Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Otroc prosm nehite se kregat...... :BUA: .....dejte se po msn-ju če vam je to tak užitek

tle pa prosm ne smetit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ja... mito smrdi to je dejstvo, na vseh testih dobesedno popuši proti rs125 :)

tako da ššššššššš da ne navedem linkov prosim.

ej flame dej ne prbiji....u čem premaga aprilia cagivo??...v ničemer .)

oz vsaj j večini je mito boljši .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej flame dej ne prbiji....u čem premaga aprilia cagivo??...v ničemer .)

oz vsaj j večini je mito boljši .)

Kaj pa vzdržljivost?

tako ja... mito smrdi to je dejstvo, na vseh testih dobesedno popuši proti rs125 :)

tako da ššššššššš da ne navedem linkov prosim.

Daj navedi linke, prosim, ne morš nekaj v koš metat ne da bi to podprl z dokazi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je isti kurac .)

ker cagiva ma še boljšo mašino k aprilia...če bi se vsi cagivarji tko vozil k apriljaši bi delala cagiva še pa še :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva ne more bit boljša od Aprilie ker ima 11let star razvoj za razliko od aprilie, ki je vmes zamenjala že 3 generacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva ne more bit boljša od Aprilie ker ima 11let star razvoj za razliko od aprilie, ki je vmes zamenjala že 3 generacije.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm vozu mitota od uporabnika k je kle na forumu..Morm reč da me je kr pozitivno presenetu, tako lega na cesti kot zmogljivosti..Sm mislu da se bo mito proti rski pelu k gajba čez ovinke, pa sm vidu da ni tko..skratka luškan motorček in tud lepo gre za 125...

lp

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni bila aprilia pod kožo ista od leta 94 do 06, če ni tudi letošnji model enak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je .)

sam eni misljo da je aprilia avion :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni bila aprilia pod kožo ista od leta 94 do 06, če ni tudi letošnji model enak.

ja sam vseen so ble (majhne) spremembe..sicer pa aerodinamika, ciklistika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod kožo je do leta 98 poganjal kri po žilah rotax 123, z letom 99 pa je aprilia dobila rotax 122. Kar se tiče bremz so prešli iz bremba na Grimeco vendar majo napis aprilia. Ogrodje je ostalo enako, ki je bilo vzeto iz moto GPja. Armaturke so se malenkost spremenile. Barve in oblike pa vseste kako so šle z leti. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm vozu mitota od uporabnika k je kle na forumu..Morm reč da me je kr pozitivno presenetu, tako lega na cesti kot zmogljivosti..Sm mislu da se bo mito proti rski pelu k gajba čez ovinke, pa sm vidu da ni tko..skratka luškan motorček in tud lepo gre za 125...

lp

čigavga si pa vozu?? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čigavga si pa vozu?? :fredy:

hehe ne deli se budalo .) .) fajn je blo dons, morva ponovit :OK: :OK:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka .)

tega ne bova ponovila...drugič al s pištolo al pa z izpitom za neomejeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka .)

tega ne bova ponovila...drugič al s pištolo al pa z izpitom za neomejeno .)

no ja to je res, tist del ni šel glih posrečeno, vendar je blo vse ostalo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja to je res, tist del ni šel glih posrečeno, vendar je blo vse ostalo :OK: :OK:

jebi ga, bo treba kot si že sam reku, kšno drugo metodo uporabt :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je pa zalomil :D

drugič bomo kej polomil ne zalomil...pa to bojo kosti ane Pleya :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič bomo kej polomil ne zalomil...pa to bojo kosti ane Pleya :P

Sam zgleda da bo res potrebno, sam kaj boš lomu uno bogo (k itak nima pojma) tm za pultom :)

sam skor je nasedla in dala (izpit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej tm itq nimajo pojma...sej si vidu...sej če bi kej druzga dala bi pa jst čez okno vn skoču...k je bla res čudna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma jaz, pa se z mojo NSR-ko v petek zjutraj (ko je bilo še zelo lepo vreme) peljem iz centra MB mimo modne hiše proti giga športu in na avto cesto. pa me lepo naprej od modne začne prehitevat en manijak s cagivo. lepo je on sred mesta tiščal ko NORC. si mislim vredu je, če bo hoto bo že na AC počako. seveda me je tisto pod to giga sporta vleko, ko sma bla sred mesta, vedno govorim kaki norci so to, ne vem torej zakaj bi jaz to počel. Pol sma pa šla na AC. Speljala sma istočasno od onih semaforov, ki so pri giga.. na dovozu na AC. vse do tunela in v sma bila izenačena +/- 0.5m, ko sma pa prišla do izvoza za Pobrežje pa sem ga že v špeglu gledal. In ja, bil je videt ZELOOOO jezen. Jaz pa sem še na semaforih mislo, kak me bo zadi pusto da bom samo auspuh gledal. Malo ga je presenetlo, ko imam 21kW hondico, še malo prerihtano :D

No, tolko o mojih izkušnjah s cagivo :lol1:

:oops: for :topic:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz, pa se z mojo NSR-ko v petek zjutraj (ko je bilo še zelo lepo vreme) peljem iz centra MB mimo modne hiše proti giga športu in na avto cesto. pa me lepo naprej od modne začne prehitevat en manijak s cagivo. lepo je on sred mesta tiščal ko NORC. si mislim vredu je, če bo hoto bo že na AC počako. seveda me je tisto pod to giga sporta vleko, ko sma bla sred mesta, vedno govorim kaki norci so to, ne vem torej zakaj bi jaz to počel. Pol sma pa šla na AC. Speljala sma istočasno od onih semaforov, ki so pri giga.. na dovozu na AC. vse do tunela in v sma bila izenačena +/- 0.5m, ko sma pa prišla do izvoza za Pobrežje pa sem ga že v špeglu gledal. In ja, bil je videt ZELOOOO jezen. Jaz pa sem še na semaforih mislo, kak me bo zadi pusto da bom samo auspuh gledal. Malo ga je presenetlo, ko imam 21kW hondico, še malo prerihtano :D

No, tolko o mojih izkušnjah s cagivo :lol1:

:oops: for :topic:

lp, FReAK.

ka je to kdo iz forma(ko si ga nascal),ej kdaj si pa kupu to nsr,pa iz kot si jo prepelu??

tak zdaj se vid da je cagiva premagljiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!