Skoči na vsebino

avtomobilska :)


Priporočene objave

saj verjetno sem blont, sam ne razumem, kaj za vraga bi lahko bil skajlajn :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whatever <_<

:D

Popravljeno . Popravil spilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera fora :D

Me prov zanima zarad koga je bog tegale ubil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zgoraj je malo starejši model! kar nekaj sem jih videl v Australiji, Angliji... GTR Skyline-i so v glavnem za japonsko trzišče (tudi dirkajo), in jih potem privatno uvazajo! Mi je tip, ki ga ima rekel, da je zelo pomembno, če kupuješ rabljenega, da za razliko od drugih avtov, se precej trošijo notranji del profila gum. Potem mi je pokazal kako se to pogleda! Zavil je volan do konca, potem vtaknil roko do konca notri v luknjo blatnika, in šel z dlanjo preko notranjega oboda gume! Stroji pa so, ja! Se tudi spomnim, da so ble cene tam nekje od 35000$-50000$ za par let stare! Avstralski dolar je bil leta 2000 priblizno

1.24 Dem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the godzilla of the race track.ce se ne motim jih tako imenujejo down under zaradi ogromnega radiatorja spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the godzilla of the race track.ce se ne motim jih tako imenujejo down under zaradi ogromnega radiatorja spredaj.

Yep! in še nekaj sem opazil! Večina, ki se jih odloča za in vozi te godzille down under, so v glavnem mladi libanonskega, juzno evropskega ipd. porekla, torej se bi jim pri nas verjetno reklo, da so tre....... ali če..... something :D Vozijo tudi vozila tipo ZX300, GTO Mitsubišhi itn... No, nebi se sploh branil enega takšnega Skyline-a!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno se je okrog droga navil, groza pa je pomislit, da je en motorist direktivo pikiru notr, še posebej del, kamor bi recimo s čelado prbiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si raj ne predstavlam da bi kdo z motorjam not prletu :huh: bom kr ostal pri mnenju da je kakšno štango od blizu srečal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu je podobno poču s clio Wiliamsom...ga je obrnlo ob pospeševanju iz ovinka in je nato s svojo bočno stranjo trču v drevo...ni tako hudo kot je vidt...še posebej če imaš tiste sedeže not ki so ful varni(iz plastike, prov za dirkat, 100k)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Every time you masturbate

God kills a Clio Williams

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!