Skoči na vsebino

Fifty-fifty


Pravokotar

Priporočene objave

krehowt stari (samo citiram)...... tako izkusen v zivljenju in ti taksno pljune za dober vecer.da te ni sram,v vsej sirini in visini...... in z globino vred! lahko substituiras za lepoto,ce ti psihiolosko kaj pomeni.....

zdaj pa in medias res,kot bi rekel moj stari partner-in-crime (seveda samo tistih tamalih,za tavelke smo premajhni) walter.pri 195+ "lepote" (lejko visine,sam pol te morm kuj uprasat,kaksn je wreme tm zgori) se mi ti priplazis "iza ledza" takole hinavsko in bleknes,da si z 90+ kilami pretezek.asocialni subjekt eden,se po DV-ju se lahko zgledujes.je vsaj persona (ali perzona),ne pa takle star krehowt,k si je najdu eno novo frajlo in jo more mal poosvajat,pa b rd shujsu....

(malo sem zasel v dialekt-icne vode,prosim za milost s strani motoraje)

....ce je problem samo v prilizovanju neznejsemu spolu se znebi tistih smrdljivih coffin-nails,za dobropocutje in linijo bo ze flora poskrbela (.....in ne tista partnerica od favne).ce si samo na stara leta ratal zbircen in "pavast" (pav kot okrasni ptic,tudi okus je ok BTW) se ti lahko kaj hitro zgodi,da pristanes tocno tam,kjer pav vecinoma pristane; in to ne v mehkem nastilju.ostanki taksnih okrasnih ptic tudi vemo kje "pristanejo".

torej dragi dottore,seveda verjamemo vate...... nima sicer nobene veze ali priduha o kaksnem nasvetu,se manj o dobrem,vendar sem trdno preprican,da ti bo uspelo.

......vsaj "pristati" pri flori.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor te podpiram Pepe

kadit lohka nehava skupaj..

se dogovoriva jutri na 3M

;)

kar se pa kil tiče

bo pa že sam to da se ne zrediš za 15 kg

ampak zadržiš težo nespremenjeno

veeeelik uspeh

tisto - leta 82 - je bilo eno...

verjemi da je sedaj to čiiisto nekaj drugega

sam kadit nehat = čist zadost

:D :D :D :D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srceta ste, res. :D Kup uporabnih nasvetov & izkušenj se je nabral tulele. Ukradel jih bom in v kratkem pod pseudonimom izdal lično brošurico. Naslov bo: Krehowtske buquize. podnaslov pa: krehowtsky vademecum za odvajanje od česarkoli. Zdaj lahko začnete počasi sklepati stave o tem, kateri pogoltnež bo pobasal smetano od prodaje. :D

Ko bi mi dobrotljivi padrino Ajsmajster še namignil, katera je tista tafrišna frajla, ki mi je razparcelirala krvno pumpo, bi bil pa sploh v 9ih nebesih. Najbolje diskretno, na 3 učke, zaradi filinga. Pa tudi zaradi negovanja firbca & BZZ po Motomarsu.

Mejte se, v kratkem bom odjahal, povprašat lift kako se kaj danes počutiva.

Aja, saj res, za buquize se lahko zagrebete tudi v prednaročilu. Omejeno število izvodov bo lastnoročno podpissanih. Takole bo pissalo:

PEPE :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, koliko si shujšal od včeraj? :rolleyes:

Jaz ti, toliko, za moralo, sporočam, da 1/2 kg. :)

Vse je odvisno od tega, kako debelo potičko spečeš zjutraj. :D

Več kot ješ, večje so možnosti za debelo potičko :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mislim, da tuki spljoh ni panike.... :) Glede na to, da je človek nekako naperjen na to, da doseže tisto, kar si (resnično) želi, v tem tvojem primeru sploh ni panike. Samo mal se boš mogu brzdat kaj ješ :) ....

Moj nasvet za prekinitev kajenja je naslednji: prekini naenkrat in imej VEDNO pri se bi zvičilne ali kaj podobnega.... za potešitev cigaretne lakote :) .... Sem kadila kar vrsto let pa mi je uspelo se prerinit med nekadilce ;) :rolleyes:

No, s kilažo nimam problemov (tako, da, me imajo dvigala rada :P ;) , ampak kujalnico pa obiskujem redno...tut brez teh problemov....ah, so pa drugi :) ), bi se rada prej mal zredila kot pa shujšala. Vsi so mi rekli, (no, skoraj vsi) da se bom zredila in oh in sploh. Pa se to ni zgodilo. Zakaj ne? Ker nism žrla za brez veze, vsakič k me je popadla nikotinska lakota, sem vzela zvečilni ali pa jabolko ali pa ne vem... neki tazga, k ne redi, se pravi da niso bili non-stop na jedilnem listu ogljikovi hidrati -TI PA REDIJO ČIST PREVEČ... :) , za žakelj pokonc držat jih je pa hitr dost :) . No, pa seveda mal rekreacije tut ne škoduje (izberi si jo po svoji volji)

Se pravi, nasvet: (če si res želiš neki narest zase.....)

1. prenehaj kaditi in ne misli na cigarete... najt si en drug hobi :)

2. ko te popade lakota, se izogibaj ogljikovih hidratov... rajši pojej en kos mesa več ali kaj podobnega

Pa srečno pri pucanju tvojega teleščka :D ;) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seznam prednaročil za krehowtske buguize :

Manuela - 3 kose ( za vsako od treh najbolj nezdravih navad (razvad, odvisnosti..itd) bom uporabljala svojo)... :huh: :unsure:

p.s.

S podpisom avtorja, prosim. B)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jaz pač hujšanje razumem nekako takole.........odrekanje slastni hrani (predvsem odojkom in ostalim slastnim dobrotam :( ), povečano konzumiranje raznoraznih mesnih nadomestkov (bljak), povečana telesna aktivnost (predvsem razni solo športi, da ne bo kakih nesporazumov <_< )......Skratka.....za moje pojme trpljenje......

S kajenjem pa tudi ni nič drugače........ipaq vsaj ponavadi uživamo s čikcom v roki......... :rolleyes:

Alla B) (lačnapačikcasemiluštapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, jaz drzim pesti zate - je pa res, ce ti uspe, da te prosim za navodila kako tj ie uspelo (uno s kilazo - za kajenje me ne zanima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo PEPE postal PEPElka (po teži in tobaku)

einherjar, zvečer nič hrane, pa spet noge po luftu metat, bo kar letelo stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

torej,......PEPI,......... :naughty: .........kako se je koncalo :? ..............ce se je sploh začelo :unsure: :P

in kdo je zmagal ..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes bom pa spet bildat zacel, zdej ko bom v mariboru. dajem si 10% moznosti, da mi uspe... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!