Skoči na vsebino

Honda NSR, Cagiva Mito, Aprilia RS, Yam TZR (125)


Racing

Priporočene objave

Ka tale husqvarna SM 125 S je ze 4-taktna?

Namrec ker ene Yamahe 125 so 4-taktne!!!

<_< <_< <_<

no no!!Za 1 odstavek malo logično razmisli!!!Itak da je 2taktni!! ;) ;)

Ja maš npr.sr je 4 taktna pa virago še!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben normalen 125 cc sportnik se ni bil 4T, vsaj serijski ne. .)

poleg tega pa lahko tudi po cilindru in izpuhu vidis, da gre za relativno visoko navitega cvajtaktarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

jaz se ravno ne spoznam ravno najbolj na dele motorjev, pa nisem ravno mehanik, pa sem šou dans k mehaniku pa sem ga vprašal kak je glede popravil 125 kubičnih cestakov, pa je reko da je samo yamaha vredu glede popravil ker se za italjane(cagiva, aprillia) ne dobi delov. zdaj me pa zanima kaj vi pravite kako je glede rezervnih delov in serviserjev pa dobave za stopetindvajstke, ker jaz se na to ne spoznam, pa sam tud nimam namena kaj šraufat po motorju, ker to pač ni moje področje :? :wacko: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse, ampak res VSE dele za aprilio se da dobit v enem (ENEM!) dnevu. poklices na AvtoTriglav v LJ, in naslednji dan je s hitro posto del ze pri tebi. govorim iz izkusenj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neb reku. so pooblasceni uvoznik in serviser za aporilio, cagivinga pa nism pr njih (vsaj v MB) do zdej zasledil se nicesar... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde grejo super pa tut ceste se drzi sam mors met NSR z original 21 KW ne pa najpogostejse z 11KW. res pa da imas pri prvi probleme s policaji ko ti pogledajo prometno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde grejo super pa tut ceste se drzi sam mors met NSR z original 21 KW ne pa najpogostejse z 11KW. res pa da imas pri prvi probleme s policaji ko ti pogledajo prometno.

to lahk reces tud za RS, AF1, RG, TZR in MITOta... :lol1:

...sicer pa men se nuben policaj ni tezil ko me je ustavu, pa mi pise, da ma 20 kW (v resnic jih ma 25 tovarnisko, pa sej za maso tud pise da jih ma 186 kil, ne vem kir gumpec je to pisu - ziher je bla baba... :P). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da dobit na avtotriglavu tudi dele za cagivo mito

ammm, men so rekl da NE. so pooblasceni uvoznik in serviser za Aprilie, uvazajo pa se Giannelli in Dainese. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honde grejo super pa tut ceste se drzi sam mors met NSR z original 21 KW ne pa najpogostejse z 11KW. res pa da imas pri prvi probleme s policaji ko ti pogledajo prometno.

Lahko imaš pa 21kW v mašini in 11kW v prometni pa tut ni problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm, men so rekl da NE. so pooblasceni uvoznik in serviser za Aprilie, uvazajo pa se Giannelli in Dainese. .)

tko kot praviš.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi... ...ko slisite v delovanju neki cudnega... ...pa grete masino razstavt... ...pa ko vidite tole... ...morte vedit... ...da je treba menjat lagre pr kurblveli... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

post-18-1083347900.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi... ...ko slisite v delovanju neki cudnega... ...pa grete masino razstavt... ...pa ko vidite tole... ...morte vedit... ...da je treba menjat lagre pr kurblveli... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Blah...to se gre vozit :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< <_< <_<

no no!!Za 1 odstavek malo logično razmisli!!!Itak da je 2taktni!! ;) ;)

Ja maš npr.sr je 4 taktna pa virago še!! ;) ;)

Pa novi CBR 125 je 4T :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Yo!

Mene zanima če je tu kak motorist, ki je imel RS in Mito...

Če je, bi ga prosil da realno in objektivno pove boljše in slabše strani obeh motorjev :huh:

Kar sem bral na tem forumu sm opazil da vsi ocenjujete SVOJE motorje preveč subjektivno in...normalno....vsak hvali svoje :mellow:

Zato bi prosil da piše kdo, ki je imel oba motorja :doze:

Lahko tudi na PM

TNX ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo!

Mene zanima če je tu kak motorist, ki je imel RS in Mito...

Če je, bi ga prosil da realno in objektivno pove boljše in slabše strani obeh motorjev  :huh:

Kar sem bral na tem forumu sm opazil da vsi ocenjujete SVOJE motorje preveč subjektivno in...normalno....vsak hvali svoje  :mellow: 

Zato bi prosil da piše kdo, ki je imel oba motorja  :doze:

Lahko tudi na PM

TNX  ;)

Jst mam mitota moj kolega ma pa rs in pospeški mislm da so skor isti, mito ma za sekundo bolšga s tem da mam jest na mitotu manjši zobnik spredi kar pomen bolše pospeške, končna je pa pr men 160km/h, pr rs pa 3-5km/h manj. Pa obadva sta serijska brez predelav.Če bi mev jst original zobnik bi bli pospeški pomojem skor isti končna pa valda še mau bolša.

lp

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enzo če ti slučajen kej pomaga, tanova aprilia je res drnč, sam tastara je pa ql. Do letnika 97 se mi zdi da so tastare. Letijo ene tolk k mito (mal mn, kurc treba svoje brant;) so pa zelo lepe. Power - 34 hp (25.4 kW) @ 11000 rpm

Rs125.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam mitota moj kolega ma pa rs in pospeški mislm da so skor isti, mito ma za sekundo bolšga s tem da mam jest na mitotu manjši zobnik spredi kar pomen bolše pospeške, končna je pa pr men 160km/h, pr rs pa 3-5km/h manj. Pa obadva sta serijska brez predelav.Če bi mev jst original zobnik bi bli pospeški pomojem skor isti končna pa valda še mau bolša.

lp

tole se mi zdi mal za lase privleceno, razen ce mas ti 20 kil manj k un tadrug.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! Jest bi pa prašov če kdo kej ve, kuko je poj z registracijo. Ti kupš starejši letnik npr. Aprilia RS ki nima 11KW. Kuko poj lohko vozš tak motor....ča bi te policaj ustavu bi bli pa veliki problemi.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registriras normalno, ko te ustavjo pa ce si kaj pametn al pa ce je poicaj kaj pametn, zna bit kr konkretna jeba.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima! :naughty: A kdo ve... če bi tekmovala drag race npr. Aprilia RS (zablokirana) in avto Peugeot 405 (letnik 91) k ma 90 hp na 1km......kdo bi zmagov?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!