Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

ka je to kdo iz forma(ko si ga nascal),ej kdaj si pa kupu to nsr,pa iz kot si jo prepelu??

tak zdaj se vid da je cagiva premagljiva :D

heh vsak motor je premagljiv, odvisno koga posedeš nanj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem, da naščijem vsako cagivo, samo vidlo se je da ga je tiščal mulc, ker prvo sem prišo pol metra pred njega, pol mu je motor popizdo, pa ni mogo mimo :grrr , Pa predno se kdo oglasi, ja imam 80kg. Če pa je bil kdo iz foruma pa ne vem, vem pa da me je motlo kak se je šopiro pa norca igral sred mesta.

Honda pa je kupljena pred 1 mescom, od tega da sem menjal batne obročke, vse tekočine. malenkost kanale popilo. Ne vem zakaj, ampak honda ima zelo visoko kanale.(kanali so pipiljeno zelo malo, skoraj nič) S skupnimi močmi smo predvidevali da se posledično manj kvari. Gor je že bil jolly moto izpuh, 3dni nazaj pa sem testno dal gor 38 frgazer, pa seveda druga diza..... Sam frgazer še treba malo nastavit pa bo. Mi je pa všeč, da zaj ko sem jo porihto sploh ne izgubi moči na 12k obratih :OK: misim da nisem ničesar pozabil.

Tolko o moji NSRki.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 fergazer ni čudno da si ga pihnu :)

A si mogoče ugotovu ker letnik je biu mito?

Risko bo sigurn hotu it drag z tabo ker ga bo tole sigurn razjezil :D

Samo zdele povem pa me popluvite kokr hočte. ENkrat bi mogl tem dvobojem nardit konc da vidmo ker motor je res najhitrejši ker vidm da se da tud nsro uštimat kr precej hudo. Sam treba je najdt najhitrejšga mitota, najhitrejšo rso, nsro in tzro :) ker me res zanima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa rabim še kak teden ali 2 da jo porihtam do konca, pa malo se še morem sam navadit na njo pol pa se z veseljem zmenimo kaj :OK: Mi je pa zelo žal tega 38frgazerja ker, ga bom moral vrnit :zzz:, Bom pa 100% mojega malo popilo oz. nabavo večjega da bo :D

kar si pa reko da treba najt najhitrejšega je pa veliko odvisno od voznika kakor hitro se pride do ovinkov. Pa tud to je res da, če maš še ne wem kak nabrito mašino ko se še vedno najde večji norc.

Dajte mal napisat od kot ste kaj ljudje da vidim kolk vas je iz MB. se za kako _turo_ po AC zmenimo.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nebi šli čez ovinke ker je večje tveganje da kdo pretirava in pade. Bi se pa probal na kšni ravnini pa da ni predolga ker majo pol prednosti motorji ki imajo daljše prenose (mito). Drugače bi pa jst lahko zrihtu enga dellorto 34 fergi ker ga ma frend. Sam morm prašat če proda. Aja NSR freak kok ti pa pokaže po števcu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sicer do sedaj imel not TTSa vednar kar dimi mlinček. Tega tts pa nekak niti nebi upal kupit, ker kar ni iz trgovine ne veš kaj je, razn če poznaš osebo ki to prodaja. pa predno začne kdo dušit, ja tud te plastenke se da prenapolnit in _original_ zapakirat.

Osebno pa sem se odločil da grem na MOTULa, saj ima moped že 41k prevoženih in si že zasluži malo nege :naughty:

lp, FReAK.

še nisem šal čez 170, ker nisem imel priložnosti, imam pa spredaj zobnik za 1 zob manjši.

dajte me pubeci dodat na msn: ales@jekul.com. pa se zmenimo za kako furo.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolše da nekdo kupi, pol pa pove če še mu gre mlinček :OK:

Sej ne, če je tako še ga sam malo pokličem in povprašam kako je s tem. Če še je kdo iz MB zainteresiran naj javi pa bomo eno skupno nabavli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTsa še vseeno ne priporočajo tok. Stricu je en majstr reku ko je kupovau olje za bratranca in zame da vse kar ni najbolše je slabo za 125ccm 2-takt. In je reku da druzga kokr motul ne priporoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, tudi jaz pravim tako zato poasi odhajam na motul. Spokurim še preostali TTS. Pa verjetno grem na motula.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTsa še vseeno ne priporočajo tok. Stricu je en majstr reku ko je kupovau olje za bratranca in zame da vse kar ni najbolše je slabo za 125ccm 2-takt. In je reku da druzga kokr motul ne priporoča.

samo še vseeno nevem kaj imate toliko čez tts-a . povejte mi kaj kurijo na kroskah pa je veliko večja obremenitev

oniga za olje pa jaz predvidevam uzet 10-20 litrov če bo dal po pametni ceni. če še kdo zainterisiran naj pove bomo več naročli sem pa iz mbja

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u tut en motula dost pocen prodaja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci ga ma za 3k/liter....psssssssssssst :D

ni pa več motul 600 ampak 710...spremenili so samo ime in embalažo, olje ostaja isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne smem delat reklame....

drgač pa pod moto opremo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

Moja žalostna novica je da sem vrnil 38mm frgazer ki sem ga imel na hondici :wallbash: Pa se precej pozna na performansu, Sedaj je gor orig. 28mm frgazer. Danes sem (pardon, včeraj) sem z enim forumašem, katerega nicka (še) ne wem. Ima pa kar luštno RS-ko. vdaril eno furo na njegovem domačem terenu, pa sma bla kar nekak izenačena, čeprav me je imel v ovinkih ker ima naštudirane v nulo. Je dost spreten voznik :) Morem spet malo nabrit hondico ker zdaj sem nekje na ravni RS.

Vse kar sem ugotovil je to, da NSRka dost lepša zgleda od zadi :lol1:

In še nekaj me zanima. A ve kdo kje bi poceni dobil nove akumulatorje. Mi je danes nekaj trokiral zmes, pa sem uspel ugotovit, da zato ker je accu že popolnoma kaputo :BUA:.

lp, FReAK.

Popravljeno . Popravil NSR_FReAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sem ugotovil je to, da NSRka dost lepša zgleda od zadi :lol1:

A si rsko sam od zadi gledu a? :D :P :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

Moja žalostna novica je da sem vrnil 38mm frgazer ki sem ga imel na hondici :wallbash: Pa se precej pozna na performansu, Sedaj je gor orig. 28mm frgazer. Danes sem (pardon, včeraj) sem z enim forumašem, katerega nicka (še) ne wem. Ima pa kar luštno RS-ko. vdaril eno furo na njegovem domačem terenu, pa sma bla kar nekak izenačena, čeprav me je imel v ovinkih ker ima naštudirane v nulo. Je dost spreten voznik :) Morem spet malo nabrit hondico ker zdaj sem nekje na ravni RS.

Vse kar sem ugotovil je to, da NSRka dost lepša zgleda od zadi :lol1:

In še nekaj me zanima. A ve kdo kje bi poceni dobil nove akumulatorje. Mi je danes nekaj trokiral zmes, pa sem uspel ugotovit, da zato ker je accu že popolnoma kaputo :BUA:.

lp, FReAK.

ja lepo se je blo za furat ja čeprav v ovinkih se še natreniraj. nevem no kolko sem jaz ugotovil mi vseeno malo bolj gre ko tebi. ni pa neke bistvene razlike res pa je da imam jaz bat čist v kurci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, norc Včeri sem ugotovil zakaj je trokirala zmes :kva2: Ko sem domov šal je skos neke trokirala :kva2: sem doma accu premero pa je mel cele 4V :slap: .

bom malo porihtal to pa bomo šla še kako furo :OK: Sem ugotovil da se tud to kar pozna :rolleyes: Bom nabavo drugega fergija, pa malo treba mašinco spet porihtat pa bo :D

Večina NSRk bi njegovo RSko sam v avspuh gledalo, moja pa mu kar lepo sledi. Čeprav pa morem rečt da njegova RS dosti bol mirna pa sklopko ma dost mehkejšo. Ampak drža je pa na NSRki še vedno the best :P

Pa ovinke kot je reko treba malo natrenirat, ker jaz sem prišel iz ducatija 800ss, na NSRko pa morem rečt da je razlika zeloo občutna, čeprav je nsrka kar prijetna za vožnjo.

A si rsko sam od zadi gledu a?

Ne, sma z norcem menjala, on z mojo NSRko jaz pa z RSko, pa je on skoz spredi vozo, ker je bil teren njegov :blush: (prosim ne me sedaj popljuvat)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!