejši motor k ma sfukano plastiko...bo bolš verjem...k se boš vsaj vozu lahko...drugač boš pa dau 250k al kok te pridejo taka stara jajca pa boš meu parkiran u garaži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma rajši kupi enga starejšga, pa mu naredi generalko in boš pršeu bol poceni skoz, kot pa da bi kupu novejšga in tik predn je bat za zamenjat!

Sej ne rečem če bi kupoval motor k ga boš meu nevem kolk časa, sam 125cc motor boš pomojem meu cca 2 leti, tolk da boš dobil izkušnje, pol pa ti bo ratalo prešvoh! Za te dve leti pomojem brezveze dajat 500 alpa 600k+...

Pri nakpu mal starejšga motorja pa poskušej najt kašnega s čimmanj kilometri. Je pa res, da morš skor obvezno nardit generalko...čene drugega saj zato da si sigurn kaj je z mašino... Zarad starosti boš lahko meu sam tu pa tam kakšne malenkosti za popravit ( filter preparel...mogoče spušan amortizer) ampak to je stvar dobrih 15 tisoč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...jaz ti svetujem rajši star motor z boljšo plastiko, kot mljaši s slabšo plastiko!

boljše plastike -> lepši donos do motorja, bolj vzdrževan motor, nasploh bolj ohranjen motor

slabše plastike -> brez odnosa, zanemarjen in nevzdrževan motor

ok..lahko da mal pretiravam...ampak zunanji izgled ogromno pove o lastniku in o stanju motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ej a mi lah kdo pove kok vi k mate mitote kej zaslužte na mesec tok da vem če se mi ga splača nabavt da ga bom vzdržvou! K če bom mu premal kesa za krit stroške mi kej dost ne korist? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nima veze kok zaslužš..k eni nč ne zaslužjo pa jim starci use plačajo .)

jah računi kok bi se vozu..pa servis...pa benz...pa bremze pa gume..pa tko...sej ni tok velik...sm mislu da bo več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ejga pa mi hodmo še v šolo, kje pa naj bi služli dnar

lej če boš kupu dobrga pa zrihtanga in pripravlenga na sezono ti bosta edini strošek olje (3k/liter/1000km :P ) in bencin (en tank za okoli 200km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bo polom,pol pa 125 nebojo nikamor več šle :BUA: stare bojo pridobile na ceni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam baje bodo v mitota dajali 20kw (28km) 4t agregat, kar pa ni tko malo, pa še veliko več navora bo mel od 2t pa ga ne bo treba skos v obrate gont

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bojo vse 125ke 4T bomo mi vozli že bol močne zverince...tisti za nami pa bojo vozli naše 2T čebelce pa še ceno bojo 2T motorji dlje držali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa vesel da bo pol tok lep motor 125ccm pa še 4takt agregat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!