Skoči na vsebino

Lj. Parkirišča


SPIDI

Priporočene objave

Ena zanimiva zgodba: Sedim v avtu na parkirišču pred EF in čakam boljšo polovico. Opazujem dogajanje na parkirišču. Pa pride ena mična gospa v srednjih letih , se vsede v popolnoma nov A4 in vzratno zapelje iz boksa ven in se nevarno približa enemu cliotu, pa se ustavi in gleda nazaj. Mislim si, sej si že čisto blizu, daj premakni avto naprej; pa se gospa še malo premakne nazaj, se ustavi in spet gleda nazaj. Mislim si, pa sej si že skoraj butnla, daj odpelji naprej; pa se gospa spet malo premakne nazaj in Clio se zamaje. Mislim si, no pa ti je le ratalo, da si ga butnla; pa se gospa obrne naprej, prestavi v prvo in odpelje. Mislim si, matr saj je spizdila. Izstopim iz avta in grem en krog okoli Cliota in vidim, da ga je z robom odbijača naslonila v vrata tik ob stebričku, tako, da so bila udarjena in olupljena barve tako vrata kot tudi stebriček. Zoprno in drago.

Pol pa malo razmišljam, zakaj je toliko pokodb avtov na parkiriščih. Zato, ker eni ne vedo kako dolg je njihov avto in koliko daleč se lahko pri manevriranju pomaknejo, pa počakajo, da se parkiran avto nasproti zamaje, potem pa vejo.

upam da si kontaktiral policijo in si zapomnil njeno reg. tablico.... :angry:

Ne nisem.

Če ima gospa nov A4, ima verjetno njen mož nov A6 ali celo A8, pa obilno politične moči; na koncu bi bil verjetno jaz vsega kriv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem.

Če ima gospa nov A4, ima verjetno njen mož nov A6 ali celo A8, pa obilno politične moči; na koncu bi bil verjetno jaz vsega kriv.

če bi ti torej nekdo s A8 izsilil prednost, tako da bi ga z motorjem rahlo oplazil in padel, on pa bi odpeljal naprej, zadeve seveda ne bi prijavil, ker ima voznik A8 sigurno dobre politične veze in bi bil za vse itak ti kriv :?

če se že ne želiš ukvarjati s policijo, je lepo in pošteno, da v takem primeru kot si ga opisla zgoraj na poškodovanem vozilu pustiš listek z reg.št. in opisom vozila povzročitelja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avto imam štrihan okoli in okoli (enkrat vrata, drugič bok, ... ) in potem sem se odločila da tega res ne bom več počela, ker se mi nekak ne splača in naveličala sem se, ker je avto ,,lep,, kakšne dva mesca pol se pa najde nekdo, ki mu spremeni obliko. Nazadnje mi je nekdo kar lepo udru vrata in tega nisem popravljala in zdaj imam mir---že kake pol leta nimam nobene nove udrtine.

Kasko je pa predrag če gledam, kok plačam za popravilo.

NIKOLI IN NIKDAR ni nihče videl strorilca in tudi nikoli se ni sam javil.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem.

Če ima gospa nov A4, ima verjetno njen mož nov A6 ali celo A8, pa obilno politične moči; na koncu bi bil verjetno jaz vsega kriv.

Dej se jokat, no :ph34r:

Če bi šlo pa za tvojo rit, bi pa drugače razmišljau, ali pač ne?

//na tem mestu sem hotel napisat še marsikej o tem, kako je to tipično slovensko: glavo v pesek, pa to; pa ne bom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem z svojim Pink Floydom na barju tankat, natočim in grem notri plačat. Ko stojim pred blagajno pa gledam ven in vidim upokojenca z ladjo od Mercedesa kako zapelje pred moj avto in se nato vzvratno približuje mojemu. Ata ne jebe pet posto in lepo prisloni moj avto ter ga dobesedno porine za kak meter nazaj. Takrat jaz pridem ven in začnem tulit ker drugače bi mi gospod mojga bogega unota še v jarek zrinili. In pol on debelo pogleda in mi reče da ga sploh ni videl, ja pizda ne mi buče prodajat da nisi videl avta ki si ga odrinu za 3metre nazaj.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za odbijače se ne preveč sekirat, sej nosijo ime odbij-ač

pri fašistih je to normalno uporabljena zadeva za odrivanje avtomobilov, verjetno tudi kje drugje

če je narejeno nevede ali v plehnat del, je druga pesem, če pa se samo porine avto iz zapakiralnih razlogov in z občutkom, pa je OK, ker škoda ne nastane

in ne!, bolha ne more porinit audija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lepo prisloni moj avto ter ga dobesedno porine za kak meter nazaj...

Sm ti skoz trobu da si ročno porihtej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej se jokat, no :ph34r:

Če bi šlo pa za tvojo rit, bi pa drugače razmišljau, ali pač ne?

//na tem mestu sem hotel napisat še marsikej o tem, kako je to tipično slovensko: glavo v pesek, pa to; pa ne bom :naughty:

Očitno se še nisi srečal z učinkovitim slovenskim pravosodjem. >>Očividec je prvi osumljenec.<<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem z svojim Pink Floydom na barju tankat, natočim in grem notri plačat. Ko stojim pred blagajno pa gledam ven in vidim upokojenca z ladjo od Mercedesa kako zapelje pred moj avto in se nato vzvratno približuje mojemu. Ata ne jebe pet posto in lepo prisloni moj avto ter ga dobesedno porine za kak meter nazaj. Takrat jaz pridem ven in začnem tulit ker drugače bi mi gospod mojga bogega unota še v jarek zrinili. In pol on debelo pogleda in mi reče da ga sploh ni videl, ja pizda ne mi buče prodajat da nisi videl avta ki si ga odrinu za 3metre nazaj.

LP

Leteči

:lol1: :lol1:

mislim kaj se vse dogaja....to meji na komediji in na satiri...človek ne ve ali naj bi se temu smejal ali jokal(če gre za moj avto bi se jokal)....kako si rešil situacijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa ... kadar parkiraš ne zateguj ročne in pusti avto v leru ... če seveda nisi na klancu ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

mislim kaj se vse dogaja....to meji na komediji in na satiri...človek ne ve ali naj bi se temu smejal ali jokal(če gre za moj avto bi se jokal)....kako si rešil situacijo :hmm:

Nič malo sem ga nazijal kot mam v navadi za take primere. Sicer pa se nisem sekiral ker moj 10 let stari Uno je imel itak črne plastične odbijače.

Sej je cela bencinska gledala kaj se dogaja ko sem začel tulit in vpit da če nima človek glih Mercedesa ga tud ni treba zdaj kar v jarek zrinit. Pol se je pa ata lepo opravičil in sva šla vsak sebi

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se še nisi srečal z učinkovitim slovenskim pravosodjem. >>Očividec je prvi osumljenec.<<

Tukaj se gre zato, da oškodovanec dobi podatke o povzročitelju. Ti v tem primeru nastopaš kot priča.

Ponavadi če koga rukneš, ostane nekaj njegovega laka na tvojem avtu (in obratno), to (naj bi) preverila policija na podlagi tvoje izjave in ustrezno ukrepala (ja, živim v idealnem svetu B) ). Kje si ti tukaj osumljenec, ne vem.

Vsaj kakor jaz razumem to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena od nekultur je tudi kako ljudje puscajo nakupovalne vozicke v velikih centrih. Jaz imam tako kar nekaj prask na vseh straneh :? avta.

Pripelje robo do avta, potem pa ga pusti ko pras..a drek. Potem pa vozicek pocasi, pocasi >>> prileze do avta. Videno na lastne oci vsaj 3x pred I-spar v Celju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo sem obtičala na AC zaradi prometne nesreče, ki se je zgodila na odcepu Unec-Postojna. V takih situacijah si vedno rečem, OK, upam da bo čimhitreje mimo in čakam, vmes si še kak cigaret prižgem in upam, da me ne bo na WC stisnilo, kar me potem zaradi psihološkega učinka ziher ... no in ko tako stojim v koloni, vidim najprej enega, potem drugega, nato že celo kolono prepotentnih voznikov, ki silijo naprej po odstavnem pasu :angry: ... bedaki si rečem ... in si dopovedujem zakaj se sploh jezim, ko pa nima smisla ... AMPAK ... čez čas pripeljeta dva rešilca, ki sta imela zaradi teh bedakov oviran dostop do kraja nesreče ... mislim ljudje božji a res nekateri ne premorejo niti kanček strpnosti ... :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim ljudje božji a res nekateri ne premorejo niti kanček strpnosti ...  :angry:  :angry:  :angry:

Drzava pa ne "primernih" kazni za take prepotentneze, zato pa to delajo.

Je sel sodelavec z motorjem pred leti domov iz Munchna in je na avtocesti naletel na zastoj. Ni bilo nobene nesrece, le pocitniski zastoj (stau). Pa je preprosto zavil na rumeni odstavni pas in nadaljeval pot mimo vozil v koloni. Ja le nekaj kilometrov je naredil. Ga je ustavil leteci in ga strafal s 500 DEM. In mu rekel, da je ta pas samo za intervencijka vozila in pika.

Saj tudi pri nas kaznujejo, ce vozis po rumenem pasu, sem to veckrat videl poleti na koncu primorske avtoceste. Ampak kazni so za nekatere smesno nizke. Pa se jezikajo, ko jih ustavijo (a mene ste ustavli, namesto da bi urejali promet, zato pa je taka kolona, vi ste krivi,....... :fight2: )

Pol pa je to tko pri nas.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem čakala (z avtom) na trajekt v koloni,ki ji ni bilo konca (5ur) za mano pa dva švaba z motorji in frajerja sta resnično čakala v vrsti in tud na misel jima ni prišlo, da bi šla naprej ker konc koncev, za motor se na trajektu vedno najde še tok prostora, da bi se zgužvala. Sej nič ne rečem sam....

Mene nič ne moti če se motoristi peljejo mimo zastojev, valda jest bi se tud če bi se lohk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!