Skoči na vsebino

Fifty-fifty


Pravokotar

Priporočene objave

Današnja zgodba za dobrojutro gre takole:

Že nekaj časa sem bolj mimogrede opažal, da me službeni lift opazuje nekako takole <_< . Temu nisem posvečal posebne pozornosti. Vse do danes zjutraj. Ko sem namreč pritisnil običajni knof za 3. štuk, je reklo "skviiiik" in na displejčku se je prikazal naslednji napis:

PROSIMO, DA SE VAS VSAJ POLOVICA SKIDA VEN!

Prijazno, ni kaj.

Pazljivo sem pregledal vse kotičke. Bil sem sam. Torej sem se skidal ven. V 3. štuk. Peš. In ostal živ. Komaj.

Odkujal sem se v kujalnico. Tuhtat. V glavo mi je šinila briljantna zamisel: "Mostna tehtnica! Namenjena je sicer tehtanju kamionov in ne živine. Ampak konec koncev je zaradi te malenkostne razlike ne bo konec."

Tudi tehtnica me je opazovala takole <_< , ko sem se basal nanjo. Potem je presenetljivo hitro izstrelila tole:

"OK,OK, 95 kil, torej vsaj 10 kil preveč! Zdaj pa bodi prijazen in se skidaj z mene, krehowt stari. Boliš me, veš?!"

Krehowt?? :blink: Stari?? :blink:

Skidal sem se v kujalnico. Tuhtat. Že drugič danes! Da bi laže tuhtal, sem si prižgal čik. Bil je zadnji od 40tih v dveh včerajšnjih zavojčkih!

Potuhtal sem pa naslednje:

- Pretežek sem. Svinjsko pretežek.

- Preveč kadim. Prevtako svinjsko preveč.

Torej bom:

1.) Shujšal za 10 kil

2.) Nehal kadit

Osebno si velikodušno dajem 50/50 možnosti, da mi uspe. Odtod naslov zgodbe.

Vam pa velikodušno dajem možnost, da sklepate stave. Seveda vam vnaprej povem, da boste bedno izgubili. Hec bo pa le.

Dajte si duška. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nagrada za zmagovalce je....? :P B) B)

OK...stavim da ti bo uspelo nehati kadit...glede hujšanja pa, khm... :P :P

Matr sm zlobn :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr teška bo.

Dve zahtevi pa ena drugo izključujeta.

Kako ?

Tako :

1.)Če nehaš kadit se začneš redit k'svina.

2.)Če hujšaš si lačen in si zato rahlo živčen in kaj je boljšega kot da si enega prižgeš, ko se te poloti nemir.

A ne bi ti raje prvo eno, pol pa drugo.

Lažje ti bo šlo, pa še zagon boš dobil, ko boš vidu, da si ta prvo premagal.

Drugače pa kakor hočeš.

Vem, da zmoreš oboje naenkrat.

B)

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi ti raje prvo eno, pol pa drugo.

Ne. :D

Seveda ne.

Kako naj se pa človek matra potem.

:D

p.s.

Sem se spomnil še nekaj.

Če si se odločil da nehaš kadit in od tega trenutka ga ne prižgeš več, ti res ostane samo da še shujšaš.

V bistvu je pol zmage že za teboj.

;)

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE prav žav mi je, da ti moram to povedat, ampak tako je.

Da bi shujšal nimaš prav nobenih šans, ker si prevelik.

Jast sem spoznal, da sem 15 cm premajhen za svojo težo,

Zato sem se odločil, da bom raje zrastu, ker je to lažje.

Tko bom velik 186 in tehtal 86 in bom fant od fare. :P

Glede druge točke pa mislim tkole:

Vsaj en užitek ti pa tud lohk ostane za na stara leta. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE kar se hujšanja tiče se lahko malo pomenv o določeni stvari vem kar nekaj(odvisno je kako se boš tega lotil (diete oz telovadba)) javi mi po PM. Bo m pomagal po najboljših močeh, če bo moje znanje premalo, mam kolega, ki je profi kars e tega tiče osebni trener fitnesa že 5+ let!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš začel hujšat boš siten, ker boš lačen ... :P

Če boš nehal kadit boš zopet siten, ker ti bo manjkalo nikotina ... :P

Kaj če bi še malo šel v tisto svojo kujalnico in stuhtal kaj bolj primernega ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men si pa všeč tak kot si. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Mogoče zato, ker te ne gledam "od zunaj na not" ampak "iz not na zunaj".... :huh: :unsure:

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se mu nisi sedaj s tem pod kožo zavlekla in ga potem res gledaš od znotraj navzven ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa stavim, da prvo ti bo ratalo, drugo pa ne...... :rolleyes:

Alla B)

No ja, pri meni je bilo ravno obratno... :rolleyes: :( :D

Pepe, če rabiš kaj nasvetov za drugo točko, sem ti na voljo. ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pepe, močno te podpiram... ampak, kot je bilo omenjeno že zgoraj, gre za rahlo izključujoči zadevi.. Moj foter se je v enem letu zredil za 23 kil po čikovzetju.. po drugi strani pa bo veliko več volje kot za kilovzetje potrebno za odložitev čika (iz lastnih izkušenj, meni je uspelo dvakrat po eno leto, potem pa sem že spet kuril).. problem nastane po kavici, po kosilu in po treh popitih pirih.. takrat bi pojedu čik, ne samo skadil, tako se ti ga lušta...

imam po podoben projekt načrtovan še letos B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res amaterski nasveti.........ni kaj!!!!! :o

Vsa zadeva je sila enostavno izvedljiva.

Kako??????? :(

Najprej se Pepi abonira na kosila pri kuharju klimbri.Kile dol,d si reku keks............PERKE???????

Zato,ker moje kuharije še sam ne morem pojesti........pa sosedov pes takoj obmolkne in zbeži v najtemnejši kot,ko po blokovski ventilaciji zavoha moje velemojstrstvo.Vse kaže,da še ni pozabil boleče izkušnje izpred nekaj let,ko je kot najhujši pijanec pristal na urgentni kliniki za male živali,kjer so mu.....khm,na ne prav prijazen način praznili enega izmed petih,šestil.....ma sej ne vem kolk jih majo psi,želodcev!!!!!!!

No pa tut deratizacije proti mačjim bouham so ukinili,odkar je potepuški maček pomotoma pojedel še skoraj toplo kosilo,ki je romalo v smetnjak.Čudno.....tut mačke od takrat ni več na spregled.

Torej,po vsem tem je soditi,da Pepi pristane nekje na Šlajmerjevi(za nepoučene-bolnica za želodčne,prebavne pa še kake bolezni).Ker pa je naš minister Keber prepovedal kaditi,šjor Pepino avtomatično nima možnosti za svojo razvado........seveda ob dejstvu,da bo minimalno teden dni nepokreten ležal v razbeljeni sobi....................ITD.

TOREJ.....USPEH ZAGOTOVLJEN!!!!!!!!!!! :) :D :D :D :D :D :D

In jaz veselo poberem nagrado za 100% napoved.ČISTA SEDMICA!!!!!! :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr to kar je Klimbra opisal, je pa res ta zadnja, ma prav ta zadnja možnost, ko vse drugo odpove.

Sej se je skoraj bolj ugodno z DDT-jem potrest kot tako kuro narest.

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, prjatu stari!

Ne oglašam se, da bi komentiral tvojo odločitev, ki jo je pravzaprav sproduciral en pokvarjen lift. In ne bom ti dajal nasvetov kaj in kako...

Si pa nehote dregnil čisto blizu moje rane, ki me skeli že nekaj časa (v mojih letih je čas še posebej zanimiva dimenzija - več ga je odzad kot odspred; hočem reči, da me TA rana skeli že ... 20 let).

Nenehno se namreč sekiram, da preveč PIJEM. <_< ne samo, da se ga včasih preveč napijem ;) :P , ampak, da ga preprosto prevečkrat spustim po grlu. Pa seveda, da bi mi kakšnih 5 kil dol prav pasalo (še bolj se nagibam k Alterjevi opciji: 10 cm gor - za to pa iz gornjih razlogov ne bo več časa).

In tako se sekiram - skoraj vsak dan!

In naredim načrt - skoraj vsak dan!

In življenje teče naprej - definitivno vsak dan!

TOREJ: SEM fifty - 174/80 IN GA RAD CUKNEM. IN TAKO BODI!

PS: ...ma sej tistih 5 kil ni nč kritičnega, pa tut cukam ga ne tolk, da bi bil za h Ruglu. Ampak...neki pa morš met za sekirat. Če maš use pošlihtan, je pa tut dolgcajt,

;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorči, danes sem na tlaki in se vam slabo posvečam. Vidim pa, da se vi vdano posvečate meni. To cenim.Zlati ste. :D

Tudi jaz sem zlat. Zato vam nudim tole dodatno informacijo:

leta 1982 (cca) sem čez noč nehal kaditi. Istočasno sem začel hujšati in zradiral 20 kil. Seveda ne čez noč, vendar v zelo kratkem času. Postal sem lep & ognjevit kot vepr. Morda celo malo bolj, težko rečem.

Zadeva je torej izvedljiva, če seveda hočeš. Morda jaz hočem. Pustimo se presenetiti.

Leta 1992 sem potem spet propušio, krtko na eni prednovoletni žurki. Podrobnejše poročilo o tej slavni žurki bi bolj sodilo v "Ljubezen".

Slišim težke korake, ki se približujejo. To bo valpet! :o Bežim, čeprav bi ga raje še naprej kronal z vami. Lahko mi verjamete. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PEPE, prjatu stari!

Ne oglašam se, da bi komentiral tvojo odločitev, ki jo je pravzaprav sproduciral en pokvarjen lift. In ne bom ti dajal nasvetov kaj in kako...

Si pa nehote dregnil čisto blizu moje rane, ki me skeli že nekaj časa (v mojih letih je čas še posebej zanimiva dimenzija - več ga je odzad kot odspred; hočem reči, da me TA rana skeli že ... 20 let).

Nenehno se namreč sekiram, da preveč PIJEM. <_< ne samo, da se ga včasih preveč napijem ;) :P , ampak, da ga preprosto prevečkrat spustim po grlu. Pa seveda, da bi mi kakšnih 5 kil dol prav pasalo (še bolj se nagibam k Alterjevi opciji: 10 cm gor - za to pa iz gornjih razlogov ne bo več časa).

In tako se sekiram - skoraj vsak dan!

In naredim načrt - skoraj vsak dan!

In življenje teče naprej - definitivno vsak dan!

TOREJ: SEM fifty - 174/80 IN GA RAD CUKNEM. IN TAKO BODI!

PS: ...ma sej tistih 5 kil ni nč kritičnega, pa tut cukam ga ne tolk, da bi bil za h Ruglu. Ampak...neki pa morš met za sekirat. Če maš use pošlihtan, je pa tut dolgcajt,

;) B)

IN TAKO JE PRAV!

Sam sekirat se še občasno nehaj in življenje bo še lepše ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepko dej nehi se sekirat!!Zakaj bi nehal delat stvari ki te veselijo!!Dobra hrana to je prava stvar, kakšen sex sm pa ke in seveda obvezno kaka cigaretka (no seveda v mejah normale)!!!! ;)

No moj nasvet bi bil takšen:

Živi življenje, všeč si nam tak kot si in zaboga dej že enkrat ta lift popravt!!!

Ciao,by Pero

PS:Tehtnico pa šenkej komu ki jo je bolj potreben!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te poznam samo preko, se še nisva srečala ... vendar sem iz vsega skupaj spoznal in razbral, da si oseba ki ve kaj hoče ... torej če si se odločil, to bo vsekakor uspelo.

PS. To so težke odločitve ... tud jaz bi lohko bil kakih 10 cm višji ali 10 kg lažji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potuhtal sem pa naslednje:

- Pretežek sem. Svinjsko pretežek.

- Preveč kadim. Prevtako svinjsko preveč.

137/0.

Torej vsaj ne kadim :)

Nekega dne bom tudi jaz lepo postaven z 90 kg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!