Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

NSR freak grejo rse dobr ane :)

Drugače pa lahko prašam frenda ki ima doma dellorto 34 pa če ti ga proda. Ma ga pa od aprilije une RX125 letnik 93 sam fergi je dost novejši se mi zdi. Za edinega, ki še vem da ma nsro ki gre tko k aprilije in mitoti je pa MI .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSmaniac, daj vprašaj ga. ZA spodobno ceno ga BP kupim. Sicer pa upam da mi uspe kolega nahecat da menjama fergije, jaz njemu 28 on meni 38 :OK:

Sicer pa kar se mi je na njegovi RS res dopadlo je to da je dost bol mirna k moja NSRa, sam pri meni se pozna, da mi je ena fedra ko auspuh k mašini vleče, poknila, zdaj pa vibrira ko ku*wa :BUA:

Drugače pa mam upe da hondo tolk porihtam da bom lahko komot te RSe vleko. Edini problem trenutno je $$$ .)

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pomojm ne boš mogu :P

Drugač ma pa zlabo na forumu polini 160 na nsri samo sm ga z lahkoto pojedu.

Res pa je da ga neki mori un motor. Diza al pa kej druzga sam nevem al je že porohtu al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loool woox :D

Nahajajo se med letališčem brnik in Ljubljano.

Zakj sprašuješ? A prideš do mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 fergazer ni čudno da si ga pihnu :)

A si mogoče ugotovu ker letnik je biu mito?

Risko bo sigurn hotu it drag z tabo ker ga bo tole sigurn razjezil :D

Samo zdele povem pa me popluvite kokr hočte. ENkrat bi mogl tem dvobojem nardit konc da vidmo ker motor je res najhitrejši ker vidm da se da tud nsro uštimat kr precej hudo. Sam treba je najdt najhitrejšga mitota, najhitrejšo rso, nsro in tzro :) ker me res zanima .)

risko se je res mal razjezu...ker debil je to vozu???k se da kr dobr tišat...čeprou 38mm fergi je res pasji ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Loool woox biggrin.gif

Nahajajo se med letališčem brnik in Ljubljano.

Zakj sprašuješ? A prideš do mene biggrin.gif

Sem mislim da je to kje bližje čeprav ni 2X za rečt da se oglasim kaj. Se še privajam na NSRko pa se velik okol vozim :D Sem včeraj + danes naredil 250km :)

Reesko ne me tepst. :blink:

Nič ne skrbi sej sem 38fergija vrno. Sedaj sem na 28 :closedeyes:.

Mam pa namene nabavt spet kaj večjega ker 28 je premalo. Dell'orto bi mi bil bolj všeč če bi bil 20X cenejši :OK:

Edino če bo RSmania zrihtal kaj :grim:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probu zrihtat. Samo kako pa to da ti je pasu fergi gor? Ej če maš čs se probi v petk zapeljat do mene pa če ti še fergi zrihtam ga boš prevzel. Pa mal se bova pelala pa je pa še un bo šou z tanovo rso pa moj bratranc.

Do mene pa imaš sicer 120km sm pravkar pogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če boš zrihtal za OK ceno se prpelem. Fergija pa sem spasu tak gor da sem mel 1 vmesnik zmes. Gumi je šal na fergija pol pa je mel železn vložek not tak da sem lahko normalno naprej povezal kot da bi bil 28mm fergi :D

Ti sam zrihtaj pa se bomo vesel okol vozli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!