Skoči na vsebino

heki


Priporočene objave

zadnje cajte (no, alpa malo dlje) je med mladino postal popularen heki.. to je neke vrste štrikana žogica napolnjena z rižem (ali nekaj podobnega). s to žogico si lahko eden ali več ljudi krajša čas tako, da jo z nogami odbija v zrak, brez, da bi padla na tla.. zanima me, če kdo pozna kakšen trik, ali kaj podobnega in če lahko z njem seznani še druge... upam, da nisem prezahteven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ta zadeva ze kar dolgo dolgo dolgo popularna pri indonezijcih, pa zdi se mi da se s tem tudi ze dolgo zabavajo na brazilskih plazah,tako da zadeva definitivno ni nova, ampak so jo zgleda komaj zdaj k nam prinesli. Pa a niso pri odbijanju dovoljeni tudi komolci pa glava??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hackysack, ali oz. hacky, sem prvič opazil leta 99 in potem večkrat. Včasih eden včasih več, po parkih, plazah itn...V bistvu vrečka, ki se ne odbija in si jo brca ali brcajo v zrak na razne fudbalerske načine, in podajajo med sabo. Eni kar obvladajo in te je kar zanimivo gledat. Ne vem pa če so kakšna pravila, razen verjetno, da jo ne primeš/udariš z roko!

03-04-02-Hackysack.jpghackysack.GIF

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanima me, če kdo pozna kakšen trik, ali kaj podobnega in če lahko z njem seznani še druge... upam, da nisem prezahteven ;)

trik v kakem smislu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zanima me, če kdo pozna kakšen trik, ali kaj podobnega in če lahko z njem seznani še druge... upam, da nisem prezahteven ;)

trik v kakem smislu??

nekej v tem smislu: z nogo ga visoko odbiješ, tako da ti pada navzdol proti glavi. ravno preden ti pade na glavo se mal nagneš naprej da ti pade za vrat.. tm ga obdrziš pol pa nadaljuješ kukr ti paše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žogica je ful lahka polnjena z rižem ali pšenico(tle pri nas-original pa ne vem)......v bistvu je kot da bi z vrečo riža špilal fuzbal......ful mehko ma ima svoj čar...lahko si doma narediš ...pest riža v vrečki in gasa...pol se daš v krog in si podajaš...moraš bit spreten in gibčen...poanta je da držiš žogico v zraku da ne pade na tla.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thundercat je zadel bistvo ;) fora v žogci pa je, da se nč ne odbije, če jo spustiš na tla.. tko jo je lažji kontrolirat, pa na nogo ujet,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

s triki sem imel v mislih nekaj takega (kliknite na tricks ali photos).. probajte, men skoraj nič od napisanih stvari ne rata ;)

Popravljeno . Popravil BinLaden
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa se da kupit keko tako zadevco? Bi jst mal potreniru ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sem jo v skejtarski trgovini z oblekami.. to bi pomoje mogl met v vsak mejhn bolš trgovin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pest riza in kaksno mocnejso vrecko; za zacetek bo.BTW jaz osebno riz raje jem kot brcam.samo kakor komu pase. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pest riza in kaksno mocnejso vrecko; za zacetek bo.BTW jaz osebno riz raje jem kot brcam.samo kakor komu pase. :)

sej ko se zmatraš, pa lačen rataš, ga pa še zmerej lahko poješ B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept: Kuhan riž!

Eni čajni skodelici riža dodaj dve skodelici vode in jušno ali zelenjevno kocko(fant, fant fantastično)!Kuhaj na zmernem ognju dokler voda ne izpari in iz riža ne nastane kuhan riž :D !Po potrebi soli!Postreži zraven mesnih jedi, perutnine, ribe, dekoriraj z vejico peteršilja, riž pa oblikuj z zajemalko v krogle!

Pa dober tek.....

Maestro Thundercat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recept: Kuhan riž!

Eni čajni skodelici riža dodaj dve skodelici vode in jušno ali zelenjevno kocko(fant, fant fantastično)!Kuhaj na zmernem ognju dokler voda ne izpari in iz riža ne nastane kuhan riž :D !Po potrebi soli!Postreži zraven mesnih jedi, perutnine, ribe, dekoriraj z vejico peteršilja, riž pa oblikuj z zajemalko v krogle!

Pa dober tek.....

Maestro Thundercat!

U ti mater, to pa je zajeban recept :D :D :D :D .Pozabil si na zlicko vegete :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je zelenjavna kocka noter...... se vegeta in se soliti...... da ne bo preslano vse skupaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo si več kot pol leta v šoli med odmori podajali fucky kot temu mi pravmo :D ... zelo fajn... rekreacija, druženje, zabava v enem :) . Res pa je da smo dostkrat na uro zamudil in kak opomin ravnatelja fasali :blink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud lahko, ampak samo za stiskat :rolleyes: če pa vidiš kakšnega, da bo to začel odbijat v zrak z nogami, mu rezerviraj mesto v Real Madridu, poleg Beckhama ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!