Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

če ti bo uspelo tak spravit na temno modro si car!! :OK: :OK: :OK:

Metalik modro bo mel...pa dobena umetnost ni to barvat znat mores,obcutek mores met pa prostor pa je to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa dobena umetnost ni to barvat znat mores,obcutek mores met pa prostor pa je to to

itak da je tot to!!! :OK: :OK:

sam morš vseen met zelo dober občutek pa še izkušne!!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a slučajn kdo prodaja cagivo 7speed?

Poglej mal na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) jih je ene par.

Ampak dobr ohranjeno boš bl težko dubu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smernike mam enake k na modri, razmislam pa, da bi dal gor majhne, bele LED smernike, k sm jih 1x vidu na eni Thundercatki ko sm jo lovil, pa so se mi ful fakerski zdel! B)

..pa se cas sm jih mel gledat skor 15 kilometrov! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu huso sm 125 pa nevem če boš dobil!!!

pa tut pravijo da ni kaj ekstra baje rada crkuje!!! ;) ;)

mito?ha ja če maš dovolj keša itak je dobra izbira!!! :yea2: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto, bo bonzy tut 125cc nabavu, zej še nwem kaj pomoje bo to Husqvarna SM 125 alpa Cagiva Mito :) skutrja pa nam prodaju :) :P :P

2003 Husqvarna SM 125 S

husqvarna-sm125s-03-bikepics-047777.jpg

2002 Husqvarna SM 125 S

husqvarna-sm125s-02-bikepics-048704.jpg

:wub:

bonzy kr tole kup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu tut tole ni slabo :naughty: :naughty:

http://hayabusa.bikepics.com/cagiva-mito12...pics-055984.jpg

neb blo slabo ce bi mel mal manjso resolucijo (2200x1434 - ka si kako pokvarjeno pasteto zjutri jedu, al si se zdej nisi prebral pravilnika?? dovoljeno je popat slikce do resolucije 800x600, ce je mozno, pa bi jih nal uploadal :blink: ).

pi es: mal sm apdejtu web pejđ (http://www.zok.50g.com/) - dodal sem slike aprilie, objavljene so tukaj .) .

post-18-1069773279.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb blo slabo ce bi mel mal manjso resolucijo (2200x1434 - ka si kako pokvarjeno pasteto zjutri jedu, al si se zdej nisi prebral pravilnika?? dovoljeno je popat slikce do resolucije 800x600, ce je mozno, pa bi jih nal uploadal :blink: ).

Ja sj sm res eno pokvarjeno pašteto jedu :wacko:

Na začetku nism upazu da je tko gromozanska, sm šele pol upazu kakšno golazn sm prlimu, sam pol mi spoh neda možnosti da bi uredil post, pa nevem zakaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn mas XPje pa ti je sliko zmanjsal ko si na bikepics gledu.

za urejanje posta mas pa le 5 minut casa. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn mas XPje pa ti je sliko zmanjsal ko si na bikepics gledu.

za urejanje posta mas pa le 5 minut casa. .)

Xp delajo svoje :P

Bom drugič bolj pazu in hitej poserdoval :unsure:

Upam da me dial-up uporabniki nebojo tožl :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo leto, bo bonzy tut 125cc nabavu, zej še nwem kaj pomoje bo to Husqvarna SM 125 alpa Cagiva Mito :) skutrja pa nam prodaju :) :P :P

jest mislim,da je v tvojem primeru bolje kupit cagivo,ker če se misliš sam po cesti vozit poj je brez veze,da kupiš huso,ker z njo tko ne moreš na teren.Cagiva pa ima po cesti sigurno boljše vozne lastnosti.

Ko sem jest kupoval 125-ko sem bil že skoraj odločen za huso SM125(sem jo že gledat šel k habatu),pol pa pridem iz morja je pa ni bilo več in tako sem se odločil za cagivo in ni mi bilo žal :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mito je za bolj odprte ceste. za zaprte in zavite ceste je pa SM 3x boljsi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe bonza se je odloču, bom kupu SM pa not bom dau racing piston kit, pa racing auspuh, 38mm frgazr, športn filtr mal večje zobnike, pa bo letel :) pol pa ma da ma 40-45KM, k baje k je samo odblokirana ma 32KM :)

Mejbi pa kupm novo SM pa kšno rableno Cagivo Mito :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

not bom dau racing piston kit, pa racing auspuh, 38mm frgazr, športn filtr mal večje zobnike, pa bo letel :) pol pa ma da ma 40-45KM, k baje k je samo odblokirana ma 32KM :)

Spet treba denar dat za predelavo da bo kam slo :( Ni to za mene bom pri 250 ostal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet treba denar dat za predelavo da bo kam slo :(

sej 30+hp ze kr konkretno potegne tja do 70-80 km/h... .)

...poleg tega pa jst pravim SVOBODA TUNINGU!!! :yea2: :yea2: :yea2:

...sej ko bom mel avto (upam na MX3 :wub: - glej sliko spodi, sam k je zaenkrat 3x predrag zame), tud ne bo ostal originalen!! :OK:

post-18-1069851098.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja predelava je predelava, sej roba te bo tud za 250 zamikal da bi jo predelov!! :)

Predelave so mamilo :) :) :)

773SM15_773CM44.jpg <--- Evo še dirkalene ploščice da se lepo ustavš :) (Cena: 24.95$)

bothrear.jpg <--- takle disk bom ubavu, unga na desni :) (Cena:129.95$ - 244.95$)

01_minisprocket.jpg <--- tak zobink, k bojo originalni za tako moč prekratki :) (Cena:34.95$)

PC_Sparky_125.jpg <--- tak denfr (Cena:139.95$)

125WorkspipeWeb.jpg <--- evo kolen pa resonančn trebuščk :P :) (Cena:195.95$)

125cylinder_pistonWeb.jpg <--- evo pa še piston Racing 125kit :) (Cena:789.00$) :unsure: :o :huh: :cry: :wacko: :wacko: TOO MUCH!!

125pistonkitweb.jpg <--- Alpa samo pistonov racing bat :devil: (Cena: 123.45$)

No vse slikce in cene so z Husqvarna USA oz. bl natančn Husqvarna USA - New husky products

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!